بهترین دوره بازاریابی دیجیتال در 1402


من حاضرم شرط ببندم که همین الان که این مقاله را می خوانید، ده ها صفحه در سیستم خود باز کرده اید و هر صفحه و نقطه را در گوشه دفترچه یادداشت می کنید و خب، حوصله شما سر رفته است! اولاً حق با شماست زیرا پول و زمان خود را صرف انتخاب خود خواهید کرد. انتخابی که می تواند تاثیر مستقیمی بر سرنوشت کار شما داشته باشد.

شدت شما کاملاً مناسب است، اما برای اطمینان شما، مستقیماً در ابتدای مقاله می گویم: اکنون در جای درستی هستید. خرید دوره تخصصی حرفه ای دیجیتال مارکتینگ، همان دوره ای که همه برای به روز رسانی مهارت های دیجیتال مارکتینگ و کار حرفه ای در دیجیتال مارکتینگ به آن نیاز دارند، انتخاب درستی است. البته ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ شراگیم دوره ای را برای افرادی که اخیراً به دنیای بازاریابی علاقه مند هستند و می خواهند در این مسیر جذاب و به روز قدمی بردارند تدارک دیده ایم.

دوره آموزشی بازاریابی اینترنتی و ضروریات فروش برای کسانی که روزی بازاریاب دیجیتال حرفه ای خواهند شد به صورت رایگان در دسترس است. بنابراین پیشنهاد می کنیم اگر در ابتدای راه دیجیتال مارکتینگ خود هستید، ابتدا این دوره را تماشا کنید و سپس دوره حرفه ای دیجیتال مارکتینگ ما را خریداری کنید.

چرا دوره تخصصی حرفه ای دیجیتال مارکتینگ؟

برای تعیین عناوین دوره تخصصی حرفه ای دیجیتال مارکتینگ خود را به جای شما و معیارهای یک علاقه مند برای انتخاب دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ قرار می دهیم. حاصل ساعت ها تحقیق و مشاوره دقیق و وسواسی با اساتید و همکاران در زمینه دیجیتال مارکتینگ دوره کامل و حرفه ای Digital Marketing Expert می باشد.

هدف ما از گردآوری این دوره، ترکیب علم با عمل است. و ما هم مثل شما از دروس صرفا نظری که در آن استاد الهیات بوده ایم خسته شده ایم. در ساعت 1402 زمان برگزاری دوره های شفاهی و تئوری به پایان رسیده است و با دوره ای با تمرینات واقعی و کاربردی در کنار شما هستیم تا احساس کنید به عنوان یک متخصص دیجیتال مارکتینگ پشت میز خود در یک شرکت معتبر نشسته اید.

در این دوره ما در مورد راز و جادو با شما صحبت نخواهیم کرد، زیرا کسب و کارها و مخاطبان آنها بیش از یک شعبده باز نیاز دارند که بتواند معجزه کند، آنها به متخصصی نیاز دارند که ابتدا الگوریتم های بازاریابی را در کسب و کار به صورت حرفه ای تعریف کند و سپس به آنها عمل کند. “دوره تخصصی حرفه ای کارشناس دیجیتال مارکتینگ” به شما آموزش می دهیم که چگونه با مهارت های خود کسب و کار را در مسیر رشد قرار دهید و سود مورد نظر خود را در بازار بدست آورید.

این دوره بهترین است زیرا من خلاصه ای از تجربه ده ساله خود شراگیم مرادی با تجربه مشاوره بازاریابی دیجیتال برای ده ها مجموعه پیشرو را طبق برنامه در اختیار شما قرار می دهم. همچنین برای انتقال تجربه بیشتر، مصاحبه با کارشناسان شرکت های معروفی مانند کافه بازار، اسنپ فود، دکتر بعد کارگزاری آغار و لندین.

این مزیت، یعنی انتقال تجربه، به همین دلیل است که دوره حرفه ای Digital Marketing Expert با دوره های دیگر متفاوت است، جایی که شما نه تنها به عنوان یک مشاور دیجیتال مارکتینگ حرفه ای یاد خواهید گرفت که چه کاری انجام دهید، بلکه از چه اشتباهاتی اجتناب کنید. و پول و زمان خود را صرف کارهایی نکنید که دیگر در دنیای امروز کارساز نیستند. پس مطمئن باشید روزی که دوره تخصصی حرفه ای دیجیتال مارکتینگ را تکمیل کنید، ده سال از امروز جلوتر خواهید بود.

موضوعات دوره کارشناس دیجیتال مارکتینگ

نمی توان زمان خاصی را برای مطالعه دیجیتال مارکتینگ تعیین کرد، اما مطمئن باشید که با یک دوره جامع و پیشرفته دیجیتال مارکتینگ مواجه هستید که در 15 ساعت ارائه می شود:

به صف شدن عنوان شرح
1 استراتژی های برندسازی و تبلیغات اینترنتی هر کسب و کاری نیاز به یک استراتژی خاص و یک روش تبلیغاتی مناسب دارد، در این فصل تشخیص این دو مورد مهم را با مثال های واقعی برای شما آسان تر می کنیم.
2

آموزش خدمات تحلیل و ارزیابی

آموزش کار با ابزارهای معتبر دنیا مانند گوگل آنالیتیکس و فایربیس

3

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

ما به شما آموزش می دهیم که رسانه های اجتماعی را به برگ برنده خود در دیده شدن برند و کسب و کار خود تبدیل کنید.
4

بازاریابی پیامکی

توضیحی در مورد استفاده از پیامک و پوش نوتیفیکیشن و نحوه پیاده سازی آنها
5

سئو و تبلیغات گوگل

آموزش ترکیب برنده بهینه سازی در سایت همراه با راه حل های سریع گوگل ادز: آموزش کامل پنل تبلیغات گوگل و تکنیک های سئو 2023
6

بازاریابی ویدیویی

تبیین روش های مختلف تولید محتوای ویدیویی و افزایش اثربخشی آن

7

بازاریابی ایمیلی

تبیین تجربیات موفق شرکت های بزرگ در افزایش فروش با ایمیل مارکتینگ
8

بازاریابی کاربردی

اگر نگران افزایش تعداد نصب اپلیکیشن هستید، این موضوع را از دست ندهید
9

بر روی Advertisement کلیک کنید

آموزش نحوه برندسازی و تغییر مسیر محصول به سایت های معتبر
10

آموزش پلتفرم های تبلیغاتی

کجا باید تبلیغ کنیم تا بیشترین کارایی و بازگشت سرمایه را داشته باشیم؟ معرفی و آموزش پلتفرم های تبلیغات کلیکی مانند Ektonet، تجزیه و تحلیل اپلیکیشن با متریک، تبلیغات قهوه بازار و …

آموزش نرم افزار کاربردی

علاوه بر موضوعات ذکر شده، برای تکمیل مهارت های شما، آموزش نرم افزارهای اکسل و فتوشاپ را به عنوان مهارتی که هر حرفه ای دیجیتال مارکتینگ به آن نیاز دارد، قرار داده ایم. قیمت این دوره دیجیتال مارکتینگ 1.500.000 تومان بود که با 67% تخفیف ویژه با قیمت 490.000 تومان در اختیار شما قرار می گیرد.

عیب یابی حق شماست

این یک دوره غیرحضوری است، اما مطمئن باشید که “دوره تخصصی حرفه ای کارشناس دیجیتال مارکتینگ” علاوه بر مزایای دوره های غیرحضوری: انعطاف پذیری ساعات مطالعه، در دسترس بودن مادام العمر مواد، حذف هزینه های سفر و صرفه جویی در زمان، مهمترین مزیت است. از دوره در محل همچنین امکان تعامل با معلم وجود دارد.

برای ما نکته برجسته این دوره پروژه و عیب یابی است. حتما از شخصی در مورد مشکلی شنیده اید که برای شما بسیار ساده به نظر می رسد و در حین اجرا با مشکلات زیادی مواجه شده است. طبیعی است که در به کار بردن چیزهایی که یاد گرفته اید مشکل داشته باشید، اما طبیعی نیست که معلم شما همیشه آماده پاسخگویی برای حل مشکلات باشد، حتی در صورت بسته های غیبت. اما برای اطمینان از کامل بودن فرآیند آموزش و عدم وجود ابهام، ما آماده هستیم تا در مدت 100 روز پس از خرید دوره، مشکلات شما را در تلگرام برطرف کنیم.

فایل های قابل دانلود

علاوه بر فیلم های دوره، فایل های استفاده شده در طول دوره شامل موارد زیر در اختیار شما قرار می گیرد:

به صف شدن فایل های قابل دانلود
1 نمونه ای از فرم شخصیت و استراتژی تعریف
2 نمونه فرم ارسال کمپین
3 نمونه فرم برنامه سالانه دیجیتال مارکتینگ
4 10 قالب آماده پست و استوری در شبکه های اجتماعی به ارزش 500 هزار تومان
5 کتاب الکترونیکی ابزار و استراتژی

همه شرکت کنندگان این فرصت را دارند که از به روز رسانی دوره بهره مند شده و استفاده کنند. همچنین برای بهترین شرکت کنندگانی که برای تحقق رویاهای خود تلاش می کنند جوایزی در نظر گرفته شده است.

اخرین حرف

اگر می خواهید به صورت حرفه ای آنلاین کسب درآمد کنید و قصد دارید تجربه محدود خود را به دانش پیشرفته تبدیل کنید، بیش از 15 ساعت آموزش به همراه مصاحبه و آموزش اختصاصی بر روی نرم افزار کاربردی ما در “دوره تخصصی حرفه ای دیجیتال مارکتینگ” قیمت استثنایی را از دست ندهید.

بهترین دوره بازاریابی دیجیتال در 1402

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top