زمان تشییع پیکر 4 نیروی انتظامی در سیستان اعلام شد


ساعتی پس از این اقدام تروریستی گروهک تروریستی موسوم به «جیش العدل» مسئولیت این حمله تروریستی را بر عهده گرفت. سوالی که واکنش وزارت کشور را نیز در پی داشت و میر احمدی، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور به ایسنا گفت: گروهک تروریستی جیش الظلم این اقدام تروریستی را انجام داد و دستگاه های امنیتی قطعا به شدت پاسخ خواهند داد و پاسخ سختی به آنها خواهند داد.

اولین تصاویر از حمله تروریستی به پلیس در سیستان

در همین راستا سردار حسین رمضانی معاون اجرایی پلیس راهور فراجا از برگزاری مراسم تشییع پیکر این شهدا خبر داد و ضمن دعوت از مردم برای حضور در این مراسم گفت: مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان و بلوچستان فردا سه شنبه 12 مرداد ساعت هشت صبح از ساعت 8 صبح از ساعت 8 صبح از ساعت 8 صبح از ساعت 8 صبح در فرماندهی پلیس راهور پلیس راه استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود.

همچنین امشب مراسم تشییع پیکر پاک سه تن از این شهدا در سه موکب در سه نقطه تهران برگزار می شود. یکی از این هیئت ها هیئت عزاداری فرماندهی انتظامی تهران است. این مراسم امشب در انتهای خیابان شهید آیت الله مطهری، خیابان شهدای ناجا، در مقر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار می شود.

زمان تشییع پیکر 4 نیروی انتظامی در سیستان اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top