تور خواننده محبوب ایرانی در کانادا


من گزارش میدم اخبار اقتصادی به گزارش ایسنا، تور کنسرت های علیرضا قربانی از اواسط اردیبهشت ماه در شهرهای تبریز، رشت، گرگان، کرمان، یزد، شیراز، تهران و جزیره کیش آغاز شد و اولین اجرا در روزهای 26 و 27 اردیبهشت ماه در تالار فخرالدین اسعد گرگانی گرگان بود.

عکس دیده نشده ساره بیات و همسرش در رستوران

کیهان: چرا از عکس برهنه سوسان تسلیمی استفاده کردی؟

همچنین این هنرمند یک ماه پس از اجرای کنسرت در شهرهای مختلف ایران وارد تهران شد و از سوم خرداد تا ششم تیرماه در کاخ سعد آباد روی صحنه رفت و مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت.

آخرین تلاش قربانی برای حضور در کنسرت خارج از کشور به سال گذشته برمی گردد که در 27 و 28 می 2022 (6 و 7 ژوئن 1401) در دن هاگ هلند و در 29 می (8 ژوئن) در گنت بلژیک برگزار شد. البته این هنرمند در ماه آوریل سال گذشته قصد داشت کنسرتی در آمریکا برگزار کند اما طی یک خبر گسترده اعلام شد که پس از چهار ساعت بازجویی در آمریکا حاضر نشد و در نهایت سینا سرلک که آمریکا او برای او روی صحنه می ماند.

حالا این خواننده از ادامه تور کنسرت های خود در خارج از کشور خبر داد و در این باره در صفحات مجازی نوشت: «مایه افتخار است که پس از تور کنسرت در ایران، اکنون این فرصت را داریم که در خدمت هموطنان عزیزمان در کانادا باشیم.

این کنسرت ها در دو هفته اول نوامبر 2024 در کانادا برگزار می شود. کنسرت ونکوور در 5 نوامبر در سالن ارفیوم و کنسرت تورنتو در تالار مریدین در 11 نوامبر برگزار می شود.

فروش بلیت این کنسرت ها از 23 جولای ساعت 15 به وقت محلی از مکان های اعلام شده آغاز می شود. اطلاعات تکمیلی در مورد سایر کنسرت های این تور در کانادا، استرالیا و اروپا به زودی اعلام خواهد شد.

تور کنسرت های علیرضا قربانی نیز مانند هر کنسرت بلندمدت دیگری بدون حاشیه نبود، از جاپرک 200 هزار تنی اطراف کاخ سعدآباد تا صدای خشن او در کنسرتش که سروصدای زیادی به پا کرد تا جایی که برخی این مشکل را تصادفی ندانستند و آن را برنامه ریزی شده خواندند.

تور خواننده محبوب ایرانی در کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top