تعمیر یخچال – این سایت آگهی های تخصصی من است


اهمیت تعمیر یخچال فریزر در منزل امروزه به دلیل اینکه بیشتر مواد غذایی در یخچال و فریزر نگهداری می شوند از این نظر بسیار مهم و کارآمد هستند همچنین به دلیل گرانی یخچال و تعویض این مهم و … وسیله ای کاربردی برای بسیاری از افراد جامعه کار سختی است و ممکن است بسیاری از افراد توانایی پرداخت این قیمت را نداشته باشند، بنابراین بهترین راه حل برای رفع این مشکل، تعمیر یخچال فریزر در منزل و محل است. همچنین گروه نوین تکنیک به صورت شبانه روزی در چندین شعبه فعال در سرتاسر تهران آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم در شمال تهران، غرب تهران، شرق تهران و غرب تهران می باشد.

با توجه به اینکه تعمیر یخچال کار هرکسی نیست و باید این کار را به یک متخصص و نماینده بسپارید. با تماس با ما می توانید در اسرع وقت یخچال خود را با خیال راحت تهیه کنید.

شایع ترین موارد آسیب به یخچال و فریزر
شایع ترین موارد آسیب و مشکلاتی که نیاز به تعمیر یخچال دارد عبارتند از:

یخچال دائما کار می کند.
یخچال نشتی آب و گاز دارد.
یخچال فریزر اتوماتیک دائمی
و…

تعمیر یخچال فریزر با تمامی برندها
تعمیر یخچال فریزر در تمامی برندها انجام می شود که عبارتند از:

تعمیر یخچال هیمالیا
تعمیر یخچال استیل برقی
تعمیر یخچال امرسان
تعمیر یخچال بکو
تعمیر یخچال فریزر ال جی
تعمیر یخچال کنوود – کنوود
تعمیر یخچال وستینگهاوس
و…

اشتباهات رایج در نگهداری مواد غذایی در یخچال
عدم توانایی در حفظ دمای مناسب
فریزر باید دمای ثابت و پایینی داشته باشد. این امر برای حفظ مواد مغذی و طعم غذاها در هنگام یخ زدگی یا نگهداری اهمیت دارد. اگر مشکلی وجود دارد که دما مناسب نیست، لطفا با ما تماس بگیرید.

نگهداری مواد غذایی به مقدار زیاد در فریزر
فریزر نباید از بالا پر شود. فضایی در حدود 1/3 از فریزر مورد نیاز است. در غیر این صورت، فریزر سخت‌تر کار می‌کند و ممکن است انرژی بیشتری از حد لازم مصرف کند.

نگهداری مواد غذایی فاسد شدنی
غذاهایی مانند گوشت، غذاهای دریایی، مرغ باید جدا از سبزیجات و میوه ها در فریزر نگهداری شوند. در غیر این صورت فریزر به باکتری های گوشت گاو آلوده می شود.

در یخچال را باز بگذارید
یخچال نباید برای مدت طولانی خالی بماند. مهم است که محفظه فریزر را در دمای پایین بگذارید و از ورود گرما از بیرون به داخل فریزر جلوگیری کنید.

فریزر را یخ زدایی نمی کند
اگر محفظه فریزر یخ زده است، باید با استفاده از سیستم یخ زدایی خودکار فریزر یخ زدایی شود. اگر فریزر به طور کامل یخ زدایی نشود، ممکن است باعث سوختن فریزر شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. در این حالت ممکن است غذا بعد از یخ زدایی طعم خوبی نداشته باشد.

فریزر را تمیز نمی کند
تمیز کردن فریزر هر شش ماه یکبار ضروری است.

منبع

شناسه آگهی: 1305d361f6b5d3d2

تعمیر یخچال – این سایت آگهی های تخصصی من است

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top