آیا باید منتظر بیت کوین با قیمت 12000 دلار باشیم؟ XDC 27 درصد افزایش یافت


من گزارش میدم اخبار اقتصادی ، بیت کوین امروز حدود 29150 دلار معامله می شود که حدود نیم درصد کاهش دارد. به صورت هفتگی، بیت کوین افت 3 درصدی و ماهیانه 4 درصد کاهش قیمت وجود دارد.

ارزش معاملات بیت کوین در شبانه روز گذشته 12 میلیارد دلار و ارزش بازار آن 566 میلیارد دلار است.

از نقطه نظر فنی، برخی از تحلیلگران اکنون بر این باورند که قیمت پتانسیل رشد خود را از دست داده و می تواند به سطوح بسیار پایین تری نسبت به اکنون برسد.

حتی یکی از تحلیلگران معروف بازار ارزهای دیجیتال به نام کاپو یک هدف 12000 دلاری برای بیت کوین پیشنهاد کرد و نوشت که اگر قیمت 25000 دلار شکسته شود، ممکن است قیمت به هدف 12000 دلار کاهش یابد. با این حال، نباید فراموش کرد که معمولاً با ارزهای دیجیتال، تحلیلگران گاهی اوقات اهداف قیمتی عجیبی را ارائه می دهند و اغلب این تحلیل ها اشتباه از آب در می آید.

اتریوم به نقطه مطلوب رسید

قیمت اتریوم امروز بدون تغییر است و در حدود 1850 دلار معامله می شود. 3 درصد به صورت هفتگی و 3 درصد به صورت ماهانه برای این آلتکوین کاهش داشته است که نشان می دهد قیمت در یک ماه گذشته نوسان زیادی را تجربه نکرده است.

اتریوم با ارزش بازار ۲۲۲ میلیارد دلاری، یک شبه حدود ۵ میلیارد دلار معامله شد.

با پدیده جدید این روزها آشنا شوید

در فهرست 50 ارز برتر بازار، XDC Network با رشد 27 درصدی، بیشترین بازدهی امروز را دارد. این آلتکوین که با نماد XDC شناخته می شود، با رشد مداوم اخیر خود توانسته است وارد لیست 50 ارز برتر بازار شود. XDC 72% در مقیاس هفتگی و 82% در مقیاس ماهانه می دهد.

دومین آلتکوین سودآور امروز Maker است که 5 درصد رشد داشته و از نظر درصد بازدهی بسیار عقب تر از XDC است. شبکه تتا و دوج کوین آنها همچنین 3٪ و بقیه آلتکوین های مثبت کمتر از 2٪ افزایش یافته اند.

در فهرست نمادهای منفی، نمودار با افت 4 درصدی در صدر قرار دارد. Aptos، Optimism و Bitcoin Cash نیز افت 3 درصدی قیمت را ثبت کردند. باقی مانده نمادهای منفی کمتر از 3 درصد کاهش یافته است.

کاهش جزئی در ارزش معاملات

امروز ارزش بازار ارزهای دیجیتال 4 درصد کاهش یافته و رقم 1.17 تریلیون دلار را نشان می دهد. ارزش معاملات با کاهش 5 درصدی به حدود 29 میلیارد دلار رسید.

ارزش تراکنش های DeFi در شبانه روز گذشته 2.2 میلیارد دلار بوده و 26 میلیارد دلار نیز در استیبل کوین معامله شده است.

آیا باید منتظر بیت کوین با قیمت 12000 دلار باشیم؟ XDC 27 درصد افزایش یافت

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top