جشنواره ملی دانشجویی خواجه نصیرالدین طوسی


بسته مکان/موسسه دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
نوع نمایشگاه، کنفرانس یا جشنواره درونی؛ داخلی

یکی از مهمترین محورهای جشنواره دانشجویی، محور سمینارهای علمی است. مرکز سمینارهای علمی جشنواره در رشته های علوم شیمی، علوم زیستی، علوم فیزیکی و نجوم، محیط زیست، علوم ریاضی، فنی و مهندسی، هنر، معماری و شهرسازی، فناوری نانو، ادبیات، خلاقیت ادبی، اقتصاد برگزار می شود. و غیره n. برای حضور در این محور باید پروژه علمی یا فعالیت پژوهشی داشته باشید.

سطوح تحصیلی شرکت کنندگان

تمامی دانش آموزان مقاطع ابتدایی، اول و دوم متوسطه می توانند در این محور شرکت کنند و دانش آموزان هر مقطع فقط با دانش آموزان هم سطح به رقابت می پردازند.

چگونه قضاوت کنیم

هر مرحله به طور جداگانه ارزیابی می شود. ارزشیابی توسط هیئت داوران از طریق فرم های ارزیابی دقیق و مشخص با توجه به تقسیم بندی رشته و سطح تحصیلات انجام می شود.

تعداد گروه ها

برای شرکت در این قسمت از جشنواره، دانشجویان می توانند به صورت انفرادی یا گروهی حداکثر 4 نفر اقدام کنند و رعایت انطباق تعداد اعضای گروه با موضوع و روند تحقیق الزامی است.

ضمناً هر دانشجو می تواند در چند موضوع پژوهشی در سمینار شرکت کند و باید برای هر موضوع جداگانه ثبت نام کند. در این محور کلیه گروه ها موظفند مقاله کامل خود را در قالب word و pdf طبق فرمت اعلام شده در کانال رسمی تلگرام جشنواره ارسال و در نهایت تا 24 اسفند ماه به آدرس
آیدی تلگرام KNTFestival به دبیرخانه جشنواره.

تاریخ ثبت نام

از 1 فوریه تا 15 مارس 1400

تاریخ برگزاری جشنواره

23 و 24 آوریل 1401

برای اطلاعات بیشتر به تلگرام درج شده در آگهی مراجعه کنید.

تمامی جشنواره های اختراعات و نوآوری های خارجی و داخلی را از لینک های زیر مشاهده کنید.

تمامی جشنواره های اختراعات و نوآوری های خارجی از اینجا دیدن

تمام اختراعات محلی و جشنواره های نوآوری از اینجا دیدن

شناسه آگهی: 222583823411b92a

جشنواره ملی دانشجویی خواجه نصیرالدین طوسی

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top