مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

این سلاح ها مربوط به آینده است + تصاویر


من گزارش میدم اخبار اقتصادی وقتی در مورد سلاح های جالب و آینده نگر می شنوید، احتمالاً اولین افکار شما حول محور فیلم های علمی تخیلی می چرخد. خوب، اگر بدانید که برخی از این سلاح‌های آینده‌نگر واقعاً وجود دارند، شگفت‌زده خواهید شد.

به گزارش VOCAL.MEDIA، تفنگ AA12 Atchisson Assault Shotgun یک تفنگ خودکار است که می تواند 300 گلوله در دقیقه شلیک کند. این سلاح فقط به صورت سلاح تمام اتوماتیک موجود است. AA-12 در ابتدا در سال 1972 توسط Maxwell Atchisson ساخته شد. مدل فعلی پس از گذشت بیش از 18 سال از فروش آن به پلیس، همچنان در حال به روز رسانی است.

XM25 CDTE یک نارنجک انداز است که مانند توپ فوتبال نارنجک ها را در هوا متوقف می کند. CDTE مخفف Counter Defilade Target Engagement است، به این معنی که نارنجک را می توان ردیابی کرد و تنظیم کرد تا در لحظه مناسب منفجر شود. این سلاح به پانیشر و سیستم انفجاری هوای نیمه اتوماتیک نیز معروف است. این اسلحه اولین بار در سال 2010 منتشر شد. XM25 CDTE نارنجک های 25 میلی متری شلیک می کند که در هوا نزدیک هدف منفجر می شوند. با این حال، فاصله انفجار را می توان به صورت دستی تا 10 فوت کوتاهتر یا دورتر تنظیم کرد.

تپانچه ZiP، این نوع جدید تفنگ یکی از بسیاری از تفنگ های آینده نگر است که کلاسیک را دوباره اختراع می کند. تپانچه ZiP از پلاستیک برای این اسلحه استفاده می کند تا با چسباندن دستگیره های بلند و گیره های مهم مهمات فضایی را برای شخصی سازی باقی بگذارد.

بیشتر بخوانید:  قیمت بیت‌کوین و اتریوم امروز 9 اسفند 1402+جدول

شکل این تفنگ بسیار غیرعادی است. دارای بدنه تمام پلیمری با قطعات آلومینیومی و بشکه فولادی 5.2 اینچی است.

تفنگ PHASR توسط وزارت دفاع ایالات متحده ساخته شده است. این تفنگ آینده نگر هنوز در مرحله نمونه اولیه است و یک سلاح غیر کشنده است که برای کور کردن اهداف طراحی شده است.

تفنگ PHASR یک سلاح لیزری کورکننده است که به طور موقت هدف را منحرف و کور می کند. اگرچه پروتکل سازمان ملل در مورد سلاح های لیزری کورکننده سلاح های لیزری را در سال 1995 ممنوع کرد، PHASR از این ممنوعیت مستثنی است زیرا اثرات آن موقتی است و آن را به یکی از مفیدترین سلاح های آینده تبدیل می کند.

این سلاح ها مربوط به آینده است + تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top