شهرهای اروپایی که در تور اروپا از آن‌ها دیدن کنید.

اروپا یا قاره سبز یکی از زیباترین نقاط این سیاره است. چه قصد سفر داشته باشید و چه در تور اروپا شرکت کنید، مقاصد زیادی در پای خود خواهید یافت. با من همراه باشید تا تعدادی از زیباترین شهرهای اروپا را به شما معرفی کنم.

آلمان: مونیخ و استراسبورگ

مونیخ یکی از زیباترین و جذاب ترین شهرهای آلمان و اروپاست. اگر قصد سفر به این شهر را دارید کافی است یکی از پکیج های ترکیبی تور اروپا را بگیرید یا در تور آلمان شرکت کنید. جاذبه های گردشگری مونیخ عبارتند از:

باغ انگلیسی (Englischer Garten): این باغ در نزدیکی مرکز شهر واقع شده است و مساحتی به وسعت 3.7 کیلومتر مربع دارد که بزرگتر از پارک مرکزی نیویورک است و یکی از بزرگترین پارک های عمومی شهری در جهان است.

موزه دویچه: موزه آلمان، واقع در جزیره ای در رودخانه یسر، بزرگترین و یکی از قدیمی ترین موزه های علمی در جهان است.
گالری‌های هنری Kunstareal: این شهر دارای چندین گالری هنری مهم است، از جمله Alte Pinakothek، Neue Pinakothek، Pinakothek der Moderne و موزه برندهورست.

ایتالیا: رم و ونیز

فکر نمی‌کنم ایتالیا حتی به تعریف کمی نیاز داشته باشد. همه ما می دانیم که ایتالیا چه تاریخی غنی و پربار دارد. ردپای این تاریخ را می توان در گوشه و کنار شهرهایی مانند رم دید.

اگر قصد شرکت در تور اروپا را دارید و به فرهنگ غنی ایتالیا علاقه مند هستید، کافیست یکی از پکیج های مناسب خود را که شامل اقامت در رم یا سایر شهرهای ایتالیا می باشد انتخاب کنید و از کارکنان ما اطلاعات دقیق در مورد آن را بخواهید. در سفر به ایتالیا حتما از واتیکان دیدن کنید.

فرانسه، پاریس

فرانسه کشور مد و کشور عاشقان است. اگر به این کشور و فرهنگ غنی آن علاقه مند هستید، می توانید در تورهایی شرکت کنید که شامل اقامت در پاریس یا سایر شهرهای فرانسه می شود.

از مکان های معروف پاریس می توان به برج ایفل و پل عاشقان اشاره کرد. همچنین فرانسه را می توان یکی از بهترین گزینه ها برای دوستداران غذا و نوشیدنی دانست.

قاره کوچک اروپا دلیل دیگری بر سهولت سفر در این قاره است. این مساحت کوچک همراه با توسعه راه های ارتباطی بین کشورهای اروپایی باعث کاهش اختلاف زمانی بین شهرهای مختلف قاره اروپا شد.

این مشکل باعث توسعه تورهای اروپایی جدید مانند تور مجارستان و همچنین تورهایی به نام تورهای ترکیبی اروپا شد و مورد استقبال علاقمندان به تورهای اروپایی قرار گرفت. به همین دلیل این روزها درخواست ویزای شینگن بسیار پرطرفدار است. تورهایی مانند تور ترکیبی مجارستان + ایتالیا + فرانسه یا تور ترکیبی فرانسه + اسپانیا + ایتالیا از جمله این تورهای ترکیبی هستند.

سهولت حرکت در خودروهای ترکیبی:

نکته مهم در مورد تورهای ترکیبی دسترسی آسان از یک شهر در یک کشور به شهر دیگر در کشور دیگر است، این سفرها حتی گاهی ساده تر و سریعتر از اکثر سفرهای داخلی در کشور ما است. برای مثال کافی است در پاریس در سراسر اروپا سوار قطار شوید و 3 ساعت بعد در ایستگاه آمستردام هلند پیاده شوید یا حداکثر 3 ساعت پرواز از غربی ترین نقطه اروپا تا شرقی ترین نقطه آن داشته باشید.

تنوع ارتباطات جاده ای، دریایی، ریلی و هوایی بین کشورهای مختلف اروپایی یکی از نقاط قوت تور اروپا می باشد. شایان ذکر است که سهم حمل و نقل هوایی در حمل و نقل بین شهری در اروپا کمتر از 0.5 درصد است و بیش از نیمی از حمل و نقل در اروپا از طریق جاده است.

جاده ها و اتوبوس های بین شهری (اتوبوس):

این اتوبوس ها همان اتوبوس های بین شهری ما هستند، با این تفاوت کوچک، مدرن تر و مجلل ترند. اگرچه سفر با این اتوبوس‌ها طولانی‌تر و کندتر از سفر با قطارهای پرسرعت است، اما همچنان ارزان‌ترین روش حمل‌ونقل در اروپا محسوب می‌شود و بسیاری از شرکت‌ها نیز خدمات گردشگری را در این اتوبوس‌ها ارائه می‌کنند.

این اتوبوس ها از نظر راحتی و سهولت در رفت و آمد همانند قطار هستند و دارای امکانات رفاهی مانند سرویس بهداشتی، برق و اینترنت رایگان هستند.

این اتوبوس ها برای سفرهای تقریبا طولانی مدت و تورهای یک روزه مانند تور ایتالیا هستند. به گونه ای طراحی شده اند که کمترین خستگی را برای مسافر همراه با پوشنده داشته باشند.

برخی از آن ها که به اتوبوس های خوابیده معروف هستند، محل جداگانه ای برای خواب مسافران دارند. بسیاری از شرکت ها نیز در ارائه خدمات اتوبوس بین شهری اروپایی فعال هستند، از جمله Alsa International، Flixbus، Regiojet و Ouibus. به عنوان مثال، شرکت Flexbus اتوبوس هایی برای سفر به مادرید در تمام پایانه های شهری پاریس دارد.

منبع: راهنمای تور اروپا ارزان

شهرهای اروپایی که در تور اروپا از آن‌ها دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top