این عطرها مخصوص فصل تابستان هستند


یکی از مواردی که معمولا افراد به آن علاقه دارند خرید عطر و ادکلن است. برخی از عطرها برای فصل زمستان و برخی برای فصل تابستان هستند و در این فصول رایحه آنها به خوبی پخش می شود.

عطرهای تابستانی آنها از جمله چیزهایی هستند که به مردم کمک می کنند تابستان را به راحتی پشت سر بگذارند. زیرا در این فصل افراد برای فرار از بوی بد کارهای زیادی انجام می دهند. با دلتا مگ همراه باشید تا با هم ببینیم کدام عطرها برای فصل تابستان مناسب هستند.

عطرهای تابستانی

برخی از عطرها به دلیل ترکیباتشان فقط برای این فصل گرم و سوزان ایجاد می شوند. پس اگر عاشق خرید عطر هستید، فراموش نکنید که در این مقاله با ما همراه باشید.

عطرهای تابستانی چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟

یکی از مهم ترین ویژگی های عطر تابستانی ماندگاری طولانی آن است. این عطر باید حداقل تا ظهر بتواند رایحه خود را حفظ کند. نکته مهم بعدی که باید بدانید این است که در فصول گرم سال باید از عطرهایی با رایحه ای تازه و با طراوت استفاده کنید. رایحه های با طراوت در فصول گرم سال انرژی شما را دو چندان می کند و باعث می شود کمتر احساس خستگی کنید.

رایحه عالی برای هوای گرم

در طول فصل تابستان، عطرهای خنک و ملایم با رایحه مرکبات و گل محبوب هستند. انتخاب عطر مناسب می تواند طراوت و شادابی را در طول روز افزایش دهد. در اینجا چند نمونه از عطرهای مناسب برای تابستان آورده شده است:

  • رایحه مرکبات: عطرهایی که بوی مرکباتی مانند لیمو، پرتقال، نارنگی و نارنگی دارند معمولا برای فصل تابستان مناسب هستند. این عطرها با رایحه تازه خود می توانند به روح و جسم انرژی و نشاط ببخشند.
  • عطرهای گلدار: در فصل تابستان عطرهایی که رایحه گل هایی مانند یاس، گل رز، بنفشه، زنبق و سنبل دارند نیز بسیار مناسب هستند. این عطرها با بوی ملایم و مطبوع خود می توانند آرامش و طراوت را به محیط اطراف منتقل کنند.
  • عطرهای خنک: عطرهایی که خنک هستند و رایحه ای از اسطوخودوس، نعناع، ​​آب نبات و چای سبز دارند نیز برای تابستان مناسب هستند. این عطرها با رایحه خنک و شاداب خود می توانند حس خنک و مطبوعی را به محیط منتقل کنند.
  • عطرهای اسپرت و خنک: رایحه های اسپرت و خنک نیز گزینه مناسبی برای فصل تابستان هستند. این عطرها با بوی شاداب و انرژی بخش خود می توانند در طول روز احساس شادابی را در شما حفظ کنند.
  • عطرهایی با بوی دریا: عطرهایی که شما را به یاد بوی دریا و هوای اقیانوس می اندازند نیز گزینه مناسبی برای تابستان هستند. این عطرها با رایحه خنک و تازه خود حس تعطیلات و سفر به ساحل را برای شما به ارمغان می آورند.
  • رایحه های میوه ای: عطرهایی که بوی میوه هایی مانند هلو، توت، انگور و تمشک دارند نیز از جمله عطرهای مورد علاقه در فصل تابستان هستند. این عطرها با بوی ملایم و شیرین میوه ها حس تازگی و طراوت را در طول روز حفظ می کنند.

انتخاب عطر مناسب با سن و شخصیت شما

عطرها اگر درست انتخاب شوند می توانند بازتابی از شخصیت و روحیه درونی شما باشند. عطرهای شیرین و برجسته که حال و هوای شوخ طبعی را به ارمغان می آورد بیشتر برای خانم های جوان و دختران پر جنب و جوش مناسب است. به این افراد توصیه می شود در فصل تابستان عطرهای شیرین و خنک را انتخاب کنند. در عوض بهتر است خانم های مسن بالای ۲۸ سال از عطرهای ملایم و خنک استفاده کنند.

پیشنهاد ما برای آقایان جوان استفاده از عطرهای تند و خنک و برای آقایان بالای ۲۸ سال – رایحه های تلخ و خنک یا ملایم است. در نهایت، شما تصمیم می گیرید که کدام عطر با شخصیت شما سازگار است و روی پوست شما بهتر عمل می کند.

آخرین کلمه

در نهایت، هرکسی سلیقه و ترجیحات خود را در انتخاب عطر دارد، بنابراین مهم است که آن را تست کنید و قبل از خرید از بوی آن احساس راحتی و رضایت داشته باشید. همچنین توجه داشته باشید که در فصول گرم تابستان، عطرها ممکن است به دلیل تعامل با عرق بدن، بوی متفاوتی داشته باشند، بنابراین تکرار تست عطر در فصل تابستان ممکن است بهترین راه حل باشد.

پیشنهاد مطالعه: از روی رنگ شیشه عطر، بوی آن را تشخیص دهید
این عطرها مخصوص فصل تابستان هستند

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top