تهران آماده است


من گزارش میدم اخبار اقتصادی به گزارش ایسنا، حامد یزدی مهر با اشاره به تمدید اخطار تراز زرد برای وزش باد شدید و گرد و خاک از سوی هواشناسی استان تهران، اظهار کرد: این سامانه از فردا دوشنبه 11 مرداد ماه آغاز و تا روز پنجشنبه 14 مرداد ماه ادامه دارد و در نتیجه شاهد افزایش آلاینده های ریزگرد خواهیم بود. همچنین پس از هشدار قبلی، مدیریت بحران همچنان به افراد مبتلا به بیماری های تنفسی و قلبی و همچنین افراد مسن توصیه می کند از تردد در فضای باز خودداری کنند.

این 19 استان باید منتظر طوفان شدید باشند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران ادامه داد: بر اساس پیش بینی هواشناسی تا ساعاتی دیگر وزش باد شدید و احتمال وزش باد موقتی بسیار شدید به ویژه در بازه زمانی بعدازظهر تا شب در نیمه جنوبی و غربی استان تهران پیش بینی می شود که در این راستا از شهروندان تقاضا داریم از اقامت در اماکن مرتفع و پارک خودروها، در مجاورت اشیاء فرسوده تبلیغاتی، تابلوهای تبلیغاتی و اشیاء فرسوده خودداری کنند.

یزدی مهر همچنین از هوشیاری مدیریت بحران خبر داد و گفت: در این راستا اداره کل مدیریت بحران استان تهران هشدارهای لازم را به سازمان های امدادی و خدمات رسان داده و آنها را در حالت آماده باش قرار داده است.

تهران آماده است

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top