مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

با این 9 ترفند همیشه عکس های خوبی بگیرید


بسیاری از ما عاشق عکس گرفتن با خانواده و دوستان خود هستیم، اما تنها چیزی که احتمالاً دوست نداریم این است که در میان هزاران عکس، حتی یکی از آنها را دوست نداریم.

حتی اگر ظاهرتان را دوست دارید، باز هم باید ورزش کنید تا در عکس ها خوب به نظر برسید. خبر خوب این است که یک عکاس خوب بودن مهارتی است که می توانید به آن مسلط شوید. در این مقاله از دلتا به موضوع ترفندهایی برای گرفتن عکس های خوب ما پرداخت می کنیم

ترفندهایی برای گرفتن عکس های خوب

دریابید که چرا برعکس هستید

واضح است که همه ما هنگام کشف دوربین نگران هستیم، پس چرا از قبل کاری در مورد آن انجام ندهیم؟ به عکس های قبلی خود نگاه کنید و ببینید کدام را دوست دارید و کدام را نه. الگوی عکس های خوب خود را پیدا کنید و آن را تکرار کنید.

موهای براق

اگر می خواهید موهای درخشانی داشته باشید، اسپری های موی براق می توانند به شما کمک کنند تا در آخرین لحظه در عکس ها بدرخشید.

گردن خود را دراز کنید و سر خود را صاف نگه دارید

آیا می خواهید بدانید چگونه عکس های خوب بگیرید؟ ابتدا سر خود را تا حد امکان صاف نگه دارید. برای اینکه در عکس نامناسب به نظر نرسید، گردن خود را کمی دراز کنید و صورت خود را جلو بیاورید. به صورت خود زوایای عجیب و غریب ندهید، بلکه سر خود را کمی بالا بیاورید. به جای خیره شدن به دوربین، به یک نقطه بالای آن نگاه کنید، این به شما یادآوری می کند که چانه خود را بالا نگه دارید.

بیشتر بخوانید:  تأکید ایران بر همه‌پرسی عمومی ملت فلسطین

آرایش مناسب

مراقب باشید اگر کرم پودری که استفاده می کنید برای پوست شما خیلی روشن است جلوی فلاش خیلی شفاف می شود. رنگ پوست صورتتان را با گردنتان هماهنگ کنید و اگر رنگ آن متفاوت است، یک لایه نازک کرم پودر به گردنتان بزنید.

ریمل و ریمل

راه دیگری برای اینکه به ما بگویید چگونه خوب به نظر برسید این است که به چشمان خود بیشتر توجه کنیم. استفاده از ریمل و خط چشم باعث می شود چشمان شما که در کانون عکس قرار دارند بازتر به نظر برسند. برای جذب دیگران به عکس خود، باید جلوه چشمان خود را افزایش دهید. چشم های گشادتر نور بیشتری را جذب می کنند و چشمان شما می درخشند.

بازیگران را روی فرش قرمز بگیرید

شاید بازیگری را دیده باشید که ژست خاصی را در عکس هایش تکرار می کند. می توانید بالاتنه خود را کمی کج کنید تا بین بالاتنه و پایین تنه خود زاویه ایجاد کنید. برای پیدا کردن یک ژست جذاب می توانید دست راست خود را روی پهلو قرار دهید. همچنین می توانید صورت خود را به سمت دوربین حرکت دهید.

زبان پشت دندان

از این ترفند قدیمی استفاده کنید و زبان خود را پشت دندان‌هایتان قرار دهید تا خنده‌تان طولانی و ساختگی نباشد.

مثال زدن

عکس های مورد علاقه خود را جدا کنید و با دقت به آنها نگاه کنید. آیا الگوی خاصی در آنها می بینید؟ آیا وقتی از زاویه خاصی به دوربین نگاه می کنید عکس های بهتری می گیرید؟ یا وقتی به روش خاصی لبخند می زنید؟ سعی کنید دفعه بعد که عکس می گیرید بهترین ژست خود را تکرار کنید.

بیشتر بخوانید:  ۴ میلیون نفر از صاحبان مشاغل مشمول هیچ مالیاتی نشده‌اند

بدن خود را منحنی کنید تا لاغرتر به نظر برسید

اگر کمی بالاتنه یا شانه های خود را در جهت دلخواه کج کنید، فورا لاغرتر به نظر خواهید رسید.

با این 9 ترفند همیشه عکس های خوبی بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top