مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

انتصابات جدید در وزارت صنعت، معدن و تجارت


من گزارش میدم اخبار اقتصادی به گزارش دنیای اقتصاد، وزیر صنعت، معدن و تجارت از انتصابات جدید خبر داد. رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرهای صنعتی، رئیس ایمیدرو و مشاوران وی در این تصمیمات حضور داشتند.

فرشاد مقیمی به جای رسولیان

وزیر صنعت، معدن و تجارت با صدور حکمی فرشاد مقیمی را به عنوان رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرهای صنعتی ایران منصوب کرد. به گزارش شطا، با حکم عباس علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت، فرشاد مقیمی رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرهای صنعتی ایران شد. در این تصمیم آمده است: انتظار می‌رود با همکاری همه دستگاه‌های ذیربط در وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر سازمان‌های دولتی و بخش خصوصی و بهره‌گیری از فرصت‌های بالفعل و بالقوه کشور، ضمن رعایت کامل مقررات قوانین و مقررات و با برنامه ریزی و نظارت صحیح و اتخاذ تصمیمات اصولی و پیشگامانه برای انجام وظایف و تحقق اهداف و مأموریت های سازمان و کوشا بودن در خدمت به مردم و کسب و کار. علی رسولیان پیش از این مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرهای صنعتی ایران بود که این مسئولیت را به فرشاد مقیمی واگذار کرد. مقیمی علاوه بر ریاست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مدیرعامل شرکت ایران خودرو را نیز در کارنامه کاری خود دارد. البته فرشاد مقیمی پیش از نشستن بر صندلی مدیرعاملی ایران خودرو، در جاده مخصوص کرج، در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، شرکت مادر تخصصی سازمان صنایع کوچک و صنعتی. شهرستان ها و همچنین انجمن بهره وری ایران و ستاد قدرت اقتصادی وزارت صنعت، معدن و تجارت فعال بود.

بیشتر بخوانید:  ریزش چشمگیر قیمت دلار در بازار آزاد/ قیمت یورو بالا رفت +جدول

تعیین مقام نظارتی جدید ایمیدرو

با صدور حکمی از سوی عباس علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمدرضا متقی نیا به سمت سرپرست سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) منصوب شد. از سوابق محمدرضا متقینی می توان به ریاست هیات مدیره شرکت آلومینیوم المهدی اشاره کرد. پیش از این امیر هورامیشاد رئیس هیات مدیره ایمیدرو بود.

هورامیشاد و رسولیان; مشاوران جدید وزیر صمت

وزیر صنعت، معدن و تجارت روز چهارشنبه طی احکامی جداگانه «امیر هرمیشاد» و «علی رسولیان» را به عنوان مشاور خود در این وزارتخانه معرفی و منصوب کرد. در حکم وزیر صمت خطاب به “امیر هرمیشاد” که پیش از این به عنوان رئیس هیات مدیره سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) فعالیت می کرد، آمده است: نظر به تعهد، تخصص، شایستگی و شایستگی جنابعالی. بایگانی، شما به سمت «مشاور وزیر» منصوب شده اید. انتظار می‌رود مانند گذشته با همکاری کلیه دستگاه‌های ذیربط در وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر سازمان‌های دولتی و بخش خصوصی و با بهره‌گیری از توانمندی‌های بالفعل و بالقوه کشور، اقدامات لازم را انجام دهیم. وظایف و تحقق اهداف و مأموریت های سازمان و در خدمت مردم و مشاغل کوشا باشید. برای جناب عالی آرزوی موفقیت روز افزون دارم.» همچنین در حکم وزیر صمت خطاب به «علی رسولیان» که پیش از این معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرهای صنعتی ایران بود، آمده است: به موجب این حکم به سمت «وزارت» منصوب شدید. مشاور”. انتظار می‌رود مانند گذشته با همکاری تمامی دستگاه‌های ذیربط در وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر سازمان‌های دولتی و بخش خصوصی و با بهره‌گیری از توانمندی‌های بالفعل و بالقوه کشور، اقدامات لازم را انجام دهیم. وظایف و تحقق اهداف و مأموریت های سازمان و در خدمت مردم و مشاغل کوشا باشید. برای جناب عالی آرزوی موفقیت روز افزون دارم.»

بیشتر بخوانید:  خلاقیت چیست؟ + 18 راهکار ساده برای تقویت تفکر خلاقانه

انتصابات جدید در وزارت صنعت، معدن و تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top