افت قیمت هایما اس 5 پلاس در روز اعلام قیمت های جدید مونتاژ + جدول


من گزارش میدم اخبار اقتصادی ; امروز بازار خودرو نیز مانند دلار نزولی داشت، افت نامحسوسی که فعالان بازار خودرو آن را نوسان نامیدند و حکایت از کاهش قیمت دلار نمی تواند در این بازار خیلی موثر باشد. از سوی دیگر قیمت جدید خودروهای مونتاژی نیز امروز اعلام شد. قیمت هایی که بازار را شوکه کرد؛ بنابراین فعالان بازار خودرو آنها معتقدند که مدتی طول می کشد تا تاثیر قیمت های جدید بر بازار را ببینیم.

اما قیمت خودروها در بازار امروز چقدر بود؟ بر اساس ارزش گذاری بازار عمومی ایران خودرو امروز با تخفیف 1 تا 15 میلیون تومان ارزش گذاری شدند که بیشترین تخفیف مربوط به یک خودرو بود که امروز با توجه به اعلام قیمت جدید خودروهای مونتاژی این تخفیف افزایش یافت. «هایما اس 5 پلاس» محصول محبوب ایران خورو امروز با افت 15 میلیونی وارد بازار شد و به این ترتیب بیشترین کاهش قیمت را به خود اختصاص داد. «دنا پلاس توربو اتوماتیک» نیز 6 میلیون کاهش دارد.

از سوی دیگر در بین محصولات سایپا امروز، «شاهین» افت 5 میلیونی داشته و بیشترین کاهش را در بین سایپایی ها به خود اختصاص می دهد. خودروهای اقتصادی سایپا نیز با افت 1 تا 3 میلیونی راهی بازار شدند.

قیمت محصولات ایران خودرو

از بین محصولات ایران خودرو امروز قیمت «207 پانوراما اتوماتیک»، «هایما اس 5 پلاس»، «سمند سورن پلاس»، «رانا پلاس»، «دنا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» برآورد شد. رصد بازار خودرو نشان می دهد «سمند سورن پلاس» با یک میلیون کاهش نسبت به روز گذشته 571 میلیون تومان قیمت دارد. «هایما اس 5 پلاس» در بازار امروز با 15 میلیون تخفیف یک میلیارد و 290 میلیون تومان قیمت داشت. از سوی دیگر رصد بازار نشان می دهد «رانا پلاس» 497 میلیون تومان قیمت دارد و یک میلیون افت دارد. امروز «داناپلاس» با افت 6 میلیونی در بازار 647 میلیون تومان فروخته شد. از سوی دیگر «دنا پلاس توربو اتوماتیک» امروز 848 میلیون تومان قیمت دارد و افت 4 میلیون تومانی را به ثبت رساند. اما در میان پرطرفدارترین ایران خودرو، قیمت «207 پاناراما اتوماتیک» 847 میلیون و افت 9 میلیونی بود.

قیمت محصولات سایپا در بازار

از بین محصولات سایپا قیمت «شاهین»، «کوئیک آر»، «رگلار کوئیک»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا 2 معمولی» و «ساینا» مورد ارزیابی قرار گرفت.

قیمت «شاهین» امروز در بازار 575 میلیون تومان بود و افت 5 میلیونی را تجربه کرد. اما در بین محصولات سایپا خانواده کوئیک امروز قیمتی در بازار داشت. در این شرایط «کوئیک آر» در بازار 345 میلیون تومان ارزش گذاری شد و افت یک میلیونی را تجربه کرد، اما «کوئیک معمولی» با 343 میلیون تومان ارزش گذاری شد و با افت 2 میلیونی راهی بازار شد. از سوی دیگر، ارزیابی بازار نشان می دهد که در میان خانواده تیبا، «تیبا صندوقدار» 337 میلیون تومان در بازار قیمت دارد و کاهش 2 میلیونی را به ثبت رسانده، اما «تیبا 2 نرمال» نیز از طریق 344 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. بازار و کاهش 2 او یک میلیون بود. از سوی دیگر ساعت بازار نشان می دهد که «ساینا» نیز امروز یک میلیون افت داشته و 331 میلیون تومان در بازار ارزش دارد.

افت قیمت هایما اس 5 پلاس در روز اعلام قیمت های جدید مونتاژ + جدول

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top