مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

طراحی سایت را به چه کسی بسپاریم؟

شرکت توسعه وب سایت یا فریلنسرها؟ در این دو روش کدام گزینه برای طراحی سایت مناسب تر است؟ برای پاسخ به این سوال در این مقاله با ما همراه باشید.

یکی از سوالات اصلی که برای صاحبان کسب و کار پیش می آید این است که آیا طراحی سایت را به شرکتی که در این کار تخصص دارد بسپارند یا از فریلنسرها کمک بگیرند.

اگرچه هزینه طراحی وب سایت وردپرسی نسبتاً پایین است. اما هنوز افرادی هستند که می خواهند با سپردن کار به فریلنسرها در هزینه های خود صرفه جویی کنند و طراحی سایت ارزان انجام دهند. در این مقاله می خواهیم به مزایا و معایب همکاری در هر یک از این موارد بپردازیم و به سوال شما پاسخ دهیم.

مزایای همکاری با یک شرکت طراحی سایت

می توانید مستقیماً با طراح سایت صحبت کنید.

معایب کار با فریلنسرها

با وجود مزایای برون سپاری طراحی وب سایت شما به فریلنسرها، این همکاری می تواند معایبی نیز برای شما داشته باشد که عبارتند از:

عدم شفافیت در ارتباطات و وظایف

عدم اطمینان در مورد زمان بندی پروژه و تعهدات

کیفیت پایین محصول

با ریسک بالا به دلیل عدم وجود قوانین مشخص در مورد فریلنسینگ در کشور ما

برای اینکه بفهمیم در بین شرکت های طراحی سایت و سایت های فریلنسری کدام گزینه بهتر است، ابتدا باید مزایای همکاری با شرکت طراحی سایت در اصفهان را بررسی کنیم.

مهم ترین مزایای این کار عبارتند از:

1. محل شرکت مشخص است

بزرگترین مزیت کار با یک شرکت توسعه وب این است که مکان آن مشخص است و دقیقاً می دانید با چه کسی کار می کنید.

بیشتر بخوانید:  برخی از فعالان بازار مسکن قیمت‌سازی می‌کنند

این در حالی است که در سایت های فریلنسری، اکثر افراد فقط از راه دور سایت را طراحی می کنند و به غیر از تماس های تلفنی یا جلسات آنلاین، امکان ملاقات حضوری ندارید.

2. وجود عقد معین

یکی دیگر از مزایای همکاری با شرکت های طراحی سایت این است که یک قرارداد مشخص تنظیم می شود که وظایف و تعهدات طرفین را مشخص می کند. بدین ترتیب در پایان کار کاملاً مشخص است که شرکت چه شیئی را به شما تحویل خواهد داد و چه تجهیزاتی را پیاده سازی خواهد کرد.

برای مثال فرض کنید قصد دارید یک فروشگاه اینترنتی در اصفهان طراحی کنید و می خواهید حدود 200 محصول را در سایت آپلود کنید. اگر قرارداد خاصی تنظیم نکرده اید، ممکن است لازم باشد همه محصولات را خودتان بارگیری کنید.

معمولا در سایت های فریلنسری امکان عقد قرارداد محکم و قانونی وجود ندارد و اگر وارد پیچ ​​و خم های حقوقی شوید در این مورد دچار مشکل خواهید شد.

3. در دسترس بودن یک تیم متخصص

یکی دیگر از مزایای همکاری با یک شرکت طراحی سایت این است که یک تیم متخصص کار شما را انجام می دهد. بنابراین هر بخش مانند طراحی گرافیکی، بهینه سازی قالب و حتی طراحی سایت بر اساس اصول سئو توسط متخصص بررسی می شود.

این در حالی است که در سایت های فریلنسری تمام کارها توسط یک نفر انجام خواهد شد و این مشکل می تواند کیفیت کار را تحت تاثیر قرار دهد.

4. امکان دریافت خدمات دیگر

اگر بهترین شرکت توسعه وب سایت را پیدا کرده اید و کار خود را به آنها سپرده اید، می توانید خدمات دیگری مانند سئو، طراحی تخصصی گرافیک، آپلود محصولات جدید، بهینه سازی سرعت و امنیت سایت، ایجاد محتوای متنی و بصری، طراحی لوگو و … را دریافت کنید. …

بیشتر بخوانید:  آمار بیکاری با تعداد بیمه بیکاری قابل رصد است

روی آن حساب کن. از آنجایی که شرکت ها معمولاً سازمان های چند منظوره هستند که خدمات زیادی را به شما ارائه می دهند. اما در صورت همکاری با سایت های فریلنسری باید هر قسمت از کار را به فریلنسر بسپارید و در نتیجه باعث پراکندگی و ناهماهنگی کار شما می شود.

5. توانایی تمرکز روی کار خود

اگرچه این شرکت ها پروژه های زیادی در دست اجرا دارند. اما با استفاده از نیروهای متخصص می توانند تنها یک نیرو را روی کار شما متمرکز کنند و در نتیجه دقت کار را تا حد زیادی افزایش دهند.

اما فریلنسرها معمولا پروژه های زیادی را برای افزایش درآمد خود انجام می دهند و خودشان انجام می دهند. این باعث می شود که آنها کمتر به کار شما توجه کنند و زمان کمتری را به آن اختصاص دهند.

معایب برون سپاری توسعه وب سایت به یک شرکت

با وجود تمام این مزایا، برون سپاری طراحی وب سایت خود به کسب و کارها معایبی نیز برای شما دارد که مهم ترین آن هزینه بالا است. از دیگر معایب این کار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. هیچ ارتباط مستقیمی با طراح سایت ندارید

بسیاری از شرکت های طراحی وب دارای سلسله مراتب هستند و برای جلوگیری از حواس پرتی کارکنان، معمولا شخص دیگری را برای پاسخگویی به پیام ها و تلفن ها منصوب می کنند.

در این صورت ممکن است هرگز نتوانید مستقیماً با طراحی وب سایت خود ارتباط برقرار کنید و مجبور شوید با افراد دیگر هماهنگ شوید.

2. پاسخگویی محدود به ساعات و روزهای کاری

بیشتر بخوانید:  روایت معاون رئیسی از موضع‌گیری بی‌سابقه کشور‌های عربی در شورای حکام آژانس +فیلم

شرکت های سازنده وب سایت فقط در ساعات خاصی از روز کار می کنند و در روزهای تعطیل قادر به پاسخگویی به شما نیستند. به همین دلیل برنامه آنها بر اساس این ساعات و روزها خواهد بود.

در نتیجه ممکن است پیامی که چهارشنبه ارسال کرده اید در روز شنبه برای شما ارسال شود که در برخی موارد می تواند آزاردهنده باشد.

مزایای برون سپاری طراحی وب سایت به فریلنسرها

برون سپاری طراحی وب سایت به فریلنسرها مزایای زیادی دارد که باعث رشد زیادی این رشته شده است. مزایای برون سپاری طراحی وب سایت به فریلنسرها عبارتند از:

1. قیمت مناسب

https://magpluse.ir/مهم-ترین-ویژگی-برای-طراحی-سایت-چیست؟/

طراحی سایت را به چه کسی بسپاریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top