احتکار در بازار مسکن چیست؟

من گزارش میدم اخبار برای کارآفرینان به گزارش ایرنا، مهرداد بذرپاش در سفر رئیس جمهور استان به کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه نظارت بر بازار مسکن از اولویت های دولت است، گفت: با دستور رئیس جمهور نظارت جدی و مستمر بر بازار مسکن انجام می شود. ”

وی با تاکید بر اقدامات موثر برای کاهش، اصلاح و تثبیت قیمت مسکن گفت: فعالان حوزه مسکن به ویژه مشاوران املاک باید مجوز بگیرند تا مردم برای تامین مسکن با مشکل و مشکل مواجه نشوند.

وی ادامه داد: برخی از مشاوران املاک (بنگاه های خرید و فروش ملک) نسبت به اخذ پروانه ساختمانی اقدام می کنند در حالی که خانه های ساخته شده را اعم از عدم ساخت و یا فروش در بازار که در واقع نوعی احتکار مسکن محسوب می شود.

رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت صبح دوشنبه (5 تیر) در ششمین مقصد دور دوم سفرهای استانی برای سفری 2 روزه وارد استان کهگیلویه و بویار احمد شدند.

همزمان با دومین سفر دو روزه رئیس جمهور (26 و 27 تیرماه) به استان کهگیلویه و بویراحمد، پروژه های مهمی در حوزه های اقتصادی، ساختمانی صنعتی، تولیدی و سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است که تحول عظیمی در ساخت و ساز و عمران و عمران ایجاد خواهد کرد. بهبود معیشت مردم
پروژه های مهم عمرانی از جمله سد چم شیر، پتروشیمی گچساران، احیای کارخانه قند یاسوج، جاده پاتاوه به دهدشت و بیمارستان بهمئی با حضور رئیس جمهور و هیئت همراه افتتاح یا به بهره برداری رسید.

در اولین سفر رئیس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد در مهر 1400، تعداد 217 پروژه زیرساختی، زیربنایی و توسعه محور در بخش های مختلف از جمله گردشگری، راه، آب، نفت و گاز، پتروشیمی، گیاهان دارویی، صنعت و کشاورزی به غلبه بر محدودیت ها و سرعت بخشیدن به روند توسعه. این استان تصویب شد.

احتکار در بازار مسکن چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top