افرادی که برای طرح خرید و فروش خودروهای پایان عمر انتخاب می شوند باید ثبت نام کنند

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از ایسنا، بر اساس آمار ارائه شده از سوی ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده، در مرحله دوم فروش تلفیقی خودرو، ۱۹ هزار متقاضی طرح جایگزینی خودروهای فرسوده در این مرحله پذیرفته شده اند. در همین راستا رئیس ستاد فوق از منتخبان درخواست کرد سریعاً در سامانه ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده ثبت نام کنند.

در مرحله دوم طرح یکپارچه فروش خودرو که برای دور اول طرح جایگزینی خودروهای فرسوده در قالب این سامانه انجام شد، 19 هزار متقاضی تایید شدند و برای این متقاضیان، محصولات سایپا، کرمان موتور، ماندیر خودرو و فردا موتور (چهار شرکت عرضه کننده محصولات در مرحله دوم) توسط سامانه rene وال ناوگان پیامک ارسال شد.

بر اساس اعلام اداره نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده، مهران سالاریه رئیس این ستاد گفت: بر این اساس متقاضیان با مراجعه به اداره نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده به نشانی NNHK.IR ثبت نام کنید و یک صفحه شخصی ایجاد کنید.

وی تصریح کرد: این دسته از متقاضیان نیز باید از فهرست مراکز اسقاط، یک مرکز اسقاط نزدیک محل سکونت خود را انتخاب کرده، سپس خودروی فرسوده را به مرکز اسقاط مشخص شده تحویل داده و مراحل مربوطه را طی کنند تا به صورت سیستمی در فاز عرضه خودروی جایگزین قرار گیرد.

افرادی که برای طرح خرید و فروش خودروهای پایان عمر انتخاب می شوند باید ثبت نام کنند

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top