آنها در جریان سرقت از شهروندان 2 پلیس را دستگیر کردند


من گزارش میدم اخبار اقتصادی به گزارش ایسنا، سرهنگ محمد معظمی گدرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: روز گذشته ماموران کلانتری 111 هفت چنار از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 و گزارش های مردمی دریافتند دو نفر که عناوین سربازی یکی از افراد را غصب کرده اند. ارگان های دولتی در حوالی چهارراه محمودی که اقدام به سرقت افراد می کردند، بلافاصله تیمی از ماموران به محل اعزام شدند تا موضوع را در دستور کار قرار دهند.

دستگیری سرهنگ خانم قلابی / اخاذی توسط افرادی با لباس پلیس

وی با اشاره به حضور ماموران در محل گفت: ماموران با حضور در صحنه و مشاهده متهمان در حین بازرسی موتورسیکلت این شهروند به قصد زورگیری و در عملیاتی آنان را دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند. همچنین با تحقیقات و بازجویی های پلیسی متوجه شدند که این افراد در هیچ سازمان دولتی کار نمی کنند و نیستند.

معظمی گودرزی با بیان اینکه این دو متهم با داشتن چندین کارت شناسایی جعلی، گاز اشک آور، بی سیم و … و تنها با لباس های متحدالشکل در سطح شهر تردد می کردند و اقدام به سرقت و زورگیری از شهروندان می کردند، گفت: این افراد مورد بازجویی قرار گرفتند و به اتهامات خود اعتراف کردند. جرم.

رئیس پلیس پیشگیری تهران از تشکیل پرونده برای متهم خبر داد و گفت: متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

آنها در جریان سرقت از شهروندان 2 پلیس را دستگیر کردند

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top