مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

آشپزخانه خود را به راحتی و به سرعت زیبا کنید


اگر می خواهید آشپزخانه شما شیک و مجلل به نظر برسد، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

آشپزخانه یکی از پرکاربردترین اتاق ها در هر خانه ای است. توجه به چیدمان و دکوراسیون فضایی که زمان بیشتری را در آن سپری می کنید باعث می شود در طول روز انرژی و احساس بهتری داشته باشید و از آن فضا لذت بیشتری ببرید. در این مقاله توسط دالثامگ برای بیان نکات چیدمان آشپزخانه های لوکس ایرانی ما پرداخت می کنیم

چیدمان آشپزخانه های لوکس ایرانی

نگاهی به چند تکنیک کوچک به شما کمک می کند آشپزخانه خود را مجلل تر و جذاب تر نشان دهید.

به نورپردازی توجه کنید

استفاده صحیح از لوازم نورپردازی یکی از نکات چیدمان آشپزخانه های لوکس ایرانی است. همچنین یک راه موثر و آسان برای لوکس‌تر و شیک‌تر جلوه دادن آشپزخانه است. در واقع استفاده از تجهیزات نورپردازی باکیفیت و زیبا ارزش هزینه کردن را دارد. زیرا تاثیر زیادی در ظاهر و زیبایی آشپزخانه خواهند داشت. فانوس های طلایی و بزرگ و لوسترهای شیک به تنهایی می توانند آشپزخانه را از ظاهری ساده به ظاهری مجلل و جذاب تبدیل کنند. رومیزی ها انتخاب خوب و زیبایی برای کابینت و جزیره خواهند بود.

استفاده از آثار هنری از نکات چیدمان آشپزخانه های لوکس ایرانی

قرار دادن آثار هنری مانند تابلوهای نقاشی در آشپزخانه این فضا را فراتر از یک آشپزخانه با چند کابینت و لوازم خانگی می کند و آشپزخانه شما را نیز متفاوت جلوه می دهد. البته به خاطر داشته باشید که از نقاشی ها و آثار هنری گران قیمت در مقادیر زیاد استفاده نخواهید کرد. آشپزخانه شما باید هویتی مشابه آشپزخانه داشته باشد و به گالری تبدیل نشود.

بیشتر بخوانید:  پس از مرگ اینشتین، چه بلایی سر مغزش آوردند؟ + عکس

فلزات مختلف را با هم ترکیب کنید

یکی از راه های لوکس جلوه دادن آشپزخانه، ترکیب فلزات مختلف است. شما می توانید لوازم آشپزخانه فولاد ضد زنگ را با شیرهای برنزی و لوسترهای فلزی مشکی در آشپزخانه خود ترکیب کنید. ترکیب فلزات مختلف جلوه ای مجلل و شیک به آشپزخانه شما می بخشد و آن را با سادگی متمایز می کند.

از گل و گیاه استفاده کنید

گل ها و گیاهان در هر فضایی انرژی و حس خوبی را به آن فضا می آورند. قرار دادن گیاهان و گل های تازه روی پیشخوان آشپزخانه یکی از نکات چیدمان آشپزخانه های ایرانی لوکس است که جلوه ای متفاوت به فضای شما می بخشد و ظاهر آشپزخانه را مجلل و شیک تر می کند. اگر با دقت و سلیقه گلدان های گل و گیاه خود را انتخاب کنید و سعی کنید مدل هایی را انتخاب کنید که با سبک کلی آشپزخانه شما همخوانی داشته باشد، تاثیر بسزایی در زیباتر جلوه دادن آشپزخانه خود خواهید داشت.

آشپزخانه خود را تمیز و مرتب نگه دارید

هیچ چیز شبیه یک آشپزخانه تمیز، مجلل و شیک نیست. اگر آشپزخانه ای بسیار زیبا اما نامرتب و کثیف داشته باشید از زیبایی و شکوه فضای شما تا حد زیادی کاسته می شود. قوطی های خالی مواد غذایی، پلاستیک های خالی، خرده نان و ضایعات آشپزخانه را جمع آوری و جارو کنید. اگر بعد از هر بار پخت، گاز را از لکه ها و خرده نان ها پاک کنید، همیشه یک اجاق گاز تمیز و زیبا خواهید داشت.

استفاده از ظروف زیبا از نکات چیدمان آشپزخانه های لوکس ایرانی

ظروف زیبا را برای هر دسته محصول مصرفی انتخاب کنید. می توانید دانه ها و ادویه های مختلف را در شیشه های شفاف و ساده بریزید و نام هر محصول را با یک برچسب روی آنها بگذارید. برای مایع ظرفشویی می توانید ظرف مخصوصی در نظر بگیرید تا هر بار با بطری های شرکتی سر و کار نداشته باشید. نیازی نیست از ظروف گران قیمت استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:  قیمت سکه، نیم سکه و ربع سکه امروز 13 شهریور 1402/ کاهش قیمت سکه

آشپزخانه خود را به راحتی و به سرعت زیبا کنید

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top