آپدیت تلگرام سریال دلتامگ


تلگرام سال هاست که با آپدیت های مداوم خود یکی از محبوب ترین پیام رسان ها بوده است. این برنامه نیازهای مختلف کاربران را شناسایی کرده و برای رفع آنها تلاش می کند.

آپدیت تلگرام یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که تلگرام را از سایر پیام رسان ها متمایز می کند. اپراتورهای تلگرام در بازه های زمانی کوتاهی در حال بهبود ویژگی های اپلیکیشن خود بوده اند و در همین راستا تغییرات قابل توجهی در این اپلیکیشن ایجاد کرده اند که آن را به موضوع داغ اخبار برای به روز رسانی تبدیل کرده است. ما را در دلتاماگ دنبال کنید.

آپدیت تلگرام به نسخه های جدیدتر به زودی امکان ارسال استوری را در اختیار کاربران قرار می دهد. برای بسیاری از کاربرانی که به صورت هفتگی تلگرام خود را به روز می کنند، ممکن است عجیب به نظر برسد که هنوز قابلیت هایی در اپلیکیشن پیام رسان وجود دارد که تلگرام به آن ها دست نیافته است. اما هر بار آپدیت های جدید تلگرام باعث تعجب کاربران می شود.

مهمترین آپدیت های تلگرام

برخی از آپدیت های تلگرام این اپلیکیشن را وارد مرحله جدیدی از رقابت با دیگر اپلیکیشن های پیام رسان کرده است. ویژگی هایی که تلگرام را از سایر رقبا جلو انداخت. درست است که مهم ترین آپدیت تلگرام جزو موارد زیر بود، اما هنوز نمی دانیم تلگرام چه برنامه هایی دارد که در آینده ما را شگفت زده کند.

  1. امکان ایجاد کانال تلگرام

این آپدیت تلگرام یکی از مهم ترین اقدامات این شرکت برای افزایش محبوبیت بود. قبل از این قابلیت، تلگرام مانند سایر پیام رسان ها تنها امکان ایجاد گروه، گفتگو و تماس های متنی و صوتی را فراهم می کرد، اما پس از این به روز رسانی، کانال ها به محبوب ترین ابزار برای شرکت های تبلیغاتی و گروه های مختلف اداری و ارتباطات خانوادگی تبدیل شدند.

  1. امکان ایجاد آلبوم عکس

برخلاف سایر پیام رسان ها، آپدیت تلگرام به کاربران این امکان را می دهد تا با تغییر عکس های پروفایل خود، تصاویر پروفایل قدیمی خود را حفظ کنند و در نتیجه آلبومی از تصاویر پروفایل خود را در زمان های مختلف داشته باشند. البته تلگرام این حق را برای خود محفوظ می دارد که مشاهده عکس پروفایل شما را به دفترچه تلفن شما محدود کند.

  1. امکان حذف پیام ها

این یکی از مهم‌ترین نسخه‌های آپدیت تلگرام بود که در آن کاربران می‌توانستند پیام‌های ارسالی خود را بدون باقی گذاشتن ردی از پیام ارسال شده حذف کنند. واتس اپ در رقابت با تلگرام قابلیت حذف پیام را در آپدیت خود قرار داد اما با توجه به نمایش پیامی مبنی بر حذف پیام ارسال شده همچنان تلگرام در این زمینه پیشتاز است.

  1. امکان ارسال شکلک های متحرک

تلگرام به کاربران خود این امکان را داده است که شکل اکانت خود و شکلک ها و شکلک های مختلف را متنوع کنند. این شکلک ها را می توان در آخرین آپدیت تلگرام متحرک کرد. اگر کاربران به گزینه های شکلک های قدیمی علاقه مند باشند، همچنان می توانند محبت خود را حفظ کنند و به همین دلیل است که تلگرام به تنوع سلیقه کاربران اهمیت زیادی می دهد.

  1. امکان تماس صوتی و تصویری

تماس صوتی و تصویری در جدیدترین نسخه تلگرام به‌روزرسانی شد و به کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون پرداخت هزینه اضافی از طریق صوتی و تصویری در سراسر جهان با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. این قابلیت از کیفیت خوبی برخوردار است و گروه های آموزشی و اداری را قادر می سازد تا از این پیام رسان برای برگزاری کلاس های آنلاین خود استفاده کنند.

  1. امکان استوری در تلگرام

تاریخچه تلگرام جدیدترین قابلیت این پیام رسان است که هنوز آپدیت نشده است. در این نسخه با آپدیت تلگرام می توانید قابلیت لایک اینستاگرام را در تلگرام خود داشته باشید. نکته مهم این است که پس از این به روز رسانی، تلگرام در زمینه استوری هایی که قبلا متعلق به اینستاگرام و واتس اپ بود، چیز جدیدی برای ارائه دارد.

آخرین کلمه

آپدیت تلگرام شما را در راستای جریان تکنولوژی حرکت می دهد. تلگرام با آسان ترین رابط کاربری سال هاست که یکی از محبوب ترین و متنوع ترین پیام رسان ها بوده است. اما به یاد داشته باشید که شما مسئول امنیت تلفن همراه و حساب های کاربری خود در فضای مجازی هستید. برای افزایش امنیت اکانت تلگرام خود می توانید تایید دو مرحله ای را در این اپلیکیشن فعال کرده و برای خود رمز ورود به تلگرام قرار دهید.

پیشنهاد مطالعه: خطرات هوش مصنوعی از نظر بیل گیتس را بخوانید.
آپدیت تلگرام سریال دلتامگ

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top