تست شخصیت بر اساس فرم شانه


تست های شخصیت شناسی در کنار ویژگی های سرگرم کننده و سرگرم کننده خود، شما را با برخی از جنبه های شخصیتی افراد نیز آشنا می کند.

تست ها و آزمون های شخصیتی زیادی وجود دارد که هم سرگرم کننده و هم آموزشی هستند. تست MBTI یکی از معروف ترین تست های شخصیتی است که به عنوان مرجع بسیاری از استخدام و شناخت افراد در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. اما همه تست های شخصیت ممکن است به اندازه این تست دقیق نباشند و بیشتر جنبه سرگرمی دارند. برخی از این تست ها از ظاهر شما برای درک بهتر تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی شما بهره می برند. شخصیت مرد بر اساس مدل مو، شخصیت بر اساس حالت نشستن و شخصیت بر اساس رنگ مو از جمله این تست ها هستند. ما را در دلتاماگ دنبال کنید.

شخصیت بر اساس شکل شانه

یکی از این تست های شخصیتی بر اساس ویژگی های بیرونی، شخصیت شکل شانه است. شکل شانه ها می تواند در نتیجه ویژگی های ژنتیکی و یا در طول زمان و از طریق تکرار حرکات خاص، اشکال مختلفی به خود بگیرد. افراد متواضع بیشتر احتمال دارد شانه های خود را به سمت بیرون برگردانند، در حالی که افراد مغرور به احتمال زیاد شانه های خود را صاف و بیرون دارند. بنابراین شخصیت پردازی بر اساس قالب آزمون شخصیت شناسی رایگان خالی از لطف نخواهد بود.

ما برخی از ویژگی های شخصیتی رایج مرتبط با شکل های مختلف شانه را بررسی خواهیم کرد.

  1. شانه های کمی خمیده

یکی از ویژگی های شخصیتی شانه های خمیده درونگرایی و دوری از زندگی اجتماعی است. این افراد ترجیح می دهند بیشتر از مغز و بدنشان کمتر استفاده کنند. این افراد از 40 سالگی شروع به تلاش برای سالم زیستن می کنند. آنها دوستان صمیمی کمی دارند و برخی از آنها اغلب از افسردگی و مشکلات روحی ناشی از آن رنج می برند. افرادی که شانه های خمیده دارند افرادی متواضع و آرام هستند.

  1. شانه های کاملا خمیده

این وضعیت نه تنها یک خطر برای سلامتی محسوب می شود، بلکه شخصیت کاملاً خمیده نشان دهنده مشکلات این افراد در روابط اجتماعی است. آنها برای حفظ روابط صمیمانه خود تمام تلاش خود را می کنند و با وجود اینکه از هوش بالایی برخوردار هستند، دائماً در زندگی حرفه ای خود دچار مشکل می شوند.

  1. شانه های گرد

شخصیت افراد با شانه های گرد آنها را افرادی خونگرم، صمیمی و مردم مدار می داند. این افراد در بین دوستان خود مشهور هستند و به دلسوزی و همدلی با اطرافیان معروف هستند. آنها شنونده های بسیار دقیقی هستند و از دوستان خود حمایت می کنند. به طوری که گاهی خواسته های دیگران را بیشتر از خواسته های خود می دانند و این برای آنها ضعف بزرگی محسوب می شود. زیرا آنها فاقد حداقل سطح خودخواهی مورد نیاز در زندگی اجتماعی هستند و اغلب به دلیل علاقه زیادشان نادیده گرفته می شوند.

  1. شانه های پهن

شخصیت افراد با شانه های پهن نشان از اعتماد بیش از حد آنها دارد. این افراد در حین راه رفتن شکم خود را داخل می کنند و شانه های خود را بالا نگه می دارند. افرادی که شانه های پهن دارند، اغلب افرادی با اعتماد به نفس و مصمم هستند. آنها همچنین توانایی رهبری و هدایت اطرافیان خود را دارند و گاهی اوقات می توانند توسط دوستان خود برچسب مقتدر و خود راضی شوند.

این افراد در زندگی خانوادگی خود با تفاوت های زیادی روبرو هستند. شخصیت افراد چهار دست آنها را جنگجو و تهاجمی نشان می دهد. یک ویژگی رفتاری که می تواند به قیمت یک شغل برای این افراد تمام شود. این افراد باید فروتنی را از افراد درجه سه بیاموزند.

  1. شانه های متعادل

شخصیت افراد با شانه های متعادل نشان دهنده اصل تعادل در زندگی آنهاست. این افراد زندگی منظمی دارند و می دانند چگونه و چه زمانی احساسات خود را کنترل کنند. این افراد به طور کلی قابل اعتماد، مسئولیت پذیر و قابل اعتماد در نظر گرفته می شوند. آنها برای ایجاد تعادل بین زندگی حرفه ای و شخصی خود تلاش می کنند. این افراد اغلب تا سن 36 سالگی به موفقیت های حرفه ای و عاطفی دست یافته اند.

  1. شانه های ناهموار

با توجه به شخصیت بر اساس فرم شانه ها، کسانی که شانه های ناهموار دارند با مشکلات زیادی مواجه می شوند. خطر ابتلا به بیماری های ستون فقرات و بیماری های قلبی و مشکلات خونی در این افراد با خطر بالاتری همراه است. شانه های نامتعادل که نشان دهنده اختلال در ستون فقرات است، مشکلات زیادی در زندگی فرد ایجاد می کند. افرادی که شانه های ناهموار دارند نیز می توانند انعطاف پذیر و سازگار در نظر گرفته شوند. آنها به افراد مدبر با توانایی حل مشکلات در مواجهه با چالش ها تبدیل شده اند.

نتیجه

توجه به این نکته ضروری است که ویژگی های شخصیتی تحت تأثیر ترکیبی از عوامل مختلف از جمله ژنتیک، محیط و تجربه فردی قرار می گیرند. شکل شانه در بهترین حالت تنها یک جنبه از شخصیت فرد را معرفی می کند و سایر جنبه های شخصیتی فرد را نادیده می گیرد. علاوه بر این، زبان بدن و وضعیت بدن نیز می تواند نقش مهمی در نحوه درک و رفتار افراد داشته باشد. بنابراین وقتی افراد و شخصیت آنها را ارزیابی می کنیم، باید به عوامل متعدد و متنوع پیرامون آنها توجه کنیم.

پینشهاد مطالعه: چند تمرین ساده برای افزایش خلاقیت را بخوانید.
تست شخصیت بر اساس فرم شانه

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top