این لباس ها مد نیستند


بسیاری از افراد دوست دارند مطابق مد سال حرکت کنند و لباس بپوشند، بنابراین برای این افراد بسیار مهم است که بدانند چه لباس هایی از مد افتاده اند تا از آنها استفاده نکنند.

سبک هایی که از سبک قدیمی این یکی از آن چیزهایی است که هر سال تغییر می کند و بعد از مدتی متوجه می شوید که برخی از لباس هایی که می پوشید توسط افراد دیگر استفاده نمی شود و در واقع آن نوع از مد افتاده است. با دلتا مگ همراه باشید.

سبک هایی که از سبک قدیمی

در این مطلب به شما نشان می دهیم که چه لباس هایی از مد افتاده اند تا دیگر از آن ها استفاده نکنید.

سبک هایی که از مد افتاده اند مانند دامن های بلند

یک سری لباس هست که در یک دوره معین خیلی مد می شود. اما همان لباس ها بعد از مدتی دیگر مد نیستند. یکی از این اجناس دامن های بلند است که در گذشته خانم ها می پوشیدند اما امروزه دیگر مد نشده و افراد کمی از آن استفاده می کنند. امروزه افراد معمولا دامن های کوتاه و اسپرت می پوشند.

سبک هایی که از مد افتاده اند مانند کفش کتانی بلند

از جمله مواردی که افراد دیگر از آن استفاده نمی کنند کفش های کتانی با زیره بلند است. این کفش ها در سال 2021 بسیار محبوب بودند و مردم از آنها استفاده می کنند. اما باید بدانید که چند سالی است که استفاده از این مدل کفش متوقف شده است و اگر به سبک خودتان از آن استفاده کنید در واقع ظاهر شما را خراب می کند.

عینک گرد بزرگ

قطعاً عینک هایی با فریم گرد یا فریم نسبتا بزرگ داشته اید یا شاید هنوز هم داشته باشید. اما باید بدانید که قدیمی شده اند و می توانید عینک هایی با فریم کوچکتر و قاب های مستطیلی یا چند ضلعی جایگزین کنید.

سبک هایی که از سبک قدیمی مثل شلوار خیلی تنگ

هرگز شلوار خیلی تنگ نپوشید. این گره بسیار قدیمی تر از شلوار است و توسط انسان ها استفاده شده است. اما طبق مطالعات مد باید بدانید که چند سالی است که مد به سمت شلوارهای گشاد و دوری از شلوارهای تنگ رفته است.

پس اگر شما هم جزو کسانی هستید که شلوارهای ساده و تنگ می پوشیدند، بهتر است کمی بیشتر فکر کنید و آخرین ترندهای مد را دنبال کنید.

سبک هایی که از سبک قدیمی مانند تاپ های گشاد با شانه های برهنه

این تاپ ها هنوز هم لباس های محبوب در نظر گرفته می شوند. اما در سال‌های اخیر، صنعت مد روش متفاوتی را در پیش گرفته و طرفداران خود را به پوشیدن تاپ‌های جذبی قد میانی سوق داده است.

تیشرت با طرح های قدیمی

تی شرت ها قطعا یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین لباس ها هستند. همین استفاده از این لباس دلیلی است که هر ساله طرح های مختلفی وارد بازار مد شده و به همین سرعت از مد می افتند.

پیشنهاد مطالعه: محرم امسال چی بپوشیم؟ را بخوانید.
این لباس ها مد نیستند

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top