این فرش برای مبلمان شما مناسب است!


گاهی اوقات مبلمان قهوه ای فقط عنصری است که با سبک و سلیقه شما مطابقت دارد.

طراحی اتاق با مبلمان قهوه ای همیشه آسان نیست. به خصوص اگر می خواهید با افزودن رنگ به فضا، طیف تاریک آن را متعادل کنید. یکی از بهترین روش ها برای این منظور استفاده از فرش است. ولی رنگ فرش مناسب مبلمان قهوه ای چیست؟ این مقاله را از دلتاماگ دنبال کنید.

رنگ فرش مناسب مبلمان قهوه ای

انتخاب رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای فرآیند آسانی نیست و اگر اصول اولیه را نمی دانید، زمان زیادی می برد. اما باید گفت که تلاش ارزشش را دارد. زیرا انتخاب فرش مناسب می تواند تمام عناصر اتاق را به هم متصل کند و گرما و لطافت مطبوعی به فضا ببخشد.

فرش با مدال های رنگی، رنگ فرش برای مبلمان قهوه ای مناسب است

در واقع فرش های رنگارنگ گزینه مناسبی برای مبلمان قهوه ای رنگ نیستند. اما فرش‌هایی با مدالیون‌های رنگارنگ که با زمینه کرم احاطه شده‌اند، ترکیبی خیره‌کننده در برابر مبلمان قهوه‌ای ایجاد می‌کنند. اگر از چنین ترکیبی به عنوان رنگ فرش در خانه خود استفاده می کنید، حتما یکی از رنگ های فرش را برای بالش ها انتخاب کنید تا هماهنگی لازم بین آنها ایجاد شود.

الهام از طبیعت

مبلمان قهوه ای با رنگ های الهام گرفته از طبیعت مانند آبی سرمه ای، سبز زمردی و سایر رنگ های تیره به خوبی جفت می شود. وقتی در انتخاب رنگ فرش خود از طبیعت الهام می گیرید، گویی طبیعت را به خانه آورده اید و در آن قدم می زنید.

خاکستری

ترکیب خاکستری تیره با مبل قهوه ای دشوار است، اما برعکس، طیف ملایم آن ترکیبی زیبا و مدرن را ایجاد می کند. بنابراین رنگ خاکستری روشن را می توان رنگ فرش مناسبی برای مبلمان قهوه ای دانست.

ترکیب سرمه ای در رنگ فرش، رنگ فرش برای مبلمان قهوه ای مناسب است

آبی سرمه ای و قهوه ای ترکیبی بسیار زیبا و هماهنگ را ایجاد می کند. اما اگر اتاق شما پر از نور طبیعی است می توانید از آن به عنوان رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای خود استفاده کنید. در غیر این صورت، محیط اتاق تاریک به نظر می رسد.

رنگ فرش برای روتوش مبلمان مناسب است

اگر مبلمان قهوه‌ای شما رنگ و بویی از کار یا تزئینات دیگر دارد، انتخاب یک فرش ساده با رنگ‌های روشن مانند کرم مناسب‌تر است. رنگ کرم کلاسیک ترین انتخاب برای فرش در کنار مبلمان قهوه ای است. اما برای اینکه ترکیب این دو رنگ جلوه گرم تری داشته باشد بهتر است از فرش های طرح دار استفاده کنید. بنابراین علاوه بر انتخاب رنگ مناسب فرش باید به بافت و نقش آن نیز توجه کرد.

سایه آبی در رنگ فرش

برای تکمیل مبلمان قهوه ای خود می توانید سایه ای از آبی را در رنگ فرش بگنجانید. مثلا فرشی که در عکس می بینید با وجود ترکیب رنگ های کرم و بژ جلوه ای خنثی دارد اما سایه های آبی روشن تنوع و لطافت بیشتری به آن بخشیده است.

این فرش برای مبلمان شما مناسب است!

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top