سه ویژگی مهم و طلایی هنگام طراحی سایت

یک طراحی سایت خوب ویژگی های زیادی دارد که با رعایت اصول آنها می توانید سایتی با ارزش از نظر گوگل داشته باشید. همانطور که می دانید عوامل و کارکردهای مهم در بهینه سازی سایت موثر هستند; در این مقاله سعی کرده ایم سه نکته مهم را به اختصار توضیح دهیم.

استانداردهای یک وب سایت خوب، مشخصات یک سایت معتبر، ویژگی های یک سایت معتبر

از محتوای تکراری به عنوان اولین نکته در طراحی وب سایت استفاده نکنید

ایجاد محتوای جدید و منحصر به فرد برای هر موضوع یکی از ویژگی های یک سایت موفق است که; این برای گوگل بسیار مهم است.

گوگل به شدت با کلاهبرداری کاربران مخالف است. اگر متوجه شود که سایتی با تولید محتوای تکراری سعی در کلاهبرداری از آن دارد. این سایت بلافاصله در لیست سیاه قرار می گیرد و جریمه می شود.

ربات های گوگل با دیدن محتوای تکراری به شدت گیج می شوند و در نتیجه اعتبار سایت شما به مرور زمان کاهش می یابد. پس اگر می خواهید سایت خود را با دستان خود نابود کنید، حتما شروع به تولید محتوای تکراری کنید!!

با آموزش تولید محتوا می توانید مطمئن باشید که به صورت اصولی و بر اساس تمامی قوانین سئو محتوا تولید می کنید.

نکته دوم: افزایش سرعت سایت

سرعت مناسب و سریع سایت یکی از مهمترین استانداردهای یک وب سایت خوب است. اگر صفحات وب سایت شما با سرعت کم بارگیری می شوند.

به طوری که زمان ماندن کاربران در سایت شما به حداقل ثانیه ممکن برسد. در این صورت است که گوگل متوجه نارضایتی بازدیدکنندگان از سایت شما می شود و اعتماد و رتبه شما را پایین می آورد. همچنین بدانید که؛ سرعت بارگذاری سایت شما نیز در روند نمایه سازی صفحات موثر است.

جعبه نوک

مواردی مانند: رعایت نکات مهم طراحی یک وب سایت بهینه از پایه، فشرده سازی تصاویر، استفاده از هاست مناسب، استفاده از حافظه کش، فرمت وب سایت پایدار و مناسب و امنیت و حفاظت سایت. در افزایش سرعت سایت موثر هستند.

نکته سوم و پایانی: استفاده صحیح و متعادل از عبارات کلیدی

یکی دیگر از ویژگی های یک سایت معتبر این است که; استفاده متعادلی از عبارات کلیدی وجود دارد. به این معنا که هنگام ایجاد محتوا و سئوی وب سایت، باید مراقب باشید که کلمات کلیدی را پر نکنید. این مشکل به استفاده بیش از حد از عبارات کلیدی و مهم در هنگام نوشتن متن سایت اشاره دارد.

اگر صفحه ای را با کلمات کلیدی غیر ضروری پر می کنید، نه تنها هیچ کاری برای رتبه بندی سایت شما نمی کند. بلکه حتی از اعتبار و ارزش آن می کاهد.

با گذشت زمان، اگر این مشکل را برطرف نکنید، جریمه می شوید و در نهایت ممکن است از لیست نتایج گوگل حذف شوید یا چیزی که به آن جریمه می گویند دریافت کنید. در تصویر زیر نمونه واضحی از پر کردن کلمات کلیدی را مشاهده می کنید.

ویژگی های یک وب سایت موفق، وب سایت خوب، استانداردهای یک وب سایت خوب

متن ویدیویی، سه نکته مهم برای از بین بردن سایت شما

سه نکته بسیار مهم برای از بین بردن سایت شما! با من همراه باشید تا ببینیم چگونه باید سایت خود را نابود کنیم.

از محتوای تکراری استفاده کنید: تا جایی که می توانید از محتوای تکراری استفاده کنید. این مشکل روند تخریب را تسریع می کند.

سرعت سایت پایین: سرعت سایت خود را تا حد امکان کاهش دهید. تا جایی که کاربر را دفع می کند.

نکته سوم و مهم ترین نکته: با استفاده از عبارات کلیدی زیاد، آنقدر از عبارات کلیدی استفاده کنید که; پر کردن کلمات کلیدی اتفاق می افتد و محتوا اصلاً واضح نیست. مثل این است که شما فقط از عبارات کلیدی با هم استفاده کرده اید.

https://speedsite.ir/نکات-و-ویژگیهای-یک-سایت-خوب/

سه ویژگی مهم و طلایی هنگام طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top