سایه اخبار سیاسی بر قیمت دلار/سکه افزایش یافت


به گزارش اختاز نیوز، امروز سه شنبه 6 تیرماه قیمت دلار در تهران حدود 49 هزار تومان فروخته شد. قیمت دلار در هرات نیز با چت مثبت نزدیک به 200 تومان وارد کانال 49 هزار تومان شد; با این حال تا ظهر امروز کانال هرات 49 هزار کاهش یافت و به خط حمایت 48 هزار و 800 تومان سقوط کرد.

نرخ حواله درهم نیز امروز کاهشی را به ثبت رساند و نسبت به عصر دیروز نزدیک به 60 تومان حول و حوش 13 هزار و 460 تومان فروخته شد.

فعالان بازار معتقدند با نزدیک شدن به دهه اول محرم، بازار ارز تهران با کاهش تقاضا همراه است و یکی از دلایل کاهش حجم خرید در بازار شاید همین عامل باشد.

سایه اخبار سیاسی بر دلار

یکی از اخبار مهمی که توجه دلالان دلار را به خود جلب کرد، آزادی زندانیان دوتابعیتی بود که متیو میلر، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، آن را درباره آزادی آمریکایی های دوتابعیتی زندانی در ایران دانست و گفت: این موضوع برای ما یک اولویت مهم است کارمند در شرایطی قرار دارد که به نظر می رسد بازار مشتاقانه منتظر یک خبر مهم سیاسی دیگر است. بر اساس این خبر، بن حمد البوسعیدی وزیر امور خارجه عمان وارد تهران شد و با مقامات ایرانی دیدار و گفت و گو کرد که برخی از تجار اعلام کردند در صورت گزارش نتایج مطلوب از این سفر، احتمال برگشت قیمت در این کشور وجود دارد. دلار امکان پذیر است.

طلا سقوط کرد؛ سکه گاو نر

قیمت طلای 18 عیار امروز در بازار حدود 2 میلیون و 308 هزار تومان فروخته شد که نسبت به روز گذشته 18 هزار و 200 تومان کاهش داشته است. قیمت سکه امامی امروز با نوسان صعودی 50 هزار تومانی به محدوده 27 میلیون و 700 هزار تومان رسید.

قیمت دلار و یورو در صرافی

امروز سه شنبه 6 تیر 1402 قیمت دلار در سطح 41 هزار و 258 تومان است.

در این سایت قیمت یورو امروز 46 هزار و 355 تومان است که نسبت به دیروز اندکی افزایش یافته است.

همچنین قیمت درهم امارات در این مرکز 11 هزار و 234 تومان را نشان می دهد که به عنوان قیمت دلار بدون تغییر باقی می ماند.

نرخ حواله پول به دلار، یورو و درهم در این مرکز به ترتیب 37 هزار و 507 تومان، 42 هزار و 140 تومان و 10 هزار و 213 تومان ذکر شده است.

قیمت هر گرم طلای 18 هزار تومانی که قبلا در مرکز مبادلات طلا و ارز منتشر شده بود، امروز از داشبورد اصلی این سایت حذف شده است.

قیمت به ارز توافقی

قیمت ارزهای توافقی در سایت کونون صرافان و همچنین مرکز مبادلات تغییر محسوسی نداشته است اما افزایش جزئی قیمت را به ثبت می رساند.

حوالی ساعت 13 امروز 6 تیر 1402 قیمت دلار توافقی در سایت کونون صرافان حدود 41 هزار و 269 تومان اعلام شد که نسبت به روز گذشته حدود 13 تومان افزایش قیمت داشت.

قیمت توافقی یورو امروز 46 هزار و 347 تومان است که نسبت به روز گذشته 54 تومان افزایش داشته است.

همچنین قیمت درهم امارات طبق توافق مرکز مبادلات 13 هزار و 255 تومان درج شده است که افزایش جزئی را به ثبت رساند.

سایه اخبار سیاسی بر قیمت دلار/سکه افزایش یافت

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top