مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

عطرهایی که باید در تابستان استفاده کنیدهمانطور که می دانید تاثیر عطرها در شرایط آب و هوایی مختلف متفاوت است. برخی از عطرها در هوای سرد بوی بهتری دارند و ماندگاری بیشتری دارند، برخی دیگر در هوای گرم.

آیا تا به حال دقت کرده اید که در فصل تابستان عطر بیشتری به مشامتان می رسد؟! به نظر می رسد اکثر افراد برای جلوگیری از بوهای نامطبوع در ساعات کاری به عطر روی می آورند تا در اثر گرما بوی نامطبوعی بر جای نگذارند. در این مقاله از دلتاماگ به موضوع عطرهای تابستانی ما پرداخت می کنیم

عطرهای تابستانی

ویژگی های عطرهای مناسب فصل تابستان

با پایان فصل زمستان و طولانی شدن روزها، باید با عطرهای تیره و چوبی خداحافظی کنیم و روی عطرهایی شرط بندی کنیم که با گرم شدن هوا عملکرد خوبی داشته باشند. اولین نکته در مورد عطرهای تابستانی این است که باید در طول روز ماندگاری خوبی داشته باشند و بتوانند بوی خود را حداقل تا اواسط روز حفظ کنند. نکته بعدی این است که بهتر است در فصول گرم سال از عطرهایی استفاده کنید که رایحه ای شاداب و با طراوت دارند. رایحه های با طراوت در فصول گرم سال انرژی شما را دو چندان می کند و باعث می شود کمتر احساس خستگی کنید.

عطری مناسب برای هوای گرم

عطری که خاصیت خنک یا ملایمی دارد بهترین انتخاب برای استفاده در فصول گرم سال است. در طول روز از عطرهای خنک استفاده کنید و از رایحه با طراوت آنها لذت ببرید. عطرهای سبک بیشتر برای عصرانه مناسب هستند و برای مهمانی های تعطیلات یا جشن های دوستانه مناسب هستند.

بیشتر بخوانید:  پایان چهارمین روز معاملاتی بورس با رشد ۵ هزار واحدی

انتخاب عطر مناسب با سن و شخصیت شما

عطرها اگر درست انتخاب شوند می توانند بازتابی از شخصیت و روحیه درونی شما باشند. عطرهای شیرین و برجسته که حال و هوای شوخ طبعی را به ارمغان می آورد بیشتر برای خانم های جوان و دختران پر جنب و جوش مناسب است. به این افراد توصیه می شود در فصل تابستان عطرهای شیرین و خنک را انتخاب کنند. در عوض بهتر است خانم های مسن بالای ۲۸ سال از عطرهای ملایم و خنک استفاده کنند. پیشنهاد ما برای آقایان جوان استفاده از عطرهای تند و خنک و برای آقایان بالای ۲۸ سال از عطرهای تلخ و خنک یا ملایم است. در نهایت، شما تصمیم می گیرید که کدام عطر با شخصیت شما سازگار است و روی پوست شما بهتر عمل می کند.


عطرهایی که باید در تابستان استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top