مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

سايت برتر خريد رپورتاژ آگهي❤️ | و معيارهاي ثبت رپورتاژ سايت


خرید رپورتاژ آگهی یکی از مهمترین موارد برای سئو سایت می باشد. اگر معیارها و ویژگی هایی که برای خرید رپورتاژ سایت لازم است را خودمان بدانیم هزینه کمتری را در طول زمان برای آن پرداخت خواهیم کرد. در این مقاله به صورت کامل معیارهای خرید رپورتاژ آگهی را بررسی خواهیم کرد تا اگر برای معرفی سایت های تخصصی آنلاین خودتون و کسب و کارتون نیاز به آن داشتید، همه موارد را در نظر بگیرید.

معنی رپرتاژ آگهی و advertorial به شکلی از آگهی در قالب گزارش‌ گفته می شود. آگهی رپورتاژ می تواند به صورت مطالب عادی یا خبری در سایت های مختلف به شکل تصویری، نوشتاری یا متنی، ویدیویی، اینفوگرافیک و… در سایت های دیگر درج شوند.

رپورتاژ، ریپورتاژ یا رپرتاژ از زبان فرانسوی و Publireportage گرفته شده است که در زبان انگلیسی Advertorial می‌باشد. با جستجو در گوگل می‌توانید ببینید در ایران با همه موارد بالا سرچ وجود دارد. ولی بیشترین سرچ‌ها مربوط به رپورتاژ یا رپرتاژ در دو مورد رپورتاژ آگهی (رپورتاژ تبلیغاتی) یا رپورتاژ خبری می‌باشد.

اولین سوال در مورد رپورتاژآگهی این است که:

نقش رپورتاژ آگهی در افزایش ترافیک و بازدید کننده سایت چقدر است؟

قیمت رپورتاژ آگهی بستگی به چه عواملی دارد؟

و…

در جواب به این سوال می توان گفت، از مهمترین عوامل موجود در استفاده از رپورتاژ آگهی‌ها گسترش بازریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) و همچنین افزایش مخاطبان با کلیک روی رپورتاژ می‌باشد. رپورتاژ آگهی به عنوان یکی از انواع بازاریابی است که بازاریابی محتوا یا بازاریابی از طریق محتوا می‌باشد که هم ترافیک سایت را افزایش می دهد و هم این که بازدید کننده هدف را اگر در سایت درستی رپورتاژ را رفته باشیم به عنوان بازدیدکننده جذب کرده و می تواند از خدمات و محصولات ما اسستفاده کند.

برای خواندن مقالات مرتبط با این مورد روی عنوان مقاله های زیر کلیک کنید و بخوانید.

مقاله درآمد از تولید و بازاریابی محتوا

مقاله بازاریابی محتوا چرا؟


برای درج مقاله های تخصصی خود به صورت خرید رپورتاژ آگهی بدون درج کلمه تبلیغ یا رپورتاژ آگهی در برچسب ها، در دسته بندی معرفی سایت های تخصصی آنلاین یا به این شماره (09306274183) در واتساپ پیام دهید و یا روی لینک زیر کلیک کنید و ویژگی های درج رپورتاژ آگهی در سایت آگهی تخصصم اینه را بخوانید.

ویژگی های رپورتاژ آگهی در سایت آگهی تخصصم اینه


اولین قدم برای رپورتاژ سایت و معیارهای خرید آن این است که ما بدانیم هدف از درج رپورتاژ چیست؟

ریپورتاژ یا رپورتاژ اگهی چیست ؟

اهمیت رپورتاژ آگهی و اصول رپورتاژ آگهی بر کسی پوشیده نیست. برای تبلیغ محصول یا خدماتی که ارائه می‌کنیم مثل درج آن در سایت آگهی، می‌توانیم با معرفی محصول، خدمت و بیان ویژگی‌های محصول و حتی مقایسه آن با رقبا در قالب رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری در سایت‌هایی با مشخصاتی که در ادامه توضیح خواهیم داد منتشر کنیم. مخصوصا اگر در آن حیطه تازه کار باشید و کسی شما و کسب و کار شما را نشناسد باید بعد از راه اندازی سایت و شروع فعالیت های مستمر در داخل سایت و شبکه های اجتماعی به فعالیت های خارج سایت یعنی بکلینک سازی از طریق سایت های رایگان و رپورتاژ آگهی پرداخت.

معیارهای انتخاب وب سایت مناسب برای درج رپورتاژ آگهی

دومین قدم برای درج رپورتاژ انتخاب سایت مناسب می باشد. با انتخاب کلمه یا کلمات کلیدی هدف مناسب (Anchor Text) و در نظر گرفتن معیارهای زیر می‌توان یک رژورتاژ آگهی خوب را داشت. این موارد شامل:

 1. دارای بازید یا ترافیک خوب باشند.
 2. مرتبط بودن به تولیدات یا خدمات شرکت
 3. دامین آتوریتی مناسب (Domain Authority)
 4. اسپم اسکور پایین (Spam Score)
 5. رتبه الکسا (البته که این مورد در نوع خود همیشه جای بحث داشته و دارد.)
 6. سن، مدت زمان فعالیت یا قدمت دامنه سایت
 7. عمومی یا تخصصی بودن سایت
 8. دائمی بودن لینک و سایت
 9. فالو یا نوفالو بودن لینک‌ها (Follow و NoFollow)
 10. انتشار در شبکه‌های مختلف اجتماعی سایت
 11. درج عکس و تعداد آن

توضیح مختصری در مورد معیارهای انتخاب سایت مناسب برای خرید رپورتاژ آگهی

خرید از سایت های دارای بازید یا ترافیک خوب

اگر سایتی که در آن رپورتاژ خود را منتشر می‌کنیم دارای بازدید زیادی باشد، مطمئنا بعد از چندین و چند رپورتاژ، سایت ما هم دارای بازدید و ترافیک خوبی خواهد بود.

مرتبط بودن سایت به تولیدات یا خدمات شرکت

اگر متن و محتوای تولید شده در یک سایت مرتبط به محصول یا خدمات ما منتشر شود، با توجه به اعتماد گوگل به سایت مورد نظر می‌تواند کمی از این اعتماد را شامل سایت و کلمه کلیدی مورد نظر شما کند.

تاثیر دامین آتوریتی (Domain Authority) در سفارش و قیمت رپورتاژ آگهی

درست است که دامین آتوریتی در رتبه بندی های سایت از طرف گوگل نیست، ولی معمولا هر چقدر دامین آتوریتی یک سایت بالا باشد، نزد گوگل محبوب تر باشد و نسبت به مخاطب دارای بازدید و ایمپرشن زیادی می‌باشد، اما زیاد اهمیت ندارد. ضمنا خیلی از سایت ها به صورت فیک می توانند دامین اتوریتی را بالا ببرند و به خاطر قیمت رپورتاژ آگهی و بالا بردن آن شما را گول بزنند. در عکس زیر می توانید عوامل موثر و رنکینگ گوگل، مخصوصا تاثیر دامین آتوریتی را در رتبه بندی گوگل را ببینید.

قيمت رپورتاژ آگهي چگونه محاسبه مي شود؟

دامين آتوريتي همان طوري که گفتيم يکي از عواملي است که در اکثر پلتفرم هاي انتشار رپورتاژ آگهي براي سايت تعيين مي شود، ولي تعرفه سفارش رپورتاژ آگهي واقعا ملاک 100% قوي بودن سايت نيست و شما بايد به نوبه خودتان و به صورت شخصي يا توسط سئوکار ماهر موارد زير را بررسي کنيد که عبارتند از:

 • کيفيت سايت و SEO سايت
 • تعداد لينک هاي خروجي از صفحه
 • اسپم اسکور پايين
 • قدمت سايت و استمرار فعاليت آن (جهت اين که سايت واقعا پا برجا خواهد بود و لينک شما و هزينه شما هدر نرود.)
 • ايندکس شدن مطالب سايت
 • تخصصي بودن يا عمومي بودن سايت در صورتي که کار شما تخصصي است يا عمومي
 • داشتن رتبه در کلمات کليدي مورد نظر براي رپورتاژ آگهي (شما مي توانيد با اين ترفند در کمترين زمان رشد کنيد.)
 • و…

پس نتیجه این که هر چقدر دامین آتوریتی بالاتر، برای رپورتاژ تبلیغاتی بهتر است، ولی از نظر گوگل و جزو رتبه بندی های گوگل نیست و شاید این نوع سایت ها نیز از طرف گوگل جریمه شده و پنالتی نیز بشوند. اما مطئنا دارای هزینه یا سرمایه گذاری بیشتری خواهد بود. باید آن مورد را در نظر بگیرید که خرید رپورتاژ آگهی ارزان در تعداد بیشتر شاید بازخورد بیشتری متناسب با کسب و کار شما داشته باشد.

همچنین هر چقدر دامین آتوریتی چه به صورت فیک بالا باشد و چه به صورت نرمال، معمولا قیمت بالایی دارد که باید به این مورد هم توجه کنید.

اسپم اسکور پایین (Spam Score) و تاثیر آن در رپورتاژ آگهی

درست است که اسپم اسکور جزو اولویت‌ها گوگل نیست. ولی هر چقدر این عدد کمتر از 10 باشد می‌تواند برای سایت شما نیز مفید واقع شود. چون هر چقدر این عدد بالا باشد مخصوصا بالاتر از 20 و در تعداد زیاد بعدا برای سایت مشکل ساز خواهد شد.

انتخاب کلمه یا کلمات کلیدی هدف مناسب (Anchor Text) در نوشتن مقالات رپورتاژ

انکرتکست مناسب و لینک داده شده به سایت باعث بالا آمدن سایت در آن کلمه هدف به مرور زمان برای محصول یا خدمت شما خواهد شد. پس در این مورد باید دقت لازم رو با تست‌های مختلف، تحقیق در مورد کلمه‌های کلیدی که بیشترین سرچ‌ها را دارند و… انجام دهید.

بیشتر بخوانید:  تغییرات شاخص بورس در ۱۶ مهر ۱۴۰۲
انواع انکرتکست ها برای درج در سایت های رپورتاژ چیست ؟

انواع انکرتکست هایی که می توانیم برای درج رپورتاژ آگهی در سایت های رپورتاژ از آن ها استفاده کنیم عبارتند از:

 • انکرتکست های عمومی (مثل اینجا کلیک کنید، برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید، از اینجا بخوانید و…)
 • انکر تکست تجاری شما یا نام برند (مثل تخصصم اینه)
 • اگزکت مچ کیورد (مثل طراحی سایت و…)
 • نیکید لینک یا لینک عریان صفحه (مثلا به صفحه اول تخصصم اینه بخواهیم لینک دهیم می شود. takhasosameine.ir، برای هر صفحه ای که بخواهید می توانید این کار را انجام دهید.)
 • استفاده از انکرتکست های هم معنی (مثل آموزش سئو یا یادگیری سئو که به جای هم می تواند استفاده شود و…)
 • استفاه از عکس و لینک کردن آن
 • و…

رتبه الکسا

البته که این مورد در نوع خود همیشه جای بحث داشته و دارد. رتبه الکسا درست است که از دید بسیاری برای قیمت رپورتاژ تاثیرگذار است و خیلی مورد توجه می‌باشد. ولی مثل دامین آتوریتی به صورت کاملا فیک و نادرست این مورد را نیز می توان دستکاری کرد. چرا که سایت‌های زیادی برای خرید بازدید الکسا و فیک وجود دارند و راحت می‌توان در این مورد تقلب کرد. (سایت الکسا می ۲۰۲۲ یعنی اول اردیبهشت ۱۴۰۱ کلا بسته شد و خدماتی ارائه نمی دهد.)

سن، مدت زمان فعالیت یا قدمت دامنه سایت

سن، مدت زمان فعالیت یا قدمت دامنه سایت = اعتماد گوگل به این سایت که درس‌های خواسته شده گوگل را تا امروز به خوبی پاس کرده است و با انتشار مطلب زود ایندکس شده و در نتایج گوگل ظاهر می‌شود.

در حالی که جان مولر از گوگل بیان کرده است که سن دامنه به طور مستقیم بر رتبه بندی تاثیر نمی گذارد، این نادرست است که بگوییم سن دامنه هیچ نقشی در سئو سایت ندارد.

شاید هیچ رابطه ای بین سن وب سایت قدیمی بالاتر از یک وب سایت جدید بر اساس سن دامنه وجود ندارد. اما، سن دامنه با بسیاری از عوامل غیر مستقیم نیز در ارتباط است و مرتبط با مدت زمانی که یک وب سایت وجود داشته است. در ادامه مثال هایی را می آوریم که ببینید، سن دامنه واقعا به صورت غیر مستقیم تاثیر به سزایی دارد. این موارد عبارتند از:

 • مثلا با توجه نوع فعالیت سایت که به صورت اسپم فعالیت کرده است یا نه، می توان گفت مرتبط است.
 • رتبه های مختلفی که در سطح وب با لینک های مختلف و موضوعات مرتبط دارد را می توان گفت مرتبط است.
 • سایت هایی که به این سایت لینک داده اند را می توان گفت مرتبط اند. چرا که آن سایت ها نیز از نظر اعتبار قبلا در سطح نت خودشان را به گوگل اثبات کرده اند.
 • و…

برای مطالعه بیشتر در مورد سن دامنه می توانید با کلیک روی عنوان تاثیر سن دامنه سایت روی بک لینک سازی و سئو مقاله مربوطه را به صورت کامل مطالعه نمائید.

عمومی یا تخصصی بودن سایت

درست است که خرید رپرتاژ و درج آگهی تبلیغاتی در سایت‌های عمومی و خبری دست ما را باز گذاشته و راحت‌تر می‌توانیم انتخاب کنیم. ولی همانطوری که بعدا مثالی در مورد سایت‌های اگهی تخصصی‌زده می‌شود. بازدید و نسبت بازید به مشتری مهمترین معیار شما باشد بهتر خواهد بود. همون بحث کمیت و کیفیت می‌شود.

وقتی صحبت از عمومی یا تخصصی بودن سایت می شود به بحث YMYL که برای سایت های health (سلامتی و پزشکی), happiness (شادی، خوشبختی، سعادت و…), safety (ایمنی), finances (امور مالی) و (سبک زندگی) lifestyle حتی سایت مشاوره حقوقی و… گوگل در رتبه بندی اعمال می کند باید توجه کنیم.

در این حالت EAT به عنوان مهمترین مورد برای این نوع سایت ها وارد می شود که از کلمات، Expertise به معنای تخصص، Authority یا Authoritativeness به معنای اعتبار و Trustworthiness به معنای اعتماد بودن است. چرا که در این حالت گوگل به مخاطبانش نمی خواهد صرفا اطلاعات دهد، بلکه می خواهد اطلاعات تخصصی را با توجه به اعتبار و اعتمادی که دارد و دارای تخصص مرتبط می باشد آن را به علاقمندان نشان دهد.

مثلا برای کلینیک آنلاین باید یک متخصص تغذیه آنلاین ، متخصص اطفال و… باید مقالات تخصصی را نوشته یا جواب مشتریان را در کامنت ها بدهد. چون گوگل به عنوان موتور جستجوی خود دنبال جواب تخصصی می باشد تا به کسی که آن را جستجو می کند نشان دهد.

منبع عکس:

دائمی بودن لینک در سایت‌های منتشرکننده رپورتاژ و نقش آن رتبه بندی گوگل

اگر رپورتاژ آگهی را از سایت‌ها و شرکت‌های فروش رپورتاژ آگهی مناسب استفاده کنید این مورد رو می‌تونید همیشه بررسی کنید و در صورت تخلف با برقراری ارتباط این مورد رو گوشزد نمائید.

تاثیر فالو یا نوفالو بودن لینک‌ها (Follow و NoFollow)

مورد مهمی که در لینک باید مد نظر باشد، لینک فالو می‌باشد، چرا که در صورتی که ما دارای لینک فالو در سایت مورد نظر برای رپوتاژ باشیم یعنی سایت منتشر‌کننده ما را تایید کرده و گوگل نیز زود اعتماد می‌کند. ولی در نوفالو ما این اعتبار را از سایت هدف و گوگل دریافت نخواهیم کرد. البته که لینک فالو در کنار نوفالو باعث اعتماد بیشتر گوگل از نظر این که این رپورتاژ به صورت مصنوعی درج نشده و به خاطر مفید بودن مطلب می‌باشد نیز بسیار تاثیر گذار است.

انتشار یا بازنشر رپورتاژ آگهی در شبکه‌های مختلف اجتماعی

انتشار متن رپورتاژ آگهی یا مقاله رپورتاژ در سایت‌ها یا شبکه‌های اجتماعی دیگر یکی دیگر از مزیت‌های مهم برای درج آگهی رپورتاژ می‌باشد. مثلا در سایت آگهی تخصصم اینه درج رپورتاژ آگهی باعث انتشار در 20 شبکه اجتماعی و وبلاگ سایت شده و با یک تیر 20 نشان را خواهید زد.

درج عکس و تعداد آن

درج عکس چه در مقاله‌های سایت و چه در متن رپورتاژ آگهی‌ها مهم می‌باشد و باید حداقل یک عکس در متن رپورتاژ در جای مناسب و متناسب با متنمون انتخاب کنیم.

تفاوت رپورتاژ اگهی و رپرتاژ خبری

سومین قدم برای رپورتاژاگهی دانستن تفاوت انواع رپورتاژ می باشد.

بیشترین مورد و تفاوتی که می‌توان بین رپورتاژ آگهی و رپرتاژ خبری قائل شد در مورد نحوه نوشتن مقاله یا متن رپورتاژ و درج در سایت مورد نظر می‌باشد. به عنوان مثال می‌توان گفت هر نوع رپورتاژ خبری را می‌توان درسایت‌های عمومی و خبری منتشر کرد، ولی برای انتشار ریپورتاژ آگهی برای موارد تخصصی باید از سایت‌های خاص و تخصصی‌تر در این زمینه استفاده کرده و به برندینگ و افزایش اعتبار خود کمک کرد. برای دانستن تفاوت انواع رپورتاژی که می توانید در سایت های دیگر منشتر کنید روی انواع رپورتاژ آگهی کلیک کنید و همه موارد را یاد بگیرید.

مثلا انتشار یک محصول یا خدمت تخصصی در یک سایت تخصصی می‌تواند بازدید 1500 تایی که نصف آن‌ها 100% مشتری محصول یا خدمت شما هستند را به دست بیاورید، ولی در سایت‌های عمومی و خبری شاید با بازید 4000 تایی بین 5 -10 درصد مشتری شما شوند.

چگونه رپورتاژ بنویسیم (مهمترین موارد برای نوشتن متن رپورتاژ آگهی)

مهمترین مواردی که باید در متن رپورتاژ رعایت کرد عبارتند از:

 • متن رپورتاژ مثل یه مقاله کامل برای رفع نیاز مخاطب باشد و در وسط‌های متن اشاره‌ای به برند و کلمات کلیدی مورد نظر شده و به ارزش پیشنهادی مورد نظر برای مخاطب لینک داده شود. (با توجه به بزرگنمایی و تبلیغات دروغینی که در صدا و سیما و کلا شبکه‌ها یا سایت‌های خبری با انواع فلش‌های تبلیغاتی مختلف درج می‌شود و مخاطب مورد نظر دیگر به این نوع تبلیغات اعتماد نداشته و حساسیت و واکنش‌های زیادی را نسبت به این نوع تبلیغات دارد، باید بازاریابی محتوا شامل بیش از 50% برای برطرف کردن مشکل مخاطب مد نظر قرار گیرد.)
 • حداقل متن تولید شده در بازه 1200 به بالا و ترجیحا بالای 1500 کلمه باشد.
 • در قالب‌های متنی + ویدیو، پادکست و یا اینفوگرافیک می‌تواند باشد.
 • متن رپورتاژ یک متن سئو شده از نظر چگالی کلمات، کلمات کلیدی مترادف، کلمات کلیدی در حالت دم دراز و ترجیحا کلمه کلیدی در اوایل متن و 100 کلمه اول آورده شود.
 • همانطوری که قبلا نیز اشاره شد، انتخاب انکرتکست مناسب
 • شناختن پرسونای مخاطب (تحصیلات، طبقه‌ اجتماعی، نیاز‌ها و دغدغه‌های مخاطب)
 • نزدیک بودن عنوان و متن رژورتاژ به مقاله‌ها یا رپورتاژهای رسانه‌ای که در آن درج می‌شود.
بیشتر بخوانید:  5 غذای دلچسب که باید امتحان کنید

نمونه های رپورتاژ آگهی موفق دارای چه ویژگی هایی هستند ؟

نمونه رپورتاژ آگهی های موفق باید دارای ویژگی هایی باشند که در جدول زیر ذکر شده اند. بهترین رپورتاژ آگهی ها دارای این خصوصیات می باشند که عبارتند از:

عنوان مناسب برای این که در همان کلمه کلیدی که می خواهید رتبه دلخواه را بگیرید، سعی کنید حتما در عنوان خود داشته باشید.
وجود انکرتکست در لینک یا url صفحه وجود کلمه کلیدی یا انکرتکست در لینک صفحه باعث می شود که از نظر سئویی رپورتاژ نتیجه بهتری داشته باشد. (البته در بعضی سایت ها عنوان و url یکی می باشند.)
تعداد مناسب کلمات تعداد مناسب کلمات معمولا باید 1200 تا 1500 کلمه در نظر بگیرید.
تعداد و نحوه چیدمان متن براساس تیترها یا H2 تا H6 داخلی رپورتاژ
با توجه به تعداد کلماتی که گفته شد، باید تیترها و متن های مناسب را برای آن ها در تولید محتوای متنی خود رعایت کنید.
محتوای اطراف لینک محتوای اطراف لینک درج شده در سایت رپورتاژ یکی از معیارهای مهم برای گوگل در درک مفهوم صفحه شما و انتقال رتبه و تاثیر نهایی آن به سایت شما می باشد.
نوع انکرتکست اگزکت دادن کلمه کلیدی در تعداد زیاد باعث شک گوگل به لینک سازی و نتیجه عکس خواهد شد. این مورد را 100% در نظر بگیرید.
انواع انکرتکست را سعی کنید در رپورتاژ ها استفاده کنید، مثل انکرتکست عمومی، انکرتسکت برند، نیکد لینک یا لینک عریان، انکرتکست با عکس، نام برند + اگزکت و…
تعداد لینک خروجی تعداد لینک خروجی اگر همه لینک ها از نظر موضوعی یکی باشند مشکلی نخواهند داشت. ولی اگر مفهومی جدا از هم داشته باشند، تاثیر کمتری را از رپورتاژ خود خواهید دید.

آیا خرید رپورتاژ اگهی در سایت ها از طرف گوگل اسپم است ؟

یکی از دغدغه های کارفرمایان، سئوکاران و مدیران سایت ها این است که خرید بک لینک و رپوتاژ ممکن است آنها را در معرض خطر اسپم شناخته شدن توسط گوگل قرار داده و توسط گوگل پنالتی شوند.

در تبلیغ به شیوه ریپورتاژ آگهی این ریسک اگر رپورتاژها درست اجرا شوند، تقریبا صفر می شود و با خیال آسوده می توان اقدام به خرید رپوتاژ کرد.

استفاده از لینک فالو و لینک نوفالو به صورت مناسب و استفاده نکردن بیش از حد از اگزکت کیورد می تواند به ما کمک کند که توسط گوگل جریمه نشویم.

دقت کنید کلمه هایی را لینک دهید که دوست دارید در آن کلمات در صدر نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرید، اما همان طوری که بالا نیز گفته شد از ترکیبی از انواع کلمه های کلیدی باشند.

بهتر است همه لینک ها را به صفحه اصلی یا یک صفحه خاص با چند کلمه کلیدی داده نشود، بلکه فقط یک لینک به صفحه اصلی داده و بقیه را به صفحات فرعی سایتتان که هم کانسپت هستند داده شود.

بهبود رتبه و سئو با درج رپورتاژ آگهی

در کشورهایی که قوانین تجارت درستی حاکم می‌باشد، معمولا باید آگهی تبلیغاتی از مقاله جدا بوده و جای خود را با رپرتاژ آگهی یا رپرتاژ خبری ندهد. چرا که این قوانین به حقوق مصرف‌کننده احترام قائل بوده و می‌خواهد کاملا این موارد از هم جدا باشد و قابل تشخیص.

از طرف دیگر درست است که بهترین نوع لینک دهی برای سئو خارجی سایت، این است که متناسب با سایت و مقاله شما به شما و برند شما لینک داده شود، ولی با توجه به این که در ایران این نوع کارها را کم داریم و یا اصلا نداریم، باید به گوگل اینطوری تلقین دهیم که به برند ما در سایت دیگر لینک داده شده است تا به بهتر کردن سئو سایت کمک کنیم.

درست است که می‌توان با بکلینک سازی‌های اصولی دستی و pbn به مرور زمان سئو سایت را بهبود بخشید، ولی رپورتاژآگهی یکی از موارد مهم در بحث دیجیتال مارکتینگ تخصصی و سئو می‌باشد. چرا که برای رتبه سایت با درج درست چندین رپورتاژ خوب می‌توانیم بهبود رتبه و بازدید مناسبی را برای وب سایت خود در کوتاه مدت داشته باشیم، که این امر در لینک سازی‌های دستی و pbn به این زودی‌ها محقق نخواهد شد.

رسانه برای درج رپورتاژ باید دارای چه ویژگی هایی باشد ؟

درست است که ما می توانیم در همه سایت های خبری به عنوان آگهی خبری و سایر سایت ها به عنوان مقاله های مفید و غیر مستقیم رپورتاژ را درج کنیم، اما نباید صرفا روی تعداد زیاد بازدید بدون هدف تمرکز شود، چرا که مخاطب هدف شما، اگر در رسانه ای هدفمند انتخاب شود، شما نتیجه بهتری را خواهید گرفت.
اگر شما به عنوان تولید کننده انواع ماشین آلات صنعتی ، در کار فروش و خرید دستگاه صنعتی باشید، اگر در سایتی تخصصی که دارای هزار بازدید موثر و افرادی که دنبال سازننده ماشین آلات صنعتی هستند باشید، خیلی بهتر از سایت خبری است که صرفا دارای بازدید بالا و در بسیاری موارد فیک هستند، باشید.

 حوه شناسایی بازدید های نه چندان موثر سایت های خبری برای رپورتاژ در واقع ساده است. اکثر بازدیدهای سایت های خبری صرفا برای خواندن خبر و خبرهای ترند روز است که شما را از هدف خود برای رپورتاژ دور خواهد کرد.
این خبرها یا مقاله ها در گوگل دیسکاور (google discover) و در مرورگر کروم است که اکثرا نیز دارای تیترهای زرد هستند که باعث بازدید بالا بدون این که در گوگل و سرچ عادی دارای رتبه باشند، می شوند. پس شما می توانید با بررسی ساده میزان بازدید هدفمند را تشخیص دهید.

مثلا اگر ادامه مثال بالا را بیشتر توضیح دهیم این است که شخصی که سازننده انواع چیلر است می تواند در یک سایتی که روی انواع کلمات صنعتی و تولیدی دارای رتبه و بازدید است رپورتاژ خود را منتشر کند و بازدید هدفمند نیز از این مورد دریافت کند.

سفارش رپورتاژ آگهی و خرید رپورتاژ دائمی برای سئو مفید است ؟

خرید رپورتاژ دائمی از سایت های معتبر رپورتاژ آگهی منجر به خرید رپرتاژ ارزان شده و هزینه های شما پایین می آید و در عین حالی که برای سئو سایت بسار مفدی است. با قیمت مناسب نیز تهیه کرده اید.

رپورتاژ دانشگاهی چیست و استفاده از این نوع رپورتاژ خوب است ؟

اگر از هر وبلاگ دانشگاهی بتوانیم بک لینک بگیریم به آن رپورتاژ دانشگاهی گفته می شود. این رپورتاژها را قبلا می توانستیم خودمان در بعضی سایت ها با ثبت نام منتشر کنیم، اما با وجود گسترش سایت ها و استفاده نادرست از سایت ها با مقالات فیک، اکثر وب سایت های دانشگاهی ثبت نام را از سایت های خود حذف کردند.

بیشتر بخوانید:  توافق جدید ایران و آمریکا در راه است؟/ تحلیل الجزیره از توافق اخیر میان تهران و واشنگتن

بنابراین باید کسانی که در این سایت ها به عنوان دانشجو و… اکانت دارند متن مقاله و رپورتاژ آگهی خود را منتشر کنند.

استفاده از این نوع رپورتاژ هم به این دلیل که اکثر سایت های دانشگاهی به عنوان منابع علمی از طرف گوگل شناخته می شود مطمئنا در رتبه بندی و تاثیری که روی آن می گذارد خوب خواهد بود.

خرید ریپورتاژ بهتر است یا رپورتاژ اگهی رایگان ؟

مطمئنا آگهی ریپورتاژ و خرید رپرتاژ به نفع کسب و کارهایی است که با جدیت تمام به فروش اینترنتی خود ادامه می دهند برای چند ماه یا یکسال سایت خود را طراحی کرده و بالا نیاورده اند. پس هر چیزی که رایگان باشد مثل رپورتاژ سایت و افزایش بازدید از رپورتاژ به نفع سایت نیست.

خرید چند رپورتاژ از یک سایت مناسب است ؟ (تفاوت خرید رپورتاژ در سایت های مختلف)

خرید رپورتاژ از یک سایت با توجه به این که آی پی سایت و رفرال دامین مهم می باشند، تاثیری که یک رسانه روی سایت شما دارند با ثبت یک رپورتاژ باید اثر خود را روی لینک و رتبه سایت شما داشته باشند و نیاز به خرید چندین و چند رپورتاژ از یک سایت مگر به قصد لینک داخلی خوب نیست و باید از دامنه های مختلف انجام شود.

خريد رپورتاژ خوب است يا بکلينک (Backlink)

بک لينک مخصوصا به صورت انبوه به جزء نابودي سايت در کوتاه يا بلند مدت تاثير منفي روي سايت ما دارد. چرا که اکثر اين لينک ها نيز بي کيفيت هستند. سئو سايت طبق داکيومنت هاي سئو گوگل بايد به صورت آرام و البته منطقي طي شود. مثلا يک سايتي که هنوز دو ماه از عمر آن نمي گذرد، اگر بک لينک انبوه بگيرد مطمئنا شامل جريمه هاي گوگل خواهد شد. اما تبليغات بنري و ديگر تبليغات در کنار رپورتاژ و… مي تواند به سايت کمک کند تا در مدت زمان کمتري رشد کند.
پس با توجه به الگوريتم هاي مختلف هوشمند گوگل بازديدهاي فيک بالا و خريد بک لينک هاي انبوه باعث نابودي سايت خواهد شد.

خدمات تخصصم اینه برای سفارش رپورتاژ آگهی

خدمات ما برای خرید رپورتاژ آگهی عبارتند از:

 • سفارش رپورتاژ وبلاگی
 • سفارش رپورتاژ در وبلاگ های ما و سایت تخصصم اینه
 • رپورتاژ سایت به صورت پکیج ها وبلاگی و سایت تخصصم اینه
 • خرید رپورتاژ با انتشار در 5 الی 20 شبکه اجتماعی ما

سفارش رپورتاژ آگهی، خرید رپورتاژ خبری، رپورتاژ آگهی ارزان با تعرفه رپورتاژ آگهی معقول را با خرید رپورتاژ وبلاگی در وبلاگ های مختلف از ما بخواهید.

خرید رپورتاژ دائمی از وبلاگ های خارجی و ایرانی زیر با تولید محتوای یونیک و دستی امکان پذیر است. قیمت هر کدام با تولید محتوای ما 100 هزار تومان و قیمت بدون تولید محتوا و فقط درج آن 40 هزار تومان می باشد. با توجه این که رپورتاژ های وبلاگی شما نتیجه بخش باشد، توصیه می کنیم هیچ کدام از مطالبان و نوع لینک دهیتان یکی نباشد.

لینک سایدواید مدت دار و دائم نیز امکان پذیر است. برخی از وبلاگ های ما عبارتند از:

وبلاگ فارسي

1 parsiblog.com
2 sitearia.ir
3 tebyan.net
4 rozblog.com
5 yektablog.net
6 farsiblog.com
7 niloblog.com
8 avablog.ir
9 monoblog.ir
10 blogiran.net
11 loxblog.com
12 tinablog.ir
13 blogsky.com
14 deyblog.ir
15 aramblog.ir

وبلاگ انگليسي

1 mozello.com
2 wixsite.com
3 site123.me
4 my-free.website
5 website2.me
6 yolasite.com

هزینه نوشتن رپورتاژ چقدر می باشد؟

هزینه نوشتن مقاله و رپورتاژ در سایت تخصصم اینه را می توانید با کلیک روی تولید محتوای تخصصی (برای رپورتاژ آگهی، مقالات تخصصی و عمومی) ببینید.

بهترین سایت خرید رپورتاژ آگهی

همانطوری که گفتیم خرید ریپورتاژ و انتخاب سایت مناسب از موارد حساسی است که نباید از هر کسی که فروش رپورتاژ اگهی را انجام می دهد اقدام به خرید کرد. چرا که صرف ارزان بودن نمی تواند درست باشد. بهترین سایت های خرید رپورتاژ آگهی ایران را در تصویر زیر می بینید.

برای خرید باید از پلتفرم های مختلف و سایت های رپورتاژ آگهی می توانید به لیست زیر مراجعه کرده و خرید نمائید. پلتفرم تبلیغاتی رپورتاژ اگهی شما را می توانیم در لیست زیر درج کنیم. با ما از طریق شماره واتساپ 09306274183 در تماس باشید.

مزایای خرید رپورتاژ از بهترین سایت های رپورتاژ آگهی عبارتند از:

 • تضمین بهترین قیمت برای خرید رپورتاژ
 • بسته ها و پکیج های متنوع ترکیبی از سایت ها و وبلاگ های خوب
 • بیشترین درصد تخفیف های رپورتاژ آگهی متناسب با مناسبت های مختلف
 • دارای همه انواع رپورتاژ های از جمله رپورتاژ دانشگاهی از سایت ها و برندهای مطرح کشور
نام برند لینک سایت
تریبون triboon.net
تخصصم اینه takhasosameine.ir
راش وب rushweb.ir
رپورتاژ ادز reportaj.ir

نتیجه گیری و جمع بندی خرید ریپورتاژ آگهی و معیارهای آن

در این مقاله شما دوست عزیز را با بحث شیرین و داغ این روزها، یعنی رپورتاژ آگهی و معیارهای خرید آن با سرفصل های زیر آشنا کردیم که عبارتند از:

 • رپورتاژ آگهی چیست
 • رپورتاژ خبری و رپورتاژ تبلیغاتی چیست و تفاوت بین آن ها
 • معیارهای انتخاب سایت مناسب برای درج رپورتاژ آگهی
 • قیمت رپورتاژ آگهی وابسته به چه مواردی است
 • خصوصیات سایت های رپورتاژ
 • چگونه رپورتاژ آگهی بنویسیم (متن رپورتاژ آگهی، تعداد کلمات رپورتاژ و خصوصیات بهترین رپورتاژ آگهی)
 • تفاوت رپورتاژ اگهی رایگان با پولی
 • ریپورتاژ دانشگاهی ، اهمیت و نکاتی که باید رعایت شود
 • سایت های رپورتاژ آگهی و بهترین سایت ها برای رپورتاژ آگهی
 • معرفی بهترین سایت های رپورتاژ آگهی ایران
 • ویژگی های نمونه رپورتاژ آگهی و اشاره به نمونه های رپورتاژ آگهی
 • و…

در جدول زیر نیز به صورت خلاصه می توانید همه موارد مهم جهت خرید رپوتاژ را ببینید. یاد آوری این نکته ضروری است که هزینه رپرتاژ آگهی نیز به این موارد مرتبط می باشند. همچنین بهترین سایت های خرید رپورتاژ را هم معرفی کردیم. انشاءالله با در نظر گرفتن این موارد بتوانیم خدماتی عالی را به شما دوستان عزیز ارائه دهیم.

مهمترین معیارهای انتخاب سایت در خرید رپورتاژ
مرتبط بودن به تولیدات یا خدمات شما
قدمت دامنه سایت
دائمی بودن لینک
فالو یا نوفالو بودن لینک‌ها
انتشار در شبکه‌های اجتماعی
درج عکس و تعداد آن
اسپم اسکور پایین
دامین آتوریتی
بازدید و ترافیک سایت

اگر هم هنوز ایده کارآفرینی ندارید با کلیک روی عنوان مقاله زیر آن را مطالعه نمائید.

مقاله ایده کسب و کار اینترنتی

سوالات متداول در مورد سفارش رپورتاژ آگهی


در واقع رپورتاژ آگهی و سفارش رپورتاژ اگهی، به عنوان بازاریابی محتوایی است که از طریق محتوا انجام می شود.


تقویت صفحات، معرفی کسب و کار، محصولات و خدمات، افزایش ترافیک، بهبود سئو سایت، افزایش فروش و…


– مرتبط بودن سایت
– دامین آتوریتی
– اسپم اسکور
– سن دامنه
– دائمی بودن لینک
– فالو یا نوفالو بودن لینک‌
– انتشار لینک در شبکه‌های مختلف اجتماعی
– درج عکس


– تعداد کلمات 1200 به بالا
– متنی + ویدیو، پادکست و یا اینفوگرافیک
– سئو متن رپورتاژ (چگالی کلمات، کلمات مترادف، کلمات دم دراز و…)
– انتخاب انکرتکست مناسب
– شناخت پرسونای مخاطب


پس از خرید ریپورتاژ و درج آن در رسانه مورد نظر
در مرحله اول باید ایندکس شود.
بعد از ایندکس ممکن است به زودی اثر خودش را نشان دهد و یا این که چند ماه نیز طول بکشد.
نوشتن محتوا و نوع لینک دادن و شک کردن گوگل مهم است که شاید بیشتر اثر منفی روی رتبه شما داشته باشد.


در سایت تخصصم اینه ما همه رپورتاژها را در دسته بندی معرفی سایت های تخصصی معرفی می کنیم و با هزینه اضافی در دسته بندی های اصلی سایت نیز در می شوند.
در دیگر سایت ها نیز دقیقا به همین شکل است و متناسب با استراتژی هر سایت متفاوت.


در سایت تخصصم اینه رپورتاژها دائمی هستند. البته در بعضی سایت ها اینطور نیست و باید از این مورد مطمئن شوید تا هزینه شما سوخت نشود.


تاریخ انتشار: “1 مهر 1400”

تاریخ آپدیت: “26 آذر 1401”


مقاله تخصصی قبلی سایت ثبت آگهی تخصصم اینه – کامپیوتر و اینترنت (مقاله چگونه یک وب سایت طراحی کنیم (گام های لازم)) را می توانید با کلیک روی عنوان آن بخوانید.

برای مشاهده شرایط و هزینه تولید محتوا و هزینه رپورتاژ آگهی (با ارسال در 20 شبکه اجتماعی و وبلاگ سایت) از سایت آگهی تخصصم اینه روی هر کدام از موارد ذکر شده کلیک کنید و مطالعه نمایید.


برای دریافت مقالات بعدی سایت ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید.


اینستاگرام و تلگرام ایده، نوآوری، خلاقیت و تکنولوژی ما هست

4.9/5 – (36 امتیاز)سايت برتر خريد رپورتاژ آگهي❤️ | و معيارهاي ثبت رپورتاژ سايت

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top