این لباس 2.5 میلیارد تومان می ارزد! + عکس


من گزارش میدم اخبار اقتصادی به گزارش دیجیاتو، در گزارش های مختلف به برخی از محصولات کمیاب اپل اشاره شده است و اکنون یک جفت کفش ورزشی برای خرید آنلاین در دسترس است. کفش‌های کتانی اپل که اکنون توسط ساتبیز، یکی از بزرگ‌ترین حراج‌های هنر، جواهرات و کلکسیون‌های جهان به فروش می‌رسد، دارای رویه و زیره سفید هستند. همچنین آرم امضا شده است یک سیب به شکل قوس کلاسیک آن در طرفین و زبان دیده می شود.

قیمت و سایر ویژگی های کفش اپل

وب سایت این شرکت حراج می گوید که فقط یک نمونه سایز 10.5 موجود است که ظاهراً 50000 دلار به فروش می رسد. علاوه بر این، این محصول به عنوان یک کفش جدید طبقه بندی شده است و هرگز در دسترس عموم قرار نگرفته است.

در توضیحات محصول آمده است: «این کفش‌های ورزشی بسیار کمیاب، سفارشی برای کارمندان اپل، یک بار در یک کنفرانس ملی فروش در اواسط دهه 1990 اهدا شد. بیش از 22000 مصرف کننده اپل در سال 1985 پوشاک و لوازم جانبی این برند را خریداری کردند که نشان دهنده تعهد آن به تمام دسته بندی ها بود.

در مارس 2020، یک نسخه مشابه دیگر از همان کفش به حراج گذاشته شد. این کفش که نشانه هایی از کهولت را نشان می داد پس از دریافت 20 پیشنهاد به قیمت 9687 دلار فروخته شد. در گزارش های اخیر نیز آمده است که الف آیفون نسل اول آکبند با رکورد قیمت ۱۹۰ هزار دلار به حراج گذاشته شد.

این لباس 2.5 میلیارد تومان می ارزد! + عکس

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top