مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

آرم روزنامه دولتی برای نمایندگان مجلس


به گزارش اقتصاد نیوز روزنامه ایران نوشت: حفظ نام خود در رسانه ها با موضع گیری های جنجالی، به حاشیه راندن و انتشار آمار و اطلاعاتی که لزوما ربطی به واقعیت ندارد، اما به دلیل پوچ بودن آن ها بازتاب گسترده ای دارد، از شگردهای برخی از سیاستمداران است. در مختلف او گرفت; رویه ای که متأسفانه در میان معدود نمایندگان فعلی مردم طرفدارانی دارد و احتمالاً در آستانه انتخابات آتی تشدید خواهد شد.

این روزنامه نوشت: مشخص است که در خصوص نمایندگان این نظر، اظهارات، اظهارات و مواضع مبتنی بر کارشناسی و اطلاعات دقیق را متوجه نمی شود، هر چند از دولت یا سایر نهادها انتقاد کنند. در اصل 86 قانون اساسی آمده است: «نمایندگان مردم در مقام وظایف نمایندگی در اظهار نظر و رأی کاملاً آزادند و به دلیل نظراتی که در مجلس بیان کرده اند یا آرایی که در مقام نمایندگی داده اند قابل تعقیب یا بازداشت نیستند. وظايف.» اما قطعاً حاشيه‌سازي و متناقض بودن حساب‌ها هنگامي كه مبتني بر داده‌هاي نادرست يا بدتر از آن، دروغ، تهمت، تهمت يا توهين باشد، جدا از مقررات اين قانون است.

روزنامه ایران سپس با استناد به نمایندگانی چون جهان آبادی، محمودزاده، نوری کزالچه، علیرضا بیگی و رشیدی کوچی اضافه کرد: مواضع انتقادی ذکر شده در این سطور از ده ها موردی است که به نظر می رسد طرفداران آنها از نادرستی و پیامدهای نامطلوب آن در جامعه غافل هستند. دلیل دیگری جز قربانی کردن منافع جمعی به نفع تک تک اعضا نبود. اما اگر اندکی آینده نگری می شد، افرادی که به این روش متوسل می شدند، می دانستند که دود آتش که بر اعتماد عمومی می افتد، دیر یا زود در چشم مبتکران مناقشه از بین خواهد رفت.

بیشتر بخوانید:  استفاده از هوش مصنوعی برای جاسوسی

آرم روزنامه دولتی برای نمایندگان مجلس

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top