در نگاه اول مهمانان خود را غافلگیر کنید


طراحی دکوراسیون داخلی و چیدمان مناسب و الهام بخش خانه اولین چیزی است که با ورود مهمانان به خانه شما تحسین آنها را برمی انگیزد.

در این مقاله توسط دلتا عنوان کردن راه هایی برای داشتن خانه ای شیک و مدرن ما می پردازیم این قوانین و اصول زیادی دارد که با رعایت آنها می توانید دکوراسیونی شیک و همه چیز داشته باشید.

راه هایی برای داشتن خانه ای شیک و مدرن

راه داشتن یک طراحی دکوراسیون داخلی شگفت انگیز این است که با رعایت این نکات به صورت ساده اما کلیدی و کاربردی به راحتی مهمانان خود را با چیدمان منزل شیک تحت تاثیر قرار دهید.

انتخاب لوستر و آویز جذاب

وسایل روشنایی و لوسترها می توانند طراحی داخلی و چیدمان یک خانه شیک را ایجاد یا خراب کنند. اگر می خواهید دکوراسیونی عالی داشته باشید، باید لوستر و آویز مناسبی را انتخاب کنید. لوسترها بهترین انتخاب برای طراحی مدرن هستند. لامپ های آویز که جلب توجه می کنند و زیبایی بصری دارند.

انتخاب طرح های باز

در صورت امکان، یک پلان باز را برای دریافت و چیدمان خانه ای شیک انتخاب کنید تا فضایی باز و بدون مانع داشته باشید که باعث می شود فضای خانه بزرگتر به نظر برسد و نور فراوان در خانه وجود داشته باشد.

استفاده از اشیاء براق از راه هایی برای داشتن خانه ای شیک و مدرن

یکی از بهترین ایده ها برای دکوراسیون منزل شیک استفاده از تزیینات براق مانند کریستال، برنج، برنز، استیل و … می باشد. ظروف و تزئینات. این اشیا در صورت استفاده صحیح بسیار موثر خواهند بود. استفاده از بوفه یا کمدهای بزرگ برای دکوراسیون برای خانه های بزرگ و دکوراسیون سنتی مناسب است.

با گیاهان بلند و بزرگ تزئین کنید

استفاده از گیاهان هم در داخل و هم در فضای باز یکی از راه های زیبا برای متمایز کردن آن است. می توانید از چندین گلدان با گیاهان بلند یا بزرگ در راهرو یا اتاق نشیمن استفاده کنید. استفاده از گیاهان یکی از روش های مقرون به صرفه در طراحی داخلی است. گیاهان آپارتمانی مناسب با هر بودجه ای را می توان به راحتی در خانه استفاده کرد.

از کاغذ دیواری استفاده کنید

استفاده از کاغذ دیواری به سرعت در حال رشد است. از کاغذ دیواری های جذاب و غیر معمول برای دکوراسیون منزل شیک استفاده کنید. می توانید طرح هایی با الهام از طبیعت یا طرح های رنگی متناسب با دکوراسیون خود انتخاب کنید. لازم نیست تمام دیوارها را کاغذدیواری کنید. یک یا دو دیواری که به در یا کانال کولر منتهی نمی شود یا دو دیوار با مساحت کمی روبه روی هم انتخاب های خوبی برای تزئین با کاغذ دیواری هستند.

از چوب سفید استفاده کنید راه هایی برای داشتن خانه ای شیک و مدرن

صرف نظر از رنگی که برای دکوراسیون منزل خود انتخاب می کنید، استفاده از چوب سفید خانه شما را بزرگتر نشان می دهد و همچنین تضاد زیبایی را با کاغذ دیواری های رنگارنگ ایجاد می کند.

از رنگ های الهام بخش استفاده کنید

توجه داشته باشید که انتخاب رنگ اشتباه می تواند ایده اصلی طراحی شما را از بین ببرد. اگر می خواهید دکوراسیونی متفاوت و خاص داشته باشید از رنگ های خنثی دوری کنید و رنگ های خاص و الهام بخش را انتخاب کنید. سعی کنید خانه تان سرد به نظر نرسد. هنگام انتخاب پرده، رنگ کاغذ دیواری و دکوراسیون از رنگ های طبیعی و گرم استفاده کنید تا فضایی گرم و صمیمی داشته باشید.

در نگاه اول مهمانان خود را غافلگیر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top