توربین بادی دست ساز توربین بادی دست دوم برای فروش خرید و فروش توربین بادی


توربین بادی تولید برق داخلی

خرید توربین بادی، توربین بادی خانگی برای تولید برق که دارای دو مدل خانگی و کارگاهی با امکانات زیر می باشد را می توانید استعلام نمایید.

 • از یک کیلووات تا ده کیلووات با ذخیره ده ساعت
 • سه سال ضمانت شخصی
 • قابل نصب بر روی سقف
 • قابل استفاده در شهرها و روستاها
 • تحویل یک ماه پس از عقد قرارداد

انرژی باد علاوه بر سازگاری با محیط زیست، یکی از ارزان ترین راه های تولید برق است و در حال حاضر رایج ترین فناوری نسل جدید در جهان است. طبق گزارش انجمن انرژی بادی کانادا (CanWEA)، بیش از 11000 مگاوات برق توسط توربین های بادی نصب شده در کانادا تا سال 2016 تولید شد و «در طول پنج سال گذشته، کانادا بیش از هر شکل دیگری ظرفیت نصب شده برای انرژی بادی داشته است. تولید برق به طور متوسط ​​1275 مگاوات ساخت و ساز جدید در سال است.

در ادامه به موارد زیر می پردازیم که عبارتند از:

 • مولد بادی دست ساز و فروش باد مولد دست دوم
 • خرید توربین بادی فروش توربین بادی
 • توربین بادی ارزان قیمت توربین بادی قیمت توربین بادی
 • عکس توربین بادی خانگی و توربین بادی
 • فروش توربین بادی در تبریز ساخت توربین بادی تولید برق و معرفی شرکت های تولید کننده توربین بادی در ایران
 • هزینه توربین بادی 10 کیلوواتی، هزینه توربین بادی 5 کیلوواتی و…
 • قیمت انواع توربین بادی خانگی خرید توربین بادی خانگی فروش توربین بادی خانگی خرید توربین بادی کوچک قیمت توربین بادی خانگی

برای معرفی شرکت خود به عنوان سازنده توربین بادی یا تامین کننده قطعات شرکت های تولید کننده توربین بادی در ایران به شماره واتس اپ درج شده در تصویر پیام دهید.

توربین بادی چیست؟

اگر بخواهیم انرژی جنبشی را به الکتریسیته و انرژی الکتریکی تبدیل کنیم، از توربین بادی استفاده می کنیم. مدل های مختلفی از توربین های بادی در سراسر جهان بسته به هدف آنها ساخته می شود (برای شارژ باتری، تلفن همراه و … و از بزرگترها نیز برای تولید برق بیشتر استفاده می شود).

توربین های بادی از نظر طراحی و ساخت

توربین های بادی از نظر طراحی و ساخت به دو دسته اصلی توربین بادی محور افقی و توربین بادی محور عمودی تقسیم می شود.

در توربین های محور افقی، روتور و ژنراتور الکتریکی در بالای یک برج بلند قرار می گیرند و باید با باد در یک راستا باشند. در توربین های محور عمودی، روتور اصلی به صورت عمودی قرار می گیرد و نیازی به تنظیم جهت قرارگیری نسبت به جهت باد نیست.

از سوی دیگر سرعت چرخش پایین توربین های محور عمودی و در نتیجه گشتاور بالا و هزینه بیشتر سیستم انتقال نیرو از جمله معایب این نوع توربین ها است.

سه بخش اصلی توربین های بادی

سه بخش اصلی توربین های بادی محور افقی عبارت است از:

 • روتور که حدود 20 درصد از هزینه توربین بادی را تشکیل می دهد.
 • ژنراتور حدود 34 درصد از هزینه توربین بادی را تشکیل می دهد.
 • قسمت پشتیبان که 15 درصد از هزینه توربین بادی را تشکیل می دهد.

توربین های بادی در ایران

 • در سال 2004، 25 مگاوات از 33000 مگاوات برق تولیدی در ایران
 • 2006، 45 مگاوات
 • 2008، 82 مگاوات
 • 2009، 130 مگاوات

محیط زیست و توربین های بادی

منبع انرژی خود سالم و سازگار با محیط زیست است. اما برای ساخت این نوع توربین ها به ویژه به صورت نیروگاهی باید گودال های عمیق 50 متری حفر شود. همچنین استفاده از دینامیت برای تخریب مکان هایی که سنگ های زیادی دارند نیز از معایب این مورد است که می تواند اکوسیستم منطقه را تحت تاثیر قرار دهد. (مربوط به و شاید یک حیوان)

البته از سوی دیگر به دلیل تمام شدن سوخت های فسیلی نمی توان اهمیت رایگان آب و انرژی باد را نادیده گرفت و از آن استفاده نکرد. قطعا در آینده نزدیک شاهد افزایش زیادی در این نوع توربین ها خواهیم بود.

در زیر موارد مهم را مشاهده خواهید کرد خرید توربین بادی از کارشناسان باید در نظر داشته باشید که ما شما را معرفی خواهیم کرد.

میدان باد

برای اینکه بتوانیم از توربین های بادی استفاده کنیم باید میدان باد مناسبی داشته باشیم و بهترین مکان را پیدا کنیم. زیرا این میدان میانگین سرعت باد بالاتری دارد.
با توجه به اینکه میدان باد جهت باد یکسانی ندارد باید توسط کارشناس مربوطه بررسی شود.

سایه باد

یکی دیگر از مواردی که به توربین های بادی مربوط می شود، سایه باد است که باعث تغییر سرعت باد می شود. با توجه به موانع موجود در مسیر باد (ساختمان ها، درختان و …) باید در محاسبات سازه ای در نظر گرفته شود و با نرم افزارهای مهندسی محاسبه شود.
برای کاهش اثر سایه باد، جهت باد غالب در این منطقه باید با بادسنج ها و برج های بادسنج محاسبه شود.

تعیین محل قرارگیری توربین بادی

تعیین بهترین مکان برای توربین های بادی نیز یکی از مهم ترین عوامل در استفاده بهینه از انرژی باد است و باید توسط یک شرکت انجام شود. خرید توربین بادی برای دانستن و مطالعه این سوالات
به خصوص اگر می خواهیم یک نیروگاه بادی داشته باشیم، 100% به یاد داشته باشید. شرکت هایی که فعالیت تخصصی آنها طراحی، محاسبه، ساخت و اجرای توربین های بادی می باشد ما می توانیم از آن استفاده کنیم و کمک بگیریم.
منظور از نیروگاه بادی نیروگاه هایی با ظرفیت تولید بیش از 25 مگاوات است.

تعمیر و نگهداری در توربین های بادی

برای مقرون به صرفه تر شدن توربین های بادی در مقایسه با سوخت های فسیلی، هزینه هر کیلووات باید به حداقل برسد. هزینه های توربین بادی به طور کلی به هزینه های ساخت و ساز، نصب و راه اندازی و هزینه های عملیاتی و نگهداری متصل هستند عدم وجود روش های ساده و در عین حال مطمئن در این مورد برای پشتیبانی از اپراتورهای غیر ماهر و غیرمتخصص باعث می شود از سیستم های پیچیده و گران قیمت برای پشتیبانی از این سیستم ها استفاده نشود.

رایج ترین عوامل خرابی توربین های بادی

آسیب توربین بادی بیشتر با تغییرات ناگهانی در سرعت و جهت باد رخ می دهد. این موارد باعث استرس و خستگی شدید می شود که می تواند منجر به آسیب به تیغه ها، روتور، کلاچ، گیربکس و یاتاقان ها شود. خرابی درایو یک مشکل رایج در سیستم های مکانیکی است.

اگرچه تعدادی تکنیک برای تشخیص و نظارت بر وضعیت اجزای مکانیکی معیوب ایجاد شده است، روش قابل اعتماد و قابل فهمی که بتواند برای سرعت و جهت متغیر موثر باشد، هنوز ایجاد نشده است. این نشان دهنده شکافی بین جامعه تحقیقاتی و طیف وسیعی از صنایع در این زمینه است.

بر اساس تجربه، توربین‌های بادی قدیمی‌تر دارای هزینه‌های نگهداری سالانه 3% (به طور متوسط) از هزینه اصلی توربین هستند. نظارت بر وضعیت و نگهداری پیش بینی شده می تواند از انتشار خطا جلوگیری کرده و هزینه های تعمیر و نگهداری را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. کانادا به عنوان پیشرو در بازاریابی و تولید انرژی های تجدیدپذیر، با تعداد زیادی توربین بادی که قبلاً نصب شده است، بر مسائل نگهداری و قابلیت اطمینان برای به حداکثر رساندن در دسترس بودن توربین تمرکز می کند. در ادامه مقاله به مواردی که برای نگهداری و نگهداری از توربین های بادی استفاده می شود نگاهی خواهیم داشت.

استراتژی های تعمیر و نگهداری توربین های بادی

از نظر کنترل هزینه های O&M، سه استراتژی اصلی برای توربین های بادی وجود دارد: پشتیبانی واکنشی، تعمیر و نگهداری پیشگیرانه و تعمیر و نگهداری تعمیرات قابل پیش بینی. توضیح دقیق هر کدام در زیر آورده شده است.

پشتیبانی واکنشی

استراتژی پشتیبانی واکنشی این به معنای نواختن یک قطعه تا زمانی است که آسیب ببیند. به این معنی که خرابی یک قطعه باعث توقف توربین بادی می شود. سپس تعمیر انجام می شود و کار تا حادثه بعدی از سر گرفته می شود.

این یک استراتژی اقتصادی نیست. دلیل آن این است که تعمیرات و تعویض ناگهانی قطعات می تواند بسیار گرانتر از تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده باشد و همچنین خرابی یک قطعه در درایو اصلی (درایو) می تواند به سایر قطعات آسیب برساند که این یک هزینه اضافی است.

با یک استراتژی واکنشی، کنترل بودجه عملیاتی دشوارتر است، زیرا خرابی قطعات غیرقابل پیش بینی است و ممکن است تامین قطعات یدکی یا پیمانکاران لازم بلافاصله برای جایگزینی در دسترس نباشد.

تعمیر و نگهداری پیشگیرانه

تعمیر و نگهداری پیشگیرانه، این یک استراتژی نگهداری برنامه ریزی شده (مبتنی بر زمان) است که بر اساس رویدادها راه اندازی و برنامه ریزی می شود. این بر اساس تجربه اپراتور، سن دستگاه و توصیه های سازنده است، با این فرض اساسی که یک قطعه خاص عمر معینی دارد و باید در فواصل زمانی معینی تعویض یا تعمیر شود.

مشکل اصلی تعمیر و نگهداری پیشگیرانه این است که فواصل بین بازرسی ها اغلب برای تشخیص عیوب در مراحل اولیه بسیار طولانی است.

مشکل دیگر استراتژی نگهداری پیشگیرانه این است که فواصل بازرسی برنامه ریزی شده بر اساس شرایط عملیاتی متوسط ​​است، در حالی که هر توربین بادی و مزرعه بادی موقعیت و شرایط عملیاتی خاص خود را دارد. توصیه سازنده برای برنامه بازرسی برای یک قطعه ممکن است برای یک مزرعه بادی در مکان های مختلف مناسب نباشد و به عنوان مثال، احتمال زیادی وجود دارد که عمر مفید 20 ساله برآورده نشود.

تعمیر و نگهداری تعمیرات قابل پیش بینی

تعمیر و نگهداری تعمیرات قابل پیش بینی استراتژی مبتنی بر شرایط نیز نامیده می شود، این یک استراتژی هزینه بهینه است. با نظارت بر وضعیت دستگاه بر اساس چندین مجموعه داده (مانند لرزش یا ارتعاش، روغن، دما و …) سلامت دستگاه بررسی می شود.

با تجزیه و تحلیل داده ها به صورت آنلاین، اپراتور می تواند به طور بالقوه مشکلات را در اسرع وقت تشخیص دهد و راه حل های مقرون به صرفه ای را برنامه ریزی کند. به عنوان مثال، اپراتورهای مزارع بادی در کانادا به دلیل آب و هوای سخت و هزینه های بالا تمایلی به برنامه ریزی تعمیر و نگهداری در طول زمستان ندارند. اگر آنها از راهبردهای تعمیر و نگهداری واکنشی یا پیشگیرانه پیروی کنند، ممکن است خرابی ناگهانی یک قطعه در زمستان رخ دهد و آنها چاره ای جز خاموش کردن توربین و تعویض قطعه ندارند. با این حال، اگر با تجزیه و تحلیل داده‌ها، عیب را زود تشخیص دهند، می‌توانند به طور موثر از راه‌حل‌های موقت برای به تاخیر انداختن خرابی و تعویض قطعه در فصول گرم‌تر استفاده کنند.

از طریق این استراتژی، اپراتورهای مزارع بادی نیز می‌توانند همزمان گروهی از قطعات را تعمیر و تعویض کنند، زیرا یکی از هزینه‌های اصلی تعمیر توربین‌های بادی، هزینه اجاره روزانه جرثقیل است. به جای استخدام جرثقیل برای چند روز برای تعویض فقط یک قطعه، می توانند گروهی از قطعات آسیب دیده را در چندین توربین بادی در مزرعه جایگزین کنند.

منبع

studentenergy.org/روی-پایش-عملکرد-و-نگهداری-توربین-بادی-بخش-1/


به خرید توربین بادی دست دوم و خرید توربین بادی می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفن با شما تماس بگیرید.


برای تبلیغ تجربه و آگهی های مربوط به توربین های بادی و دستگاه های مشابه به شماره همراه یا ایمیل درج شده در آگهی پیام دهید تا تجربه شما با هزینه های زیر در این قسمت قرار گیرد.

هزینه تبلیغات در این صفحه برای متخصص در ساخت توربین های بادی به صورت فایل (GIF – قیف، PNG یا JPG – عکس با لینک به مقصد مورد نظر) 5,000,000 تومان در ماه (3 ماه 13,000,000، 6 ماه 24,000,000یک سال 36,000,000 تومان)


4.7/5 – (18 امتیاز)

شناسه آگهی: 70658624e19aa83d

توربین بادی دست ساز توربین بادی دست دوم برای فروش خرید و فروش توربین بادی

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top