سود 23 میلیونی به سهامداران واریز شد

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از روابط عمومی صمت، اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه مبنی بر جزئیات واریز سود سهامداران از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه نشان می دهد که 208 ناشر بالغ بر 23 میلیون و 161 هزار و 902 سود سالانه 30 میلیون تا 840 میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده اند. .

این گزارش می افزاید، در هفته چهارم تیرماه سال جاری، 14 ناشر «سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات، گروه ریسندگی و نساجی خسروی خسروی خراسان، شرکت گردشگری ناگین ایرانیان، گروه سایر افراد، بورس اوراق بهادار، اس.الماس حکمت ایرانیان، لطیف گلی پتروشیمی، محصولات سرمایه ای پتروشیمی، لطیف گلف پتروشیمی، سیار پتروشیمی، پتروشیمی پتروشیمی پتروشیمی، پتروشیمی گولیف پتروشیمی، پتروشیمی پتروشیمی پتروشیمی. ications، سیمان بجنورد، سیمان غرب، کابل البرز و بیمه البرز» سود جاری یک میلیون و 809 هزار و 949 سهامدار را شامل یک هزار و 219 میلیارد و 380 میلیون تومان از صمت و از طریق سامانه سجام واریز کرده اند.

اسامی ناشرانی که سود سالانه را واریز می کنند
همچنین در این بازه زمانی 3 شرکت «توسعه مدیریت صنعتی صنایع بهشهر، حفاری شمال و سازه پوش» با استفاده از سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) سود سالانه 19 هزار و 679 سهامدار را که شامل 4 میلیارد و 248 میلیون تومان می شود، واریز کرده اند.

سیستم SJAM چیست؟
لازم به ذکر است سجام یک سامانه زیرساخت شناسایی مشتریان برای ورود به باشگاه بزرگ بازار سرمایه ایران است که تمامی فعالان این بازار اعم از “سرمایه گذاران، مشتریان و مدیران موسسات” تنها یک بار و برای همیشه اطلاعات خود را در این سامانه ثبت می کنند و پس از احراز هویت حضوری، امکان دریافت خدمات بر اساس داده های تایید شده را خواهند داشت.

بر اساس این گزارش، هویت، شماره حساب، شماره همراه، آدرس ایمیل و اطلاعات اقامت دائم یک فرد از طریق این سامانه ثبت می‌شود و از آن پس هیچ موسسه مالی نباید مجدداً اطلاعات آن سهامدار را دریافت کند.

سهامداران می توانند با مراجعه به سایت www.Sejam.ir نسبت به ثبت نام و احراز هویت الکترونیکی سجام اقدام کنند.

مزایای ازدواج
برای دسترسی به بازار سرمایه، دریافت کد معاملاتی، دریافت سود جاری، سنوات و سود سهام، امکان ورود به درگاه ذینفعان بازار سرمایه و استفاده از خدمات آن از جمله میز خدمات الکترونیکی، بررسی و گزارش دارایی، دریافت اوراق سهام، فهرست مجامع و برگزاری مجامع به صورت الکترونیکی، گزارش سود پرداختی، سابقه سود سهام پرداختی و سابقه بازپرداخت سود سهام، سابقه بازپرداخت سود سهام و سابقه بازپرداخت سود سهام از جمله مزیت‌های ویژه ثبت نام، بررسی و گزارش دارایی‌ها. در سیستم SJAM

سود 23 میلیونی به سهامداران واریز شد

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top