خودروهای متوقف شده در گمرک در حراج به فروش می رسند

وی همچنین از رفع مشکلات قانونی عرضه و فروش این خودرو در جلسات متعدد با قوه قضائیه خبر داد. اجتهادی افزود: در جلساتی که با سازمان ملی استاندارد انجام شد، سرانجام مجوز این اداره کل صادر شد و این خودروها به ویژه خودروهای سواری که تقاضای بالایی دارند در مردادماه به مزایده گذاشته می شوند.

اتحادی گفت: در حال انجام تکلیف قانونی هستیم که بودجه برای وزارت اقتصاد و به ویژه سازمان اموال تملیکی در نظر گرفته است.

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال املاک بر رفع مشکلات این خودروها در ادارات پلاک ملی، معافیت و استاندارد تاکید کرد و گفت: با رفع مشکلات، تحویل این خودروها تسهیل می شود و همه مردم می توانند در این مزایده شرکت کنند.

اجتهادی همچنین در خصوص مزایده های خرده فروشی اینترنتی اظهار داشت: سامانه حراج اینترنتی سازمان اموال املاک رونمایی شد و هم اکنون نهمین مزایده با این سامانه در حال انجام است.

وی ادامه داد: در حال حاضر به غیر از تهران در استان های دیگر از جمله قم راه اندازی شده است و هر هفته یک یا دو حراج آنلاین خرده فروشی داریم که همه واسطه ها حذف می شوند و خانواده ها تصویر کالای مورد نظر خود را در این حراجی ها می بینند و برای خرید آن اقدام می کنند.

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش دارایی با بیان اینکه ویژگی اصلی سامانه حراج آنلاین خرده فروشی، نداشتن مشکلات سامانه تدارکات آنلاین دولت است، افزود: ثبت نام در این سامانه کاملا رایگان است در حالی که در سامانه ستادی متقاضیان باید ژتون ثبت نام را تهیه می کردند. علاوه بر این، در صورت برنده نشدن متقاضی، پیش پرداخت ها بلافاصله پس داده می شود، در حالی که در سیستم HQ این مرحله می تواند یک ماه طول بکشد.

خودروهای متوقف شده در گمرک در حراج به فروش می رسند

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top