بیت کوین به دنبال بهانه ای برای تکان دادن است! / اتریوم نیم درصد کاهش یافت


من گزارش میدم اخبار اقتصادی امروز هم بیت کوین در کانال 30000 دلار معامله می شود که کمتر از نیم درصد نسبت به دیروز کاهش یافته و به حدود 30300 دلار رسیده است. بازده هفتگی بیت کوین تقریبا صفر درصد است. اما به صورت ماهانه رشد 13 درصدی را می توان در این ارز دیجیتال مشاهده کرد.

بیت کوین با ارزش بازار ۵۸۷ میلیارد دلاری، یک شبه ۹ میلیارد دلار معامله شد. از شب بازار امروز آمریکا بازگشایی خواهد شد که می توان انتظار داشت با بازگشایی این بازار ارزش معاملات بیت کوین افزایش یابد.

در شرایطی که بازار بار دیگر وارد فاز سکون شده است، انتشار آمارهای جدید اقتصادی از آمریکا ممکن است روند بازارهای مالی را تحت تاثیر قرار دهد، البته این هفته آمار اقتصادی بسیار مهمی است. آمریکا پست نشده و شرایط فعلی ممکن است تا هفته آینده ادامه داشته باشد.

اتریوم 1920 دلار

اتریوم نیز امروز نیم درصد سقوط کرد و حدود 1920 دلار معامله می شود. این آلتکوین به صورت هفتگی 3 درصد رشد داشته و به صورت ماهانه 10 درصد افزایش قیمت داشته است.

ارزش معامله اتریوم در 24 ساعت گذشته حدود 5 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن نیز رقم 230 میلیارد دلار را نشان می دهد.

اکثر آلتکوین ها منفی هستند

امروز در لیست 50 ارز برتر بازار اکثر نمادها ریزش داشته اند. البته برخی از آنها افزایش یافته است، اما نه چندان. در فهرست نمادهای منفی، لیدو داو با افت 6 درصدی بیشترین کاهش قیمت را داشت.

Maker همچنین 5% کاهش یافته است و Stellar 4% یکی از منفی ترین توکن های امروزی محسوب می شود. باقی مانده نمادهای منفی کمتر از 3 درصد کاهش یافته است.

در لیست نمادهای مثبت الگورند با رشد 4 درصدی مثبت ترین نماد این لیست است. نمادهای مثبت باقی مانده رشد کمتر از 2 درصدی را ثبت کردند.

به صورت هفتگی وضعیت بازار همچنان خوب است. اما تعدادی از نمادها در این مدت سقوط کرده اند. بیت کوین کش که بازده ماهانه مثبت 130 درصدی دارد به صورت هفتگی 8 درصد کاهش یافته و منفی ترین نماد در لیست 50 ارز برتر بازار است.

در این مدت، لایت کوین نیز 3 درصد سقوط کرد و سایر توکن ها کمتر از 2 درصد افت داشتند. ولی ضربان با رشد 57 درصدی همچنان سودآورترین نماد به صورت هفتگی است.

سولانا نیز هفته گذشته با 31 درصد افزایش بازدهی خوبی به خریداران داد. استلار با رشد ۲۹ درصدی و خوش بینی با رشد ۲۳ درصدی دیگر نمادهای پربازده هفته هستند. بقیه نمادهایی که به صورت هفتگی افزایش یافتند بازدهی کمتر از 20 درصد را ثبت کردند.

ارزش معاملات 15 درصد افزایش یافت

ارزش بازار ارزهای دیجیتال امروز به ۱.۲۱ تریلیون دلار رسید که نسبت به دیروز ۸ درصد کاهش داشت. اما ارزش معاملات 15 درصد رشد را در این دسته نشان داد و به 28 میلیارد دلار رسید.

ارزش تراکنش های دی فای دیشب 3 میلیارد دلار بود و 25 میلیارد دلار تراکنش در استیبل کوین ها انجام شد.

بیت کوین به دنبال بهانه ای برای تکان دادن است! / اتریوم نیم درصد کاهش یافت

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top