ادامه افت قیمت “هایما اس 5 پلاس” در بازار + جدول


من گزارش میدم اخبار اقتصادی ; فعالان بازار بر این باورند که این روزها بازار سرمایه شکل نزولی به خود گرفته است و دلیل اصلی این نزول کمبود نقدینگی است و عوامل دیگری مانند اخبار سیاسی این شیب را شکل داده و آن را تندتر می کند. امروز وزیر امور خارجه قطر به تهران سفر کرد و این سفر همچنان ادامه داشت قیمت دلار و در نهایت کاهش دهید قیمت خودرو در بازار بلند شد

اما از جمله عوامل موثر، کمبود خریدار در بازار باعث شده تا این روزها شاهد کاهش معاملات و رکود در بازار باشیم، بنابراین به گفته فعالان بازار خودرو، این رکود تنها بازار خودرو را درگیر نمی کند، بلکه بازارهای دیگر نیز با این معضل دست به گریبان هستند. در این شرایط و با توجه به آغاز ماه محرم، فعالان بازار خودرو آنها چندان امیدی به شکستن این رکود ندارند و حکایت از ادامه روند بازار حداقل تا پایان دهه اول محرم دارند.

اما قیمت خودرو امروز چگونه تغییر کرد؟ بر اساس برآورد امروز بازار، پرطرفدارترین خودروهای ایران خودرو از 2 تا 10 میلیون تومان قیمت داشتند و بیشترین افت قیمت مربوط به “هایما اس 5 پلاس” بود و این خودرو با افت 10 میلیون تومانی در بازار قیمت گذاری شد. از سوی دیگر، «207 پانوراما اتوماتیک» 7 میلیون افت در بازار داشته و دومین خودروی با بیشترین افت در میان پرطرفدارترین هاست. ایران خودرو نامیده می شد

از سوی دیگر امروز شاهد تغییر قیمت چندانی در بازار در بین خودروهای سایپایی نبودیم و بیشترین افت در «شاهین» رخ داد و این خودرو با افت 5 میلیونی مواجه شد و سایر محصولات سایپا یا تغییر قیمتی نداشتند یا با افت یک میلیونی راهی بازار شدند.

قیمت محصولات ایران خودرو

از میان محصولات ایران خودرو، قیمت «207 پانوراما اتوماتیک»، «هایما اس 5 پلاس»، «سمند سورن پلاس»، «رانا پلاس»، «دنا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» مورد ارزیابی قرار گرفت. رصد بازار خودرو نشان می دهد «سمند سورن پلاس» با افت 5 میلیونی نسبت به روز گذشته 510 میلیون تومان در بازار قیمت دارد. «هایما اس 5 پلاس» در بازار امروز با 10 میلیون تخفیف یک میلیارد و 180 میلیون تومان قیمت داشت. از سوی دیگر رصد بازار نشان می دهد «رانا پلاس» 470 میلیون تومان قیمت دارد و 5 میلیون افت دارد. امروز «داناپلاس» نیز با قیمت 595 میلیون تومان 1 میلیون تومان در بازار ضرر کرد و 2 میلیون تومان افت را تجربه کرد. از سوی دیگر، «دنا پلاس توربو اتوماتیک» امروز 776 میلیون تومان قیمت دارد و افت 2 میلیون تومانی را به ثبت رساند. اما در میان پرطرفدارترین «207 پاناراما اتوماتیک» امروز ایران خودرو، 760 میلیون قیمت دارد و 7 میلیون افت دارد.

قیمت محصولات سایپا در بازار

از سوی دیگر، از بین محصولات سایپا، امروز قیمت خودروهای «شاهین»، «کویک آر»، «کویک نرمال»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا 2 نرمال» و «ساینا» ارزیابی شد.

قیمت «شاهین» امروز در بازار به 532 میلیون تومان رسید و افت 5 میلیونی را تجربه کرد. در بین خانواده کویک امروز «کویک- آر» در بازار 327 میلیون تومان ارزش گذاری شد و یک میلیون تومان افت داشت، «کویک معمولی» 325 میلیون تومان در بازار ارزش گذاری شد و یک میلیون تومان افت کرد. از سوی دیگر، ارزیابی بازار نشان می دهد که در میان خانواده تیبا، «تیبا صندوقدار» با قیمت 320 میلیون تومان در بازار بوده و 3 میلیون افت داشته است و «تیبا 2 نرمال» در بازار 330 میلیون تومان قیمت داشته و تغییری در قیمت نداشته است. از سوی دیگر ساعت بازار نشان می دهد که «ساینا» امروز بدون تغییر در بازار 323 میلیون تومان قیمت دارد.

ادامه افت قیمت “هایما اس 5 پلاس” در بازار + جدول

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top