دیدن این ویلا را از دست ندهید


کالاردشت شهری در استان زیبای مازندران است که ویلای شگفت انگیزی در داخل آن قرار دارد و پس از آشنایی با آن، حتما به فکر سفر به این ویلا خواهید بود.

کمربند سبز مناطق شمالی ایران مورد علاقه همه ایرانیان عزیز و یکی از مقاصد اصلی سفرهای گردشگری است. استان مازندران با داشتن کوه های سرسبز و جنگل های فراوان در دل خود جاذبه خاصی برای مردم ایران و گردشگران خارجی دارد. ویلا مازیچال این ویلا یکی از زیباترین ویلاهای مازندران است که در شهر کلاردشت واقع شده است.

دسترسی به ویلا مازیچال

برای رفتن از تهران حدود 170 کیلومتر راه دارید. برای رسیدن به مازیچال ابتدا باید به جاده چالوس برسید و بعد از شهر چالوس 48 کیلومتر دیگر راه دارید. سپس به مرزن آباد بروید. سپس جاده را به سمت کلاردشت ادامه دهید و از میدان اصلی این شهر در جاده عباس آباد 7 کیلومتر رانندگی کنید تا وارد جاده خاکی مازیچال شوید. در این جاده باید 17 کیلومتر به سمت ارتفاعات ادامه دهید تا به دشت مازیچال برسید.

روستای مازیچال چه تفریحی دارد؟

تماشای حیوانات از نزدیک در روستای مازیچال: در روستای مازیچال می توان گاو و گوسفندی را دید که در حال چرا هستند. در آسمان و جنگل‌های این روستا پرندگان زیادی زندگی می‌کنند که بسیار زیبا و دوست‌داشتنی هستند و فضا مملو از صدای جیک آنهاست. شکار این پرندگان ممنوع است. پس لطفا تفنگ ساچمهای همراه خود نبرید تا با مشکل مواجه نشوید.

عکس در ماهشار روستای مازیچال: می توانید بهترین عکس ها را در روستای مازیچال بگیرید. زیرا زیبایی در هر نقطه از این روستا وجود دارد.

کوه نوردی در روستای مازیچال: دوستداران کوه و طبیعت در روستای مازیچال می توانند بهترین کوهنوردی خود را در محیطی سرسبز با هوای خنک تجربه کنند.

خارج از جاده در روستای مازیچال: در روستای مازیچال می توانید از وسایل نقلیه آفرود استفاده کنید و از جاده های خاکی جنگل عبور کنید. قطعا از دیدن زیبایی خیره کننده و خلقت شگفت انگیز خداوند شگفت زده خواهید شد.

مشاهده گل های وحشی در روستای مازیچال: در ماه های بهار اردیبهشت و خرداد در دشت های این ییلاقی گل های وحشی می رویند.

پدیده ابری اقیانوس در روستای مازیچال: روستای مازیچال در ارتفاعات قرار دارد و در شرایط و فضای مساعد می توانید شاهد این پدیده باشید. پدیده اقیانوس یک پدیده جادویی است که فقط در انیمیشن ها می بینید. انبوهی از ابرهای سفید و نخی مانند اقیانوسی در مقابل شما جمع می شوند، قطعا با دیدن آنها مبهوت خواهید شد.

دیدنی های اطراف مازیچال

  • دریاچه ولش
  • روستای کردیچال
  • علم کوهستان
  • تپه باستانی کلار
  • جنگل ماگال
  • پالاس جواب بده
  • یک روستای هریجان
  • مجتمع تفریحی کیف چمن

بهترین زمان برای سفر به مازیچال چه زمانی است؟

مازیچال و مناطق شمالی ایران در تمام فصول سال زیبایی خاص خود را دارد. ویلای چهار فصل مازیچال دارای چشم اندازهای خیره کننده و بسیار دیدنی است. دشت های مازیچال ییلاق در فصل تابستان به سرسبزترین حالت خود می رسد و اوج زیبایی خود را به نمایش می گذارد.

دیدن این ویلا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top