مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

دلالان تجریش مواد مخدر و مشروبات الکلی می فروختند، آنها را جمع آوری کردیم


به گزارش اختاز نیوز به نقل از روزنامه همشهری، میدان تجریش یکی از مکان های معروف و قدیمی دستفروشان تهران است. منطقه ای که به دلیل وجود مکان مذهبی مهم و پر بازدیدی چون امامزاده صالح (علیه السلام) و همچنین مراکز تفریحی و خرید مانند بازار تجریش، دربند، درکه، کاخ سعد آباد و… یکی از خیابان ها و میادین همیشه پر جنب و جوش پایتخت به شمار می رود.

سال هاست که حضور پرشمار دستفروشان به یکی از جاذبه های این میدان قدیمی تبدیل شده است. جاذبه ای که از ترافیک و سد معبر گرفته تا بروز انواع آسیب های اجتماعی نیز با مشکلات و چالش های جدی بسیاری مواجه است. بر اساس این تعداد، بر اساس طرح ساماندهی کسبه پایتخت، میدان تجریش و به ویژه خیابان شهرداری که یکی از آلوده ترین نقاط منطقه یک و شهر تهران در این زمینه محسوب می شود، در هفته گذشته با همکاری شهرداری تهران و سایر نهادهای ذیربط پاکسازی شد.

فروش مواد مخدر و مشروبات الکلی و … تحت عنوان تجارت!

معلوم بود که در این خیابان هر چیزی که دنبالش بودی از شیر مرغ گرفته تا جان آدمیزاد پیدا می شود. حتی چیزهایی که فروش و تحویل ممنوع و غیرقانونی است! در واقع جدا از بحث سد راه و مشکلات بهداشتی که بعضاً در مواد غذایی عرضه شده توسط گاری ها و دستفروشان وجود داشت، بحث آسیب های اجتماعی نیز مطرح شد. احسان صفایی معاون خدمات اجتماعی منطقه یک با تایید این مطلب به روزنامه همشهری گفت: در کنار مشکلات مربوط به انسداد جاده و عرضه مواد غذایی غیربهداشتی و فاسد، در این زمینه با آسیب های اجتماعی نیز مواجه بودیم و برخی دستفروشان و گاری های دستی اقدام به فروش مواد مخدر، مشروبات الکلی و … می کردند.

بیشتر بخوانید:  آیا پسته خاصیت ضد سرطان دارد؟

دلالان تجریش مواد مخدر و مشروبات الکلی می فروختند، آنها را جمع آوری کردیم

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top