حمایت سازمان شیلات از سرمایه گذاری بخش خصوصی

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از صداوسیما، سید حسین حسینی رئیس سازمان شیلات کشور در حاشیه بازدید از نمایشگاه فرصت های صادراتی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، طی جلسات متعددی به تشریح شرایط اقلیمی مناسب برای تولید محصولات آبزی پرداخت و بر ضرورت توجه به این بخش تاکید کرد.

حسینی با اعلام اینکه سازمان شیلات از تسهیل تعامل از طریق مجرای همکاری بخش غیردولتی در پیشبرد امور تحت برنامه توسعه استقبال می کند، مشارکت دوجانبه در روند فعالیت های مرتبط در مناطق آزاد تجاری را موتور محرکه ای برای حرکت سریع و هماهنگ در راستای اهداف می داند.

پیش از این رئیس سازمان شیلات به طراحی مدل دقیق صنعت شیلات در موضوع بیمه اشاره کرد و گفت: صید به بیمه تخصصی نیاز دارد و جذب کارشناسان متخصص در این بخش ضروری است.

حسینی با اشاره به ضرورت و اهمیت سرمایه گذاری در حوزه شیلات، اجرای طرح های حمایتی برای جذب سرمایه گذار در این بخش را خواستار شد.

سید حسین حسینی در حاشیه بازدید از مجتمع پرورش ماهی پیشگامان توسعه کشاورزی کوثر در الیگودرز نیز با اشاره به اینکه سازمان شیلات تامین پروتئین آبزیان را برعهده دارد، گفت: در حال حاضر در این مجتمع پرورش ماهی پیشگامان توسعه کشاورزی کوثر در الیگودرز فعالیت می کنیم. وی گفت: برای رسیدن به خودکفایی در حوزه آبزی پروری برای ظرفیت های غیر فعال، غیر فعال و نیمه فعال برنامه داریم.

حمایت سازمان شیلات از سرمایه گذاری بخش خصوصی

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top