مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

بهترین روش برای نصب پرده های خانگی


نحوه قرار دادن پرده ها تاثیر زیادی در زیبایی و تناسب دکوراسیون منزل شما دارد.

با انتخاب پرده مناسب و نصب صحیح آن می توانید پنجره های نامناسب را بپوشانید و دکوراسیون خود را زیباتر کنید. با این مقاله از دلتا روی خط بمانید نکات اساسی برای آویزان کردن پرده در خانه می دانید و سپس می توانید از پنجره خود به شکلی مناسب و صحیح استفاده کنید.

نکات اساسی برای آویزان کردن پرده در خانه

به عقیده برخی افراد، نصب پرده کار سختی است که آنها را مجبور می کند از متخصصان این حوزه کمک بگیرند، اما با دانستن نکاتی می توانید به راحتی پرده را در خانه نصب کنید.

ارتفاع و طول پرده در هنگام نصب

به طور کلی، دو قانون اساسی برای نصب پرده وجود دارد: بهترین مکان برای قرار دادن پرده روی خط سقف است و سپس بهتر است آن را تا روی زمین امتداد دهید. این کار می تواند فضای کوچک اتاق شما را بزرگتر نشان دهد و اگر فضای بزرگی دارید آن را مرتب و مجلل جلوه دهد. فرقی نمی کند پنجره شما بالا باشد یا پایین، بزرگ یا کوچک یا حتی شکل. در هر صورت، قرار دادن پرده ای که از سقف تا زمین امتداد دارد، می تواند جذابیت زیادی به دکوراسیون منزل شما ببخشد.

نصب پرده در دو طرف قرنیز یکی از نکات کلیدی در نصب پرده در منزل است.

استفاده از پرده های دوتایی در دو طرف میله معمولاً یکی از رایج ترین گزینه ها است. می توانید از این روش برای نصب پرده برای هر پنجره ای استفاده کنید. برای مثال برای پنجره های تراس می توانید با قرار دادن این نوع پرده ها به عنوان یک پنجره بزرگ عمل کنید. شما می توانید شب هنگام که می خواهید فیلم تماشا کنید، چنین پرده هایی را کاملاً بکشید و ببندید و در روزهای آفتابی زیبا بدون هیچ نگرانی از نور روز لذت ببرید.

بیشتر بخوانید:  ۵میلیون­ ورق بهادار در بازار گواهی سپرده کالایی معامله شد

نصب پرده به صورت جداگانه و از دیوار به دیوار

یکی دیگر از روش های نصب پرده، قرار دادن آنها در داخل قاب پنجره است. این روش به شما کمک می کند دکوراسیونی مرتب و فضایی تمیز و مرتب داشته باشید و به کمک همین زمینه ساده می توانید از دیگر عناصر طراحی شده برای درخشش بیشتر آن بهره ببرید. با استفاده از این نوع نصب در پرده های بسیار نازک و بلند می توان به وضوح مشاهده کرد که به دلیل پس زمینه ساده و منظمی که ایجاد می شود، ظاهر اجسام کوچکی که در فضا قرار می گیرند بسیار پراکنده شده و شلوغی زیادی ایجاد نمی کند. فضا.

نصب یک تکه پرده یکی از نکات کلیدی در نصب پرده در منزل است

با قرار دادن پرده ها در همه جا می توانید به دکوراسیون خود جلوه ای خاص و زیبا ببخشید. زیرا یکی از روش های پیشنهادی ما برای جذاب و زیباتر شدن دکوراسیون شما، ایجاد تفاوت در طول قرنیز نسبت به خود پرده است. سه برابر کردن طول قرنیز را می توان گزینه بسیار مناسبی برای این کار در نظر گرفت.

کار دیگری که می توانید در این راستا انجام دهید این است که پرده ها را به ترتیب باز و بسته شدن دسته بندی کنید. این می تواند فضای قابل توجهی را از قرنیز آزاد کند. هر وقت خواستید پرده را به طور کامل بردارید باید به این نکته توجه کنید که قرنیز شما بلندتر باشد به طوری که حتی قسمتی از آن جلوی پنجره نباشد. برای این روش نصب پرده قطعاً به پارچه های نازک تر و انعطاف پذیرتری نیاز دارید.

بیشتر بخوانید:  مالیات سیگار ایرانی و خارجی و تنباکو مشخص شد

نصب پرده در داخل قاب پنجره

روش صحیح آویزان کردن پرده ها در فضاهای کوچکتر استفاده از پرده هایی است که داخل چارچوب پنجره قرار می گیرند و آویزان نمی شوند. این می تواند به دکوراسیون شما ظاهری مدرن، زیبا و آرامش بخش دهد. پرده ای که به این صورت در قاب پنجره قرار می گیرد نیازی به جمع شدن نخواهد داشت، اما باید به صورت عمودی باز و بسته شود. پس باز هم با استفاده از یک پرده نازک تر، می توانید این کار را انجام دهید.

بهترین روش برای نصب پرده های خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top