مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

رنگ های زشت در دکوراسیون منزل


رنگ ها می توانند تاثیر باورنکردنی بر روحیه ما و حتی رویاهایی که می بینیم داشته باشند. این سوال از دیدگاه روانشناسی تایید می شود.

حتما تجربه کرده اید که وقتی قرمز می پوشید پرانرژی تر هستید، وقتی آبی می پوشید آرام تر هستید و وقتی مشکی می پوشید جسورتر هستید. این تاثیر شگفت انگیز رنگ ها بر احساسات و خلق و خوی ماست. در این مقاله از دلتاماگ دلتا به رنگ های زشت در دکوراسیون منزل ما پرداخت می کنیم

رنگ های نامناسب در دکوراسیون منزل

رنگی که روی دیوار می کشید می تواند حال و هوای کلی خانه را تعیین کند، پس بهتر است در انتخاب رنگ دیوار دقت کنید.

سیاه

رنگ مشکی همیشه بد نیست، اما وقتی بیش از حد در دکوراسیون استفاده شود، فضا را شوم و ترسناک می کند. پس هرگز تمام دیوارهای اتاق نشیمن را سیاه نکنید، زیرا اتاق کسل کننده و خسته کننده می شود. در عوض می توانید بخشی از دیوار یا قاب پنجره را سیاه کنید.

سبز زیتونی از رنگ های زشت در دکوراسیون منزل

در مورد طراحی داخلی، رنگ های سبز زیتونی، سبز سبز، قهوه ای تیره و بادمجانی برای اتاق نشیمن مناسب نیستند. به خصوص زیتون سبز و مریم گلی که فضا را شبیه یک آکواریوم کثیف می کند. مانند رنگ قهوه ای تیره که فضا را مانند سوراخی پر از گل می کند. استفاده از رنگ سبز زیتونی برای اتاق نشیمن باعث می شود افراد احساس کنند که سال هاست فضا تمیز نشده است.

رنگ صورتی هلویی

شاید در نگاه اول انتخاب رنگ صورتی هلویی به عنوان زشت ترین رنگ دنیا کمی تکان دهنده باشد اما باید گفت که استفاده از این رنگ برای قسمت هایی از دکوراسیون منزل بسیار زیبا خواهد بود، استفاده از این رنگ در قسمت های زیادی. دکوراسیون مانند رنگ دیوارها تاثیر می گذارد و بر روحیه افراد تاثیر منفی می گذارد به همین دلیل عنوان زشت ترین رنگ جهان را به خود اختصاص داد.

بیشتر بخوانید:  جنایت سنگدلانه جدید اسرائیل در غزه علیه زنان باردار

رنگ زرد

هرگز نباید از رنگ زرد برای دیوارهای اتاق نشیمن استفاده کنید. این رنگ می تواند شما را بیش از حد تحریک کرده و تحت تاثیر قرار دهد. همچنین اتاق را آشفته و نامنظم نشان می دهد. اگر دوست دارید از رنگ زرد در خانه خود استفاده کنید، تراس مکان مناسبی برای این رنگ است.

قهوه ای از رنگ های زشت در دکوراسیون منزل

تیره شدن دیوارهای خانه باعث می شود فضای سنگین حاکم شود و احساس تیرگی و تاریکی کنید. زمانی که اتاق روشن نیست این موضوع بیشتر قابل توجه است. اگر رنگ های تیره دوست دارید، آبی تیره یا سبز تیره را امتحان کنید. این رنگ ها حس رطوبت را در فضا ایجاد می کنند و افراد با دیدن آن احساس سرزندگی می کنند.

رنگ های زشت در دکوراسیون منزل

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top