این قاتل فراری خواب را از چشم روستا گرفت


من گزارش میدم اخبار اقتصادی به گزارش روزنامه ایران، مردم روستای زینلان علیا از توابع سرفیروزآباد جلالوند پس از کشتار خونین روز و شب ندارند! همه فکر کرده اند و به ترس و نگرانی قاتل پرسه زن در شهر که 4 نفر را کشته و 8 نفر دیگر را تهدید به قتل کرده است یاد کرده اند!

20 تیرماه سال جاری تیراندازی های پی در پی در منطقه کوهستانی روستا رخ داد. مرد 37 ساله ای که با تراکتورش در زمین کشاورزی کار می کرد و نخود را خرمن می زد، یکی از اهالی روستا به نام مراد را دید که به زمین کشاورزی باباخان قاسمی نزدیک می شود. باباخان با دو پسرش به نام های عرفان و اشکان کار می کرد. یکی از بستگان آنها به نام بیژن نیز در سرزمین آنها بود. راننده تراکتورسازی رفتار مراد را به چشم خود دید. باورش نمی شد که شاهد چنین جنایت وحشتناکی بوده باشد. مراد کلاشینکف در دست داشت که باباخان و پسرانش را نشانه گرفت. بدون لحظه ای مکث یا تردید، دستش را روی ماشه فشار داد و رگبار مرگ را بر سر پدر و پسرانش پرتاب کرد. اجساد روی زمین افتاده بود و حمام خون در زمین کشاورزی بود.

مراد بدون مکث اسلحه را به سمت بیژن گرفت و با شلیک گلوله جان او را گرفت. سپس راه کوهستانی را در پیش گرفت و فرار کرد.

مراد از روز حادثه مخفی شده است. همسر و فرزندانش از یک سال پیش که درگیری او با اهالی شدت گرفت نتوانستند زندگی پر تنش با او را تحمل کنند. همسرش طلاق گرفت و با 2 دختر خردسالش راهی کرمانشاه شد. حالا مراد جایی برای ماندن ندارد و در نقاط کوهستانی روستا سرگردان است. او چندین بار در نیمه های شب به سراغ ساکنانی که تنها در خانه آنها زندگی می کردند، رفت و آنها را با نان تهدید کرد.

در میان اهالی گفته می شود که مراد با یکی از پلیس ها تماس گرفته و گفته است افرادی که او کشته است بی گناه هستند. حالا می خواهم 8 نفر دیگر را بکشم!

معلوم نیست این حرف ها درست است یا نه، اما مشخص است که مردم خیلی ترسیده اند. دیگر هیچ کس با آرامش در مزرعه راه نمی رود و شب ها سر خود را روی بالش می گذارد.

بنا بر این گزارش، متهم این پرونده از سوی مراجع ذی‌ربط پلیس راهور بازداشت شده است.

این قاتل فراری خواب را از چشم روستا گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top