سکه کانال را عوض کرد!


من گزارش میدم اخبار اقتصادی قیمت دلار امروز در مرکز مبادلات طلا و ارز پس از چند روز توقف در نهایت تغییر کرد.

امروز یکشنبه 10 مرداد 1402 قیمت دلار در مبادلات ارزی و طلای ایران در سطح 41270 تومان قرار دارد که نسبت به روز گذشته 11 تومان افزایش قیمت داشته است.

همچنین قیمت یورو از روند نزولی چند روز گذشته بازگشت و با 57 تومان افزایش نسبت به روز گذشته به سطح 45 هزار و 930 تومان رسید.

در این راستا قیمت درهم امارات روی کشتی ۱۱ هزار و ۲۳۷ تومان است که نسبت به روز گذشته اندکی افزایش داشته است.

درصد انتقال دلار، حواله یورو و انتقال پول درهم 37 هزار و 518 تومان، 41 هزار و 754 تومان و 10 هزار و 216 تومان در این مرکز درج شده است.

انواع ارز در تیرماه بازده قابل توجهی نداشتند بنابراین در این ماه قیمت به دلار و درهم امارات 0.08 درصد کاهش یافت و قیمت به یورو با رشد 1.9 درصدی همراه است.

قیمت به ارز توافقی

نوسانات امروز قیمت ارزهای مختلف در سایت مرکز مبادلات از مرکز مبادلات فراتر نرفته و تغییرات مشابهی را به ثبت رساند.

قیمت دلار امروز یکشنبه 10 مرداد 1402 در سایت مرکز مبادلات ایران به طور میانگین 41 هزار و 268 تومان اعلام شد که نسبت به روز گذشته 11 تومان افزایش قیمت داشت.

در همین سایت، قیمت یورو توافقی در سقف کانال 45 هزار تومان تعیین شد و با افزایش 54 تومانی نسبت به روز گذشته، میانگین رقم 45 هزار و 926 تومان برای آن درج شد.

قیمت درهم امارات به طور متوسط ​​معادل 13 هزار و 132 تومان اعلام شده است.

این نرخ ها در حالی است که قیمت دلار در بازار آزاد، یعنی قیمتی که بانک مرکزی آن را غیررسمی می خواند، در سطح بالاتری قرار دارد. قیمت دلار در بازار آزاد با اختلاف نزدیک به ۷ هزار تومان در کانال ۴۸ هزار تومان قرار دارد.

بازدهی ارزهای مختلف بسته به قیمت صرافی ها و صرافی ها متفاوت است، به طوری که طبق گزارش این سایت، در ماه جولای ماه گذشته قیمت دلار 0.9 درصد، قیمت یورو 2.9 درصد و قیمت یورو افزایش یافت. قیمت به درهم همچنین با رشد 0.7 درصدی همراه است.

هزینه سکه، نیم سکه و ربع سکه

بر اساس اعلام اتحادیه بورس ها، قیمت انواع سکه امروز کاهش یافت.

قیمت سکه امامی امروز در انتهای کانال 27 میلیون تومان و به طور میانگین در سطح 27 میلیون و 94 هزار تومان قرار دارد که نسبت به روز گذشته 280 هزار تومان کاهش داشته است.

همچنین در سایت اتحادیه قیمت سکه امامی به 26 میلیون تومان سقوط کرده و رقم 26 میلیون و 850 هزار تومان برای او درج شده است.

قیمت نیم سکه در صرافی های مجاز به طور متوسط ​​رقمی معادل 14 میلیون و 648 هزار تومان را نشان می دهد که با کاهش 90 هزار تومانی همراه است.

قیمت ربع سکه در مرکز مبادلات ارزی ۹ میلیون و ۶۸۳ هزار تومان درج شده است.

در بازار غیر رسمی، سکه امامی امروز با 300 هزار تومان کاهش به پله نهم کانال 26 هزار تومان رسید.

سکه کانال را عوض کرد!

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top