مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

تهران آماده است


من گزارش میدم اخبار اقتصادی به گزارش ایسنا، حامد یزدی مهر با اشاره به تمدید اخطار تراز زرد برای وزش باد شدید و گرد و خاک از سوی هواشناسی استان تهران، اظهار کرد: این سامانه از فردا دوشنبه 11 مرداد ماه آغاز و تا روز پنجشنبه 14 مرداد ماه ادامه دارد و در نتیجه شاهد افزایش آلاینده های ریزگرد خواهیم بود. همچنین پس از هشدار قبلی، مدیریت بحران همچنان به افراد مبتلا به بیماری های تنفسی و قلبی و همچنین افراد مسن توصیه می کند از تردد در فضای باز خودداری کنند.

این 19 استان باید منتظر طوفان شدید باشند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران ادامه داد: بر اساس پیش بینی هواشناسی تا ساعاتی دیگر وزش باد شدید و احتمال وزش باد موقتی بسیار شدید به ویژه در بازه زمانی بعدازظهر تا شب در نیمه جنوبی و غربی استان تهران پیش بینی می شود که در این راستا از شهروندان تقاضا داریم از اقامت در اماکن مرتفع و پارک خودروها، در مجاورت اشیاء فرسوده تبلیغاتی، تابلوهای تبلیغاتی و اشیاء فرسوده خودداری کنند.

یزدی مهر همچنین از هوشیاری مدیریت بحران خبر داد و گفت: در این راستا اداره کل مدیریت بحران استان تهران هشدارهای لازم را به سازمان های امدادی و خدمات رسان داده و آنها را در حالت آماده باش قرار داده است.

تهران آماده است
بیشتر بخوانید:  آیا بدنسازی باعث برجسته شدن رگ‌ها می‌شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top