ادعای رسانه های اسرائیلی علیه نتانیاهو/ وضعیت او خوب نیست


من گزارش میدم اخبار اقتصادی به گزارش فارس، دفتر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیروز (یکشنبه) در بیانیه ای مدعی شد که وضعیت جسمانی وی در سطح عالی قرار دارد; ادعایی که امروز شبکه 13 به زبان عبری آن را تکذیب کرد.

«بنیامین نتانیاهو» صبح امروز پس از کاشت ضربان ساز قلب از بیمارستان مرخص شد، اما شبکه 13 رژیم صهیونیستی در گزارشی گفت: نتانیاهو دروغ می گوید، شنبه شب قلبش 12 ثانیه متوقف شد، حالش اصلا خوب نیست.

به گفته پزشکان نتانیاهو، او در خطر مرگ بود و اگر بلافاصله به بیمارستان منتقل نمی شد، می مرد.

نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس که هفته گذشته نیز به بیمارستان منتقل شد، صبح روز یکشنبه برای پیوند دستگاه تنظیم ضربان قلب در بیمارستان شبا، بزرگترین مرکز درمانی در سرزمین های اشغالی، تحت عمل جراحی اضطراری قلب قرار گرفت.

وی پس از این عمل در یک فایل تصویری اعلام کرد که حالش خوب است و پس از مرخصی به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

وخامت وضعیت جسمانی نتانیاهو در حالی رخ می دهد که بسیاری از ساکنان سرزمین های اشغالی علیه او و طرح موسوم به “اصلاحات قضایی” شعار می دهند و مجسمه برهنه نتانیاهو را در مرکز شهر تل آویو نصب کرده اند.

نتانیاهو قرار است امروز در کنست (پارلمان) حاضر شود تا بر رأی اعضای کنست درباره قرائت دوم و سوم یکی از بحث برانگیزترین بندهای «اصلاحات قضایی» که حذف اختیارات دیوان عالی برای صدور احکام «غیر معقول» است، نظارت کند.

اولین قرائت این بند هفته گذشته به رای گذاشته شد و به احتمال زیاد دو قرائت دیگر نیز با توجه به اکثریت مورد حمایت نتانیاهو در کنست تایید خواهد شد. بر اساس این لایحه، دیوان عالی اسرائیل دیگر نمی تواند مصوبات کابینه از جمله انتخاب وزرا را با توسل به بند «بی دلیل بودن» وتو کند.

نتانیاهو این تغییرات را “اصلاحات” می نامد. اما مخالفان نتانیاهو این را یک کودتای قضایی و آغاز یک دیکتاتوری در صحنه داخلی رژیم صهیونیستی می دانند.

انتهای پیام/

ادعای رسانه های اسرائیلی علیه نتانیاهو/ وضعیت او خوب نیست

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top