بهترین نرم افزار حسابداری آنلاین چه ویژگی هایی دارد؟


این روزها اکثر کسب و کارها نرم افزار حسابداری قدیمی را کنار گذاشته و برای رسیدگی به امور مالی و حسابداری به نرم افزار حسابداری آنلاین (ابر) روی آورده اند. نرم افزارهای حسابداری آنلاین مزایای زیادی از قیمت مقرون به صرفه تا سهولت استفاده و عدم نیاز به نصب را برای کاربران به ارمغان آورده است که تفاوت چشمگیری با نرم افزارهای قدیمی دارد و باعث می شود استفاده از این نرم افزارها مورد استقبال قرار گیرد و رضایت کاربران را جلب کند. اما حسابداری آنلاین چیست؟ مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین چیست و نرم افزار حسابداری آنلاین چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ در این مقاله از صفر تا صد این موارد را به طور کامل توضیح می دهیم پس تا پایان مقاله با فینتو همراه باشید.

حسابداری آنلاین (ابر) چیست؟

زمان خداحافظی با نرم افزار حسابداری قدیمی فرا رسیده است. نرم افزار حسابداری آنلاین آخرین نسل نرم افزار حسابداری مبتنی بر (CLOUD) یا کلمه فارسی آن (Cloud Computing) می باشد. محاسبات ابری به شما امکان می دهد با ورود به حساب کاربری خود در هر زمان و هر مکان به اطلاعات و داده های خود دسترسی داشته باشید. همانطور که می توانید ایمیل های خود را در هر کجا که هستید به سادگی با اتصال به اینترنت بررسی کنید یا قبوض و سایر خدمات بانکی خود را از طریق بانکداری آنلاین پرداخت کنید، اکنون نرم افزار حسابداری آنلاین نیز به سیستم ابری (CLOUD) متکی است تا به شما امکان اتصال به حساب کاربری خود را بدهد. از هر کجا و هر زمان و به امور مالی و حسابداری خود رسیدگی کنید.

ادامه مطلب: ارسال صورتحساب الکترونیکی به سامانه مالیاتی به صورت رایگان

نرم افزار حسابداری آنلاین چه ویژگی هایی دارد؟

در بالا توضیح دادیم که نرم افزار حسابداری آنلاین به شما امکان می دهد از هر کجا و با هر دستگاهی (لپ تاپ، موبایل، تبلت، کامپیوتر) به حساب خود دسترسی داشته باشید. این اولین مزیت نرم افزار حسابداری آنلاین است، اما آخرین مزیت آن نیست. از جمله ویژگی های خوب و مهم نرم افزار حسابداری آنلاین (ابر) می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مقرون به صرفه: نرم افزار حسابداری ابری بسیار ارزان تر از نرم افزارهای قدیمی است و شما می توانید با توجه به نیاز و اندازه کسب و کار خود، اشتراک مورد نظر خود را خریداری کنید. در واقع بر خلاف نرم افزارهای قدیمی که همه کاربران برای خرید نرم افزار باید مبلغ یکسانی را پرداخت می کردند، در نرم افزار حسابداری آنلاین شما فقط به اندازه نیاز کسب و کار خود پرداخت می کنید.
 • بدون نیاز به نصب: نرم افزار حسابداری آنلاین (ابر) نیازی به نصب ندارد. بر خلاف نرم افزارهای قدیمی که راه اندازی سخت، زمان بر و پرهزینه بود، نرم افزارهای حسابداری آنلاین نیازی به نصب ندارند. برای استفاده از نرم افزار فقط به دو چیز نیاز دارید: اتصال به اینترنت و ورود به حساب کاربری، همین!
 • عدم نیاز به نصب نرم افزار اضافی: در نرم افزارهای قدیمی استفاده از بسیاری از امکانات نرم افزار مستلزم نصب نرم افزار اضافی بود. اما در نرم افزار آنلاین نیازی به نصب برنامه و لوازم جانبی یا خرید لایسنس ندارید و می توانید از همان ابتدای ایجاد حساب کاربری بدون هیچ پیش نیازی از تمامی عملکردهای نرم افزار استفاده کنید.
 • بدون نیاز به آموزش یا مهارت های تخصصی: همه مشاغل به حسابداری نیاز دارند، اما همه مشاغل لزوماً حسابدار ندارند. نرم افزار حسابداری آنلاین این امکان را برای تمامی کاربران فراهم کرده است که بدون پرداخت هزینه آموزشی و یا کمک گرفتن از کارشناسان، به امور مالی و حسابداری خود رسیدگی کنند.
 • پشتیبان گیری خودکار: نرم افزار حسابداری ابری به طور مداوم و خودکار از اطلاعات و داده ها نسخه پشتیبان تهیه می کند. یعنی دیگر نیازی نیست به دلایلی مانند خطای انسانی و… از پاک شدن اطلاعات واهمه داشته باشید زیرا حتی اگر از اطلاعات نسخه پشتیبان تهیه نکرده باشید به صورت خودکار و دوره ای از اطلاعات و اطلاعات نسخه پشتیبان تهیه می کند.

امنیت اطلاعات در نرم افزار حسابداری آنلاین:

آیا اطلاعات من در نرم افزار حسابداری آنلاین امن است؟ این سوالی است که بسیاری از کاربرانی را که برای اولین بار با نرم افزار حسابداری آنلاین مواجه می شوند، نگران کرده است. پاسخ به این سوال بله است، امن تر از همیشه! در یک سیستم نرم افزاری حسابداری آنلاین (ابر)، اطلاعات کاربران رمزگذاری شده و در فضای ابری ذخیره می شود، بنابراین هیچکس جز کاربر نمی تواند به اطلاعات دسترسی داشته باشد. حتی اگر چندین کاربر از یک حساب کاربری استفاده کنند، هر کدام فقط به اطلاعات و داده های مجاز توسط کاربر اصلی دسترسی دارند.

ارسال رایگان صورتحساب الکترونیکی به سامانه مالیاتی:

نرم افزار حسابداری فینتو به تمامی کاربران خود این امکان را داده است که صورتحساب الکترونیکی خود را به صورت رایگان به سامانه مودیان ارسال کنند. این قابلیت در اختیار تمامی کاربران قرار گرفته است تا بدون نیاز به پرداخت هزینه یا کمک گرفتن از شرکت های مورد اعتماد، فاکتورهای الکترونیکی خود را به سامانه مودیان ارسال کنند. اگر کاربر فینتو نیستید، خوب است بدانید که نرم افزار حسابداری آنلاین (ابر) فینتو یک دوره آزمایشی رایگان 15 روزه دارد و می توانید از همین حالا به صورت رایگان کار با نرم افزار حسابداری ابری فینتو را شروع کنید: نرم افزار حسابداری آنلاین فینتو

«ادامه مطلب: آموزش تصویری ارسال رایگان صورتحساب الکترونیکی به سامانه مالیاتی»

نرم افزار حسابداری آنلاین برای چه مشاغلی مناسب است؟

نرم افزار حسابداری آنلاین (فینتو) برای شرکت هایی مناسب است که می خواهند سیستم حسابداری کسب و کار خود را در دسترس، ایمن و آسان نگه دارند و امور مالی و حسابداری خود را با بیشترین سرعت و کارآمدی مدیریت کنند. پس اگر به دنبال نرم افزار حسابداری با امکانات زیر هستید. نرم افزار حسابداری Finto برای کسب و کار شما مناسب است.

 • مقرون به صرفه و بدون نیاز به مونتاژ
 • اتصال رایگان به سیستم مودیان
 • پشتیبانی رایگان؛ از مشاوره گرفته تا خدمات و راهنمایی و آموزش پس از خرید
 • امکان اتصال به نرم افزار حقوق و دستمزد فینتو
 • دسترسی از هر مکان و هر زمان
 • راحتی در استفاده؛ امکان استفاده از نرم افزار بدون دانش حسابداری
 • امکان گزارشگری مالی یکپارچه و متنوع
 • قابلیت دسترسی چند کاربره (با قابلیت ایجاد سطوح دسترسی برای هر کاربر)
 • نرم افزار را به صورت خودکار و رایگان به روز کنید و از آخرین نسخه و امکانات نرم افزار استفاده کنید
 • امنیت اطلاعات
 • امکان اتصال و ادغام با فروشگاه های آنلاین

از جمله ویژگی های نرم افزار حسابداری آنلاین فینتو می توان به مواردی مانند سامانه خرید و فروش، ارسال صورتحساب الکترونیکی به سامانه مالیاتی، انبارداری و صندوق، ثبت خودکار اسناد، امکان ارسال آنلاین فاکتور و فاکتور، تولید و چاپ اشاره کرد. بارکد و غیره نرم افزار حسابداری فینتو 15 روز آزمایشی رایگان و شما می توانید از همین الان به تمامی امور مالی و حسابداری خود رسیدگی کنید رایگان با Finto شروع کنید.

بهترین نرم افزار حسابداری آنلاین چه ویژگی هایی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top