افزایش سکه در بازار شبانه/ پیش بینی قیمت سکه امروز


من گزارش میدم اخبار اقتصادی بازار سکه امامی دیروز و شب گذشته با افزایش تقاضا مواجه شد. فلز زرد داخلی که روز یکشنبه کانال 27 میلیون تومانی را از دست داده بود، دیروز به کانال مذکور بازگشت و بالای خط حمایتی 27 میلیون و 200 هزار تومانی بسته شد.

سکه همچنان در بازار شب افزایش می یابد

معاملات بک لاین دیشب خرید بیشتری نسبت به فروش داشت و سکه امامی در جریان بود بازار شب 150 هزار تومان نوسان صعودی را به ثبت رساند.

سیگنال های سیاسی به بازار

برخی معامله گران اعلام کردند که سیگنال ناصر خانانی، سخنگوی وزارت امور خارجه نیز در معکوس کردن روند کاهشی دلار و سکه بی تاثیر نبوده است. این مقام مسئول اواسط دیروز در نشست خبری گفت: ایران خواستار تبادل زندانیان و آزادی شهروندان ایرانی است اما آمریکا او اراده ای برای تبادل زندانیان ندارد. به گفته فعالان بازار، سخنان کنعانی به گمانه زنی معامله گران پایان داد و شرایط را برای فشار فروش از بین برد.

در شرایط کنونی به نظر می رسد چراغ سبز آمریکا در خصوص پول ایران در عراق توجه برخی تجار را به خود جلب کند.

متیو میلر، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی خود تایید کرد که عمان با مدیریت برخی از منابع آزاد شده ایران در عراق موافقت کرده است.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا همچنین گفت که خروج این پول از عراق بسیار مهم است.

البته به گفته میتو میلر، خروج و انتقال پول از عراق به عمان به معنای رفع محدودیت های ایران برای دسترسی به آن نیست، زیرا این پول تنها برای تراکنش های غیرمجاز مانند نیازهای بشردوستانه استفاده خواهد شد و تمامی تراکنش ها ابتدا باید به تایید وزارت خزانه داری آمریکا برسد.

برخی از معامله گران نیز می گویند که اگرچه آمریکا به عراق و ایران چراغ سبز نشان داده است، اما شرایطی که برای آن در نظر گرفته است ممکن است تا حدودی از تاثیر آن بر بازار فردوسی بکاهد.

پیش بینی قیمت سکه

در شرایط فعلی معامله گران سکه سقف حمایتی 27 میلیون و 500 هزار تومانی را پیش رو دارند که در صورت رسیدن سکه به این سقف می تواند در مرحله بعد به پله هشتم حرکت کند.

اما در صورت گم شدن مرز 27 میلیون و 200 هزار تومانی، احتمال بازگشت به کانال 26 میلیون تومانی محتمل است.

افزایش سکه در بازار شبانه/ پیش بینی قیمت سکه امروز

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top