مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

عجیب ترین وانت جهان بالاخره ساخته شد! + عکس


من گزارش میدم اخبار اقتصادی به گزارش خبرآنلاین، این خودروساز این خبر را در توییتر اعلام کرد و ایلان ماسک در حساب کاربری خود اعلامیه تسلا را بازنشر کرد و نوشت: تبریک به تیم تسلا!

ما نمی‌توانیم قسمت زیادی از ماشین را ببینیم زیرا اطراف آن توسط افراد احاطه شده است و تنها قسمت‌های قابل مشاهده سقف شیشه‌ای، شیشه جلو با برف پاک کن عظیم در سمت چپ و شیشه‌های جانبی است. با این حال، با توجه به آنچه که می‌بینیم، این پیکاپ تقریباً شبیه به آخرین نمونه‌های اولیه است که در هفته‌های اخیر در موارد متعددی مشاهده شده‌اند.

بدیهی است که این یک لحظه عالی برای تسلا و تیم تگزاس گیگافکتوری است، زیرا عرضه پنجمین خودروی سواری تولیدی اولین سه سال و نیم این برند پس از چهارمین، یعنی مدل Y است.
موفقیت آن تقریبا تضمین شده است تا زمانی که تسلا بتواند در کمترین زمان حداکثر تعداد ممکن را بسازد، به خصوص که وانت بارها سهم قابل توجهی از بازار ایالات متحده را دارند.

در ماه مه، ایلان ماسک تخمین زد که تسلا می تواند سالانه بین 250000 تا 500000 سایبرتراک بفروشد.مدیر اجرایی تسلا گفت: “ما هر تعداد که مردم بخواهند و توانایی مالی داشته باشند، خواهیم ساخت.” وی افزود سودآوری کار دشواری است زیرا Cybertruck یک وسیله نقلیه جدید با روش ساخت جدید است.

سپس به طراحی قطبی سایبرتراک می رسیم که شبیه هیچ خودروی تسلا یا هر خودرو دیگری نیست. چه بخواهیم چه نخواهیم، ​​غیرممکن است که Cybertruck را با ظاهر عجیب و غریب و لبه های قبلی نادیده بگیریم، و احتمالاً با شروع حمل و نقل، بیشترین عکس را در خیابان ها از آن گرفته شده است. در مورد تسلا سر و صدای زیادی به پا می کند.

بیشتر بخوانید:  ¿Qué es el diseño de sitios web (orden de diseño de sitios web)?

تسلا سایبرتراک از موتورهای تمام الکتریکی استفاده می کند و در سه نسخه تک موتوره، دو و سه موتوره تولید خواهد شد.

موتور مدل پایه شتابی معادل 6.5 ثانیه دارد و با یک بار شارژ می تواند مسافت 400 کیلومتر را طی کند و شتاب مدل دو موتوره 4.5 ثانیه و پس از هر بار شارژ می تواند مسافت 480 کیلومتر را طی کند.

اما قدرتمندترین نسخه Cybertruck دارای شتاب 2.9 ثانیه است که خطری برای خودروهای اسپرت و سوپراسپرت ها محسوب می شود.رکورد درگ 10.8 ثانیه ای یک چهارم مایل نیز قابل توجه است.تسلا می گوید که این نسخه از Cybertruck می تواند تا 800 کیلومتر بعد از هر بار شارژ آهسته نسخه های مختلف Cybertruck حداکثر سرعتی بین 180 تا 210 کیلومتر در ساعت خواهند داشت.

ایلان ماسک در آوریل در مورد تحویل‌ها گفت که رویداد تحویل سایبرتراک «در پایان سه ماهه سوم» برگزار می‌شود که احتمالاً به معنای سپتامبر 2023 است.

در نهایت، شروع تولید Cybertruck با توجه به رکورد تعداد رزروهای شرکت معامله بزرگی است.بر اساس یک شمارش، پیش فروش تسلا Cybertruck تا نوامبر 2022 از 1.6 میلیون فراتر رفته است. بدیهی است که این بدان معنا نیست که تسلا 16 میلیون در فروش، اما هنوز تقاضا برای Cybertruck وجود دارد.

عجیب ترین وانت جهان بالاخره ساخته شد! + عکس

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top