خطری که از گوش دیوید بکهام گذشت + عکس


من گزارش میدم اخبار اقتصادی به گزارش خبرآنلاین، شب گذشته مراسم معرفی مسی برگزار شد که با قراردادی دو و نیم ساله به اینترمیامی پیوست.

دیوید بکهام خوش شانس بود که در مراسم معارفه مسی از لیز خوردن و افتادن روی زمین نجات پیدا کرد و زمین به دلیل بارش شدید باران بسیار لغزنده بود. مسی 36 ساله پس از پایان قراردادش با پاری سن ژرمن به اینترمیامی پیوست و قراردادی دو و نیم ساله امضا کرد. این اولین باری خواهد بود که اسطوره بارسلونا که فصل گذشته با آرژانتین قهرمان جام جهانی شد، در سطح بزرگسالان برای تیمی خارج از قاره اروپا بازی خواهد کرد.

بکهام، ستاره سابق فوتبال انگلیس که یکی از مالکان تیم اینتر میامی است، در جذب ستاره آرژانتینی در میان پیشنهادهای هنگفت عربستان سعودی برای جذب او نقش بسزایی داشت. او همچنین توانست سرخیو بوسکتس هم تیمی سابق مسی را به اولدترافورد بیاورد.

مسی با هواداران خود در ورزشگاه خانگی اینترمیامی به ورزشگاهی مملو از جمعیت ملاقات کرد و بکهام این انتقال را “رویایی محقق شده” توصیف کرد.

شبی رویایی برای هواداران اینترمیامی بود، اما باران شدیدی که در حال باریدن بود کمی مشکل ساز بود. این باران به طور موقت صحنه داخل ورزشگاه را لغزنده کرد و راه رفتن بکهام روی صحنه را دشوار کرد.

اسطوره منچستریونایتد در مسیر خود از روی صحنه لیز خورد اما توانست تعادل خود را حفظ کند تا از تصادف و اختلال در مراسم جلوگیری کند. بکهام که لباس رسمی پوشیده بود سپس بسیار آهسته راه رفت و یکی از همراهانش به او کمک کرد تا به خط پایان برسد.

خطری که از گوش دیوید بکهام گذشت + عکس

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top