اعتماد خود را به بازی قدرت طلبی کودکانه حراج نکنید!


به گزارش اختاز نیوز، در این مطلب آمده است: نمایندگان مجلس به فرماندهی محمدبکر کلیباف اصل بدیهی استقلال ستاد انتخابات را فراموش کرده اند و تلاش می کنند با فشار خود ستاد انتخابات را به ستاد شخصی خود تبدیل کنند. فشاری که با باشگاه استیضاح وارد شد و به نظر می رسد به این راحتی تسلیم نخواهند شد. با گذشت دو ماه از دیدار سالانه نمایندگان مجلس با رهبر معظم انقلاب، وکلای ملت بر خلاف راهبردهای ولایت فقیه عمل می کنند. رهبر انقلاب در دیدار سوم خردادماه امسال با نمایندگان فرمودند: «از مشکلات کشور، سال آخر مجلس است. زیرا نمایندگان مردم هنوز انتخاب نشده اند و مردم آنها را تماشا می کنند، اما شما باید تلاش کنید بدون توجه به اینکه در انتخابات اسفند امسال انتخاب شده اید یا خیر، کار کنید. چون فقط کار برای رضای خدا باقی می ماند.

البته این تنها مخالفت نمایندگان مجلس با سخنان رهبری نیست. رهبر انقلاب در تعطیلات عید سعید فطر امسال قوای سه گانه را به دور هم جمع شدن و همدلی فراخواندند و گفتند: راهبرد مهم دیگر تمرکز بر حل مشکلات، خوش گذرانی و حاشیه نرفتن است. حاشیه ایجاد می شود. همیشه این دشمن نیست که حاشیه ایجاد می کند. گاهی بر اثر بی احتیاطی و با عوامل و انگیزه های گوناگون، حواشی پیرامون یک اثر، نهضت، شخص، رهبر ایجاد می شود; شما نباید با این چیزها سرگرم شوید. نه مردم باید به این کشورها توجه کنند و نه مسئولان باید به خودشان فکر کنند. (همه) باید روی مشکلات اصلی کشور تمرکز کنند».

اما اکنون هیچ نشانه ای از عمل به گفته های مدیریت دیده نمی شود. شورای اسلامی یک ماه است که خود و وزارت کشور را معطوف معضلی کرده که دردی از جامعه دوا نکرده و فقط قدرت طلبی نمایندگان مردم را ارضا می کند.

اکنون ساکنان خیابان بهارستان با آزمون سختی روبرو هستند. مجلسی که هر ساله از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان «مجلس انقلابی» معرفی شده است، امروز باید تصمیم بگیرد که آیا همچنان در تصمیم گیری های خود منافع کشور را در اولویت قرار می دهد یا در بازی کودکانه قدرت یابی غرق می شود و تمام اعتبار خود را برای چند مشت آرای ممنوعه به حراج می گذارد.

اعتماد خود را به بازی قدرت طلبی کودکانه حراج نکنید!

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top