مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

تظاهرات کماندوهای دریایی ارتش اسرائیل علیه نتانیاهو


من گزارش میدم اخبار اقتصادی به گزارش تسنیم، پایگاه عبری والا در گزارشی در این زمینه اعلام کرد: 420 سرباز امنیتی کماندوی نیروی دریایی ارتش رژیم صهیونیستی موسوم به (شیط 13) در نامه ای سرگشاده به یوآو گالانت وزیر جنگ (رژیم) به وی هشدار دادند. اسرائیل اگر کابینه نتانیاهو از رویکرد خود در ایجاد تغییرات قضایی کوتاه نیامد، آنها نیز به جرگه معترضان می پیوندند و به محل وظیفه خود نمی آیند.

آنها در پیام خود به گالانت که خود سابقه فرماندهی این واحد را در کارنامه نظامی خود دارد، هشدار دادند که اگر نتانیاهو به برنامه خود در این هفته ادامه دهد، آنها نیز از انجام وظیفه امنیتی خودداری خواهند کرد.

به گزارش والا نیوز، در صورتی که سربازان این یگان به تهدید خود عمل کنند، ضربه سنگینی به کل نیروی دریایی اسرائیل وارد خواهد شد.

در همین حال، صدها سرباز نیروی هوایی رژیم صهیونیستی قرار است فردا دوشنبه نشستی برگزار کنند و در مورد قصد ائتلاف حاکم برای از سرگیری ترویج قانون تغییر ساختار قضایی اسرائیل گفتگو کنند. آیا از اجرای دستورات شکایت خواهند کرد یا خیر؟

لازم به ذکر است که این اعتراضات در رژیم صهیونیستی تحت عنوان مخالفت با تغییرات قضایی صورت می گیرد که به گفته کارشناسان، اعتراضات فوق نتیجه آشکار ناهمگونی و اختلافات ریشه ای جامعه صهیونیستی است. که به این شکل و با این عنوان به میدان آمده اند.

تظاهرات کماندوهای دریایی ارتش اسرائیل علیه نتانیاهو
بیشتر بخوانید:  ساعت کاری در تهران شناور است

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top