اجرای کامل قانون جواز کسب و کار اینترنتی نزدیک است

من گزارش میدم اخبار برای کارآفرینان به گزارش برنا، وزیر اقتصاد در پاسخ به صدور خودکار مجوزها از طریق درگاه ملی مجوزها گفت: صدور مجوز به صورت متناوب انجام می شود و ماه گذشته نیز مجوز جدیدی صادر کردیم که این بود. قبلاً از طریق پورتال ملی برای مجوزها صادر شده بود، انجام نشد، ما این کار را از طریق پورتال ملی برای مجوزها انجام دادیم.

خاندوزی افزود: در یکی از جلسات هیات وزیران گزارشی از پیشرفت و البته تخلفات برخی نهادها در خصوص صدور اینترنتی مجوز کسب و کار ارائه شد. آقای رئیس جمهور در این جلسه شورای دولت تذکر بسیار جدی دادند که این تخلفات باید متوقف شود.

وزیر اقتصاد ابراز امیدواری کرد در ماه های آینده شاهد اجرای کامل قانون، بسته شدن باب صدور مجوزهای کاغذی و بازگشت به مجوزهای آنلاین و آنلاین باشیم.

اصلاح قیمت خوراک در دستور کار دولت است

خاندوزی در پاسخ به سوال دیگری درباره نرخ عرضه صنعتی و پیشنهاد سازمان بورس برای تعدیل آن و حذف قیمت مرکزی گفت: وزارت اقتصاد به دنبال ایجاد ثبات پنج ساله در این زمینه بر اساس یک «فرمول مشخص» است. و معتقد است که این امر ضریب قابل پیش بینی فعالیت اقتصادی را به عنوان یکی از دستورات شخصی رئیس جمهور افزایش می دهد.

وی افزود: بر اساس این رویکرد، پیشنهادی را به عنوان نامه برای «تغییر آیین نامه» آماده کرده ایم که هم اکنون در کمیته اقتصادی دولت است و فکر می کنم پس از بررسی در آن کمیته، ظرف مدت آن به شورای دولت برود. حداکثر تا دو هفته آینده در صورت تصویب، هم از نظر «بازگشت به فرمول» به جای «نرخ ثابت» و هم از نظر زمان اجرای این مصوبه، اتفاقات خوبی را شاهد خواهیم بود. چشم انداز باثبات تر برای فعالان اقتصادی

اجرای کامل قانون جواز کسب و کار اینترنتی نزدیک است

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top