تحویل کامیون آرنا پلاس آغاز شد

من گزارش میدم اخبار برای کارآفرینان به گزارش بازار، مهدی آقا طاهریان مدیر فروش شرکت ایران خودرو دیزل گفت: پس از استقبال مشتریان از اولین طرح فروش پیکاپ آرنا پلاس در اسفندماه سال گذشته، تحویل اولین سری از این محصول طبق وعده و بدون تاخیر آغاز شد. .

وی افزود: اولین سری ثبت نام این محصول اواخر اسفند ماه سال گذشته در پنج رنگ و با موعد تحویل هفته آخر تیرماه آغاز شد که با استقبال خوب مشتریان مواجه شد و خوشبختانه توانستیم این محصول را به مشتریان بدون تاخیر

آقا طاهریان گفت: تحویل اولین بسته این محصول از امروز آغاز شده است و تلاش می کنیم در کوتاه ترین زمان اعلام شده در بخشنامه تجارت، تمامی تعهدات مشتریان را تحویل دهیم.

مدیر فروش ایران خودرو دیزل افزود: با توجه به استقبال مشتریان، برنامه ریزی های لازم برای دور جدید فروش این محصول در دستور کار قرار گرفته و در موعد مقرر جزئیات به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

لازم به ذکر است کامیون باری شش تنی جدید آرنا پلاس مجهز به موتور معروف 8.3 لیتری توربوشارژ کامینز، گیربکس ZF، سیستم ترمز پنوماتیک دو مداره (ترمزهای دیسکی جلو و عقب) و کابین خواب با جدید است. و امکانات متنوع و قابل نصب. کاربردهای متنوعی از جمله محموله فلزی، جرثقیل، آسانسور، حمل و نقل جاده ای، پرس و حمل زباله یخچال دار دارد.

تحویل کامیون آرنا پلاس آغاز شد

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top